Eventy firmowe

Eventy integracyjne, eventy dla firm, organizacja eventów

EVENTY FIRMOWE

Jeśli szukasz sprawdzonej agencji eventowej, która zrealizuje dla Twojej firmy niezapomniany event integracyjny, lepiej trafić nie mogłeś. Agencja eventowa Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. proponuje ponad 50 gotowych programów eventów integracyjnych dla firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo eventy firmowe na imprezy w ciągu dnia, na wolnym powietrzu, wewnątrz pomieszczeń, a także na uroczyste wieczory. Oferujemy eventy dla firm w oprawach fabularnych, w opcjach szkoleniowych, a także realizowane na specjalne życzenie wg. wytycznych od naszych Klientów. Realizujemy cztery główne rodzaje eventów firmowych: gry integracyjne, gry terenowe, wieczory tematyczne oraz niezapomniane pikniki firmowe. Zrealizujemy dla Ciebie event firmowy w opcji kompleksowej, ale także możemy dostarczyć tylko brakującego elementu, np.: gry szkoleniowej. Wszystkie eventy firmowe, jakie proponujemy naszym Klientom, to sprawdzone na przestrzeni przeszło 10 lat programy integracyjne, które w skuteczny sposób zintegrują Twój zespół, uzdrowią relacje i usprawnią funkcjonowanie firmowego teamu.

OFERTA EVENTÓW FIRMOWYCH

EVENTY FIRMOWE INDOOR – oferujemy programy eventów integracyjnych organizowanych wewnątrz pomieszczeń. Gry i zabawy integracyjne organizujemy dla grup od 10 do 1000 osób. Indoorowe eventy firmowe organizowane są w przedziałach 1-3h, wg. oczekiwań czasowych naszych Klientów. Z najciekawszych eventów dla firm oferujemy event symulacji akcji pt: Sabotaż, czy też kultowe już śledztwo kryminalne pt: „Kto zabił pokojówkę”. Niegasnącą popularnością cieszą się także eventy logiczne typu: „Escape room”, oraz znana wszystkim „Maszyna Goldberga”. Jeśli poszukujesz sprawdzonych opcji na gry integracyjne, zapraszamy do naszej oferty. 

EVENTY FIRMOWE OUTDOOR – w ofercie eventów integracyjnych realizowanych w plenerze znajdziecie Państwo rozwiązania z zakresu gier i zabaw terenowych, opartych o scenariusze od 2h, aż do kilkudniowych szkoleń outdoorowych dla firm. Oferujemy eventy firmowe organizowane na otwartym terenie, ale także w obszarach zalesionych, czy też górzystych, gdzie programy eventów firmowych dopasowywane są do warunków terenowych. Najciekaszymi opcjami, które cieszą się popularnością od lat są „W poszukiwaniu św. Graala”, „Pimp my wreck”, czy też „Warsztaty survivalu”. Duża popularnością cieszą sie także tradycyjne gry paintballowe, czy też wyprawy off-road. 

EVENTY TEMATYCZNE – zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty imprez i wieczorów tematycznych. To idealne eventy integracyjne do wyjazdy integracyjne, które ubarwią cały scenariusz i nie raz okażą się przysłowiową „kropką nad i”. Oferujemy wieczory tematyczne dla grup od 10 do 1000 osób, w opcji interaktywnej, a także w oparciu o występy sceniczne. Do najbardziej pożądanych przez naszych Klientów należą: „Magia kina”, „Quiz z wiedzy o PRL”, „Rządza pieniądza”, czy też słynny „Wieczór namiętności”. Realizujemy także elementów wieczornych eventów firmowych takie jak: występy wokalne, kabaretowe, pokazy artystyczne i wiele innych.

EVENTY FIRMOWE PROJEKTU EFEKTYWNEGO

Realizujemy eventy firmowe już przeszło 10 lat, rocznie liczba zrealizowanych eventów dla firm przez naszą agencję sięga przeszło 250 projektów dla firm z Polski, oraz z poza granic naszego kraju. Posiadamy ogromne doświadczenie w doborze poszczególnych atrakcji na eventy firmowe, a także udziału poszczególnych podwykonawców. Jeśli wybierzesz naszą ofertę, wybierzesz pewność realizacji eventu firmowego na wysokim poziomie za przystępną cenę. Organizujemy eventy firmowe również po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Twoi goście będą zachwyceni poziomem profesjonalizmu oraz jakością oferowanych przez nas atrakcji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty eventów firmowych Projektu Efektywnego.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę