BLOG - Projekt Efektywny

bądź z nami na bieżąco

Sekrety wieczorów tematycznych

-

GDY ZAJDZIE SŁOŃCE, CZYLI INTEGRACJA WIECZORNA

         Wieczór tematyczny to jedna z żelaznych pozycji wyjazdów integracyjnych, klienci Animacja imprez dla firmczęsto się na niego decydują, a wśród agencji eventowych panuje spora rywalizacja na polu organizacji wieczornych atrakcji. Wciąż jednak wielu firmom wydaje się, że wieczór tematyczny jest najłatwiejszą do przygotowania formą integracji, nie wymagającą wielkiej pomysłowości czy sprawności logistycznej. Nic bardziej mylnego. To właśnie wieczory tematyczne stanowią być może największe wyzwanie dla rynku eventowego, klient oczekuje bowiem coraz więcej i nie zadowalają go schematyczne rozwiązania. Zrobienie wrażenia na poważnym, inteligentnym kliencie jest zadaniem niezwykle trudnym, dlatego rośnie rola profesjonalistów. Projekt Efektywny ma ogromne doświadczenie w tworzeniu wieczorów tematycznych, nie spoczywamy przy tym na laurach i stale podnosimy poprzeczkę. Dziś pokażemy Wam, na czym polega integracja po zachodzie słońca.

WYBÓR TEMATU I OCENA OFERTY

Występy artystyczne na imprezy         Ilość tematów, które możemy poruszać podczas wieczornej integracji, jest właściwie nieskończona. Szczególną popularnością cieszą się wieczory związane z kulturą danego kraju czy charakterystyczną epoką. Od średniowiecza przez PRL do Irlandii - wszystko jest tutaj możliwe. Drugą grupą wieczorów są imprezy nawiązujące do tradycyjnych świąt, np. Andrzejki. Grupę trzecią tworzą wieczory nowatorskie i nietypowe - warto tutaj wspomnieć o takich propozycjach naszej firmy jak ''Noc duchów'' oraz ''Wieczór w rytmie hip-hopu''. Pamiętajmy jednak, że o sukcesie wieczoru - niczym o sukcesie kulinarnym - decyduje przede wszystkim jakość jego składników oraz autentyczność, czyli stopień oddania danej specyfiki kulturowej. Czytając oferowany nam ''przepis na imprezę'' (program), zwróćmy więc uwagę na rozmach i spójność koncepcji. Na przykład - czy wieczór francuski przybliża nam w kompleksowy sposób zwyczaje tego kraju, czy kreuje francuską atmosferę? Jeżeli opis wieczoru jest schematyczny i pozbawiony polotu, a jego poszczególne elementy ze sobą nie współgrają, nie powinniśmy ufać takiemu podejściu do sprawy. Najlepsze agencje eventowe zadziwiają klienta już na etapie prezentacji oferty, budując zaufanie i błyszcząc.

DETALE PRZYGOTOWANIA IMPREZY

         Przygotowanie każdego detalu w taki sposób, by wzbudzał podziw klienta i Imprezy tematyczne dla firmdostarczał mu satysfakcji - oto podstawowe zadanie każdego organizatora wieczoru tematycznego. Na warsztat wezmę dziś wieczór irlandzki organizowany przez Projekt Efektywny dla jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm. Impreza rozpoczęła się od kolacji w stylu irlandzkim. Jej daniem głównym była wyśmienita wariacja na temat dublińskiej potrawy mięsnej - policzki wołowe z warzywami. Na stołach pojawiły się butelki prawdziwej irlandzkiej whisky. Bardzo duże wrażenie robił oryginalny ''nalewak'' do piwa Guinness, jedno z kilku takich urządzeń w Polsce. Aksamitny smak Guinnessa perfekcyjnie akcentował potęgę policzków wołowych i przeróżnych przystawek. Całości dopełniała dekoracja sali, złożona ze specjalnie zaprojektowanych plakatów, bannerów i wielu innych poruszających wyobraźnię elementów. Gdy uczestnicy wieczoru nasycili się kulinarnymi przyjemnościami, przyszedł czas na strawę duchową. Na scenie stanął charyzmatyczny konferansjer nowej generacji, będący zaprzeczeniem wiejskiego obciachu, wciąż zbyt często spotykanego w polskich eventach. Druga część wieczoru płynnie wystartowała: uczestnicy wzięli udział w dynamicznej i pełnej humoru prelekcji dotyczącej zwyczajów i kultury irlandzkiej. Prelekcja była przeplatana mini-konkursami wiedzy i umiejętności. Emocje i dobre samopoczucie uczestników stopniowo narastały, aż wreszcie uderzyliśmy z całą mocą: scenę przejął światowej klasy zespół muzyczny, zajmujący się pieczołowitym odtwarzaniem celtyckiej tradycji, często z domieszką rockowego ognia. Osiem perfekcyjnie harmonizującyh instrumentów, w tym m.in. gitary, skrzypce, dudy, buzuki i tin whistle. Niesamowita energia emanująca z tej muzyki wyrwała z butów nawet najbardziej opornych. Ale to był dopiero początek zielonego szaleństwa - wkrótce konferansjer zapowiedział grupę taneczną, w skład której wchodzili laureaci międzynarodowych konkursów. Bezgranicznie wciągające uczestników warsztaty tańca irlandzkiego, wirtuozerskie pokazy tancerzy na tle żywej muzyki, zbiorowa celtycka ekstaza: tak rozwinął się kolejny wieczór tematyczny spod znaku Projektu Efektywnego. Nocą zaś na parkiecie rządził DJ o europejskiej renomie, jeszcze raz dostarczając solidnej dawki pozytywnych wibracji. Keep calm and love the Irish!

REFLEKSJE KOŃCOWE

Wieczory tematyczne         Powyższy opis pomoże Wam zrozumieć, jak ważne jest budowanie wieczoru tematycznego od szczegółu do ogółu. Detal rządzi - tworzy wrażenie autentyczności, bezpośrednio wpływa na jakość i satysfakcję klienta. Jak zapewnie zauważyliście, olbrzymie znaczenie ma także zwarty program, pozwalający na ciągłe dostarczanie uczestnikom niezapomnianych przeżyć. Oczywiście wieczór nie prawa się udać bez mocnych punktów głównych - w przypadku wieczoru irlandzkiego były nimi występy uznanych zespołów, oprócz wspaniałej muzyki i tańca zapewniających nieustanną interakcję z publicznością. Ostatnie, decydujące pociągnięcie pędzla należy do pasji agencji eventowej. Pasja to walor, którego nie da się kupić i mam nadzieję, że udzieliła się Wam dzięki dzisiejszej lekturze naszego bloga.

 

Masz pytania, komentuj!

Chcesz zlecić organizację fachowcom zapraszam do kontaktu!

Do zobaczenia na naszym BLOGU!

Jacob Radziwiłł

 

upodavelece dnia
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin No Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
ifiyofivo dnia
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Order Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Skomentuj
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę