BLOG - Projekt Efektywny

bądź z nami na bieżąco

Atrakcje zimą

-

POMYSŁY NA ZIMOWE IMPREZY

     Mamy listopad i w powietrzu czuć już dobrze zimę a co za tym idzie wchodzimy powoli w nowy znany wszystkim świat atrakcji zimowych. Napisałem znany ale przede wszystkim pod kątem tradycyjnej rozrywki związanej z białym nartami, snowboardem, zjazdami na saniach, kuligami itp. To już chyba wszyscy przerobili i każdy wie czym to pachnie a co w przypadku kiedy dostaję e-mail od potencjalnego Klienta o mniej więcej takiej treści:  

"...także jak już wspomniałem poszukujemy kreatywnej animacji czasu na styczniowy wyjazd firmowy ale bez nart, kuligów itp. Jeździmy z ekipą z pracy już od 10 lat w zimie i tym razem chcemy spróbować coś nowego, coś co może nas zaskoczyć, przy czym spędzimy mile czas i co nas nie wykończy jak narty, czy może nam Pan coś zaproponować?"

     Czy mogę coś zaproponować? To oczywista oczywistość że mogę i zaproponowałem,Casino night Klient był zachwycony i spisaliśmy kolejną umowę a do realizacji zostały niespełna 3 miesiące. No ale dobrze, nie jestem tutaj po to by chwalić się wynikami w sprzedaży a zaprezentować Wam co innego niż wyciągi i termy może wypełnić czas na zimowym wyjeździe integracyjnym. Żeby całość była przejrzysta podzielę poszczególne atrakcje na grupy i nazwę je, wtedy każdy z Was będzie miał bardziej przejrzysty obraz ciekawej animacji czasu i wyciągnie dla siebie to czego szuka. Zacznijmy zatem od atrakcji outdoor, bo jeśli zima i śnieg to także wiele ciekawych opcji na zewnątrz.

KILKA OPCJI DO WYBORU NA ZIMOWY EVENT

1. Zimowe atrakcje outdoor dla firm: rewelacyjnym rozwiązaniem są wyprawy Zimowe skuteryskuterowe to niezwykle emocjonujący pomysł i godny uwagi (nie jest to tania rozrywka). Scenariusze powiązany ze zjazdami na byle czym czyli nic innego niż kreatywny team building w postaci konstruowania pojazdów śnieżnych i późniejszym przetarciu ich na stokach. Następną formą ciekawego spędzania czasu są zimowe imprezy muzyczne, scena, gorące grzane wino, grill, dobra muzyka, namioty wypełnione ciekawymi ludźmi to trafia do wyobraźni. A może tak ciepłe źródła? No pewnie że tak, w zimie robią największe wrażenie odkryte pływalnie gdzie na rozgrzane ciała padają płatki śniegu. Idealnie sprawdzają się także scenariusze zimowych igrzysk firmowych gdzie uczestnicy zmagają się z dyscyplinami typu strzelectwo, biegi narciarskie, budowa iglo. W tej sekcji podałem tylko kilka przykładów a zwródźcie uwagę ile nowych możliwości nagle pojawiło się oprócz zwykłych nart?

2. Gry integracyjne, team building w opcji indoor: to opcja dla wszystkich, którzy jednak wolą ciepło kominków hotelowych, dobre trunki oraz komfortową rozrywkę wewnątrz obiektów. Idealnym rozwiązaniem na emocjonujące spędzenie czasu są gry zespołowe,  może to być forma dochodzenia kryminalnego jak tutaj: KRYMINALNE DOCHODZENIE.

albo Quiz PRL czy też wspólne prace przy budowaniu firmowej fortecy jak w tym przypadku: GRA TEAM BUILDING a gdyby ktoś szukał jeszcze innej rozrywki to zapraszamy do świata areny politycznej, do hotelu, w którym straszy czy też na spotkanie z kamerą podczas, którego nakręcicie własny LIPDUB firmowy! Ilość pomysłów jest ogromna a intelektualna rozrywka poszukiwana przez wiele osób, dlatego też opcja gier edukacyjno-integracyjnych to coś dla koneserów kreatywnego myślenia i szybkich decyzji.

Gry integracyjne3.Imprezy i wieczory tematyczne: nikt i nic tak nie poprawia humoru podczas wieczornej kolacji jak profesjonalna animacja czasu, która zabiera Was w podróż do innego świata. Możemy pojechać do Irlandii i zasmakować niesamowitych tradycji tego kraju, czy też Francji. Świetnie poczujecie się w roli gangsterów gdzie zasiądziecie w kasynie koło samego Al Capone lub zaprosimy Was do świata Hip Hopu albo wielkiej gali filmowej. Macie przed sobą cały świat i możliwość przeobrażenia się w kogo chcecie przez jedną lub więcej nocy więc jak tutaj nie skorzystać z takich pomysłów? Więcej inspiracji na: IMPREZY I WIECZORY TEMATYCZNE

4. Atrakcje regionalne: to zapomniany temat dla wielu organizatorów wyjazdów integracyjnych, tak latem jak i zimą wszędzie gdzie tylko byśmy nie byli zawsze możemy wykorzystać regionalne perełki typu: ciekawe muzea, termy, możliwość przejazdu pojazdami Rhino w zimie, skutery śnieżne, hotelowe oferty SPA&Wellness (niektóre hotele posiadają naprawdę szeroki wachlarz usług tego rodzaju). Miejscowi historycy, prezentacja i konsumpcja miejscowych wyrobów kulinarnych, regionalne zespoły artystyczne i występy gwiazd. Słynne nocne kluby czy też restauracje, pokazy rzeźbienia w lodzie czy też w końcu zimowe imprezy regionalne jakich również w Polsce czy też Europie nie brakuje!

ATRAKCJE INNE NIŻ NARTY

Zabawa w wojnę     O atrakcjach alternatywnych do nart można napisać obszerne opracowanie naukowe bo jak widzicie jest to temat nieskończony jak rzeka. Mam nadzieję że te kilka akapitów otworzyło Wam oczy jak obszerne możliwości macie w rękach gdy zlecacie czy też sami organizujecie wyjazd w okresie zimy. Bądźcie kreatywni i samych udanych imprez zimowych życzymy Wam z całego serducha!

 

Masz pytania, komentuj!

Chcesz zlecić organizację fachowcom zapraszam do kontaktu!

Do zobaczenia na naszym BLOGU!

Emil Fistaszek;)

Haroldrok dnia
muscle pro xtreme огляди коментарі muscle pro xtreme думки ефективність muscle pro xtreme amazon
Skomentuj
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę