Piknik charytatywny, imprezy CSR

Corporate Social Responsibility, społeczna odpowiedziałność biznesu, eventy CSR

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Sprawdzenie się w trudnych warunkach
 • Przełamywanie barier
 • Nauka nowych umiejętności
 • Wyzwolenie adrenaliny
 • Zdrowe współzawodnictwo  

Piknik CSR.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Techniki linowe
 • Pojazdy buggy/4x4
 • Wiatrówki/broń ostra
 • Łucznictwo
 • Krav maga/Sambo
 • Zabawy logiczne 

 PIKNIK CHARYTATYWNY - WYJAZDY INTEGRACYJNE CSR.

Ścianka wspinaczkowa na piknki, atrakcje dmuchane, CSR         Jednym z najważniejszych wyzwań dla współczesnego biznesu jest sprostanie rosnącym wymaganiom odpowiedzialności społecznej. Etyka biznesowa nieustannie się rozwija, inwestorzy i klienci zwracają coraz większą uwagę na realizowane przez firmę przedsięwzięcia CSR (Corporate Social Responsibility, czyli społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw). Zrównoważony rozwój oparty na świadomości globalnych problemów i obowiązkach wobec społeczności staje się główną zasadą funkcjonowania poważnych firm. Rynek organizacji imprez integracyjnych to również pole dla działań CSR. Biorąc pod uwagę powyższe kwestie, stworzyliśmy dla Państwa ''Piknik charytatywny'', event CSR na bardzo wysokim poziomie. Podczas ''Pikniku charytatywnego'' pracownicy biorą udział w szeregu pomysłowych konkurencji po okiem czołowych specjalistów na polskim rynku. Każde zadanie jest punktowane - zdobyte punkty przeliczane są na pieniądze, które wspomogą wybrany przez Państwa szczytny cel.

PEŁNE ADRENALINY I CAŁKOWICIE BEZPIECZNE KONKURENCJE

         Przedstawmy zatem przykładowy* zestaw konkurencji, w których drużynyImprezy CSR, społeczna odpowiedzialność biznesu, piknik charytatywny pracowników będą rywalizować. Zgodnie z regułą Alfreda Hitchcocka zaczynamy od trzęsienia ziemi - zapraszamy uczestników do udziału w dzikim amerykańskim rodeo. Konkurencja o nazwie bull riding, czyli ujeżdżanie byka, odbywa się na obitym miękką skórą mechanicznym zwierzęciu, poruszanym przy pomocy silnika elektrycznego. Upadek jest całkowicie bezpieczny, gdyż byk umieszczony jest na dmuchanej, okrągłej poduszce o dużym obwodzie, która amortyzuje wszelkie uderzenia. Zabawa obfituje w adrenalinę i jest znakomitym wprowadzeniem do dalszych części pikniku. Kolejna proponowana przez nas konkurencja to zawody extreme climbing, prawdziwe wyzwanie dla osób, które zawsze chciały spróbować wspinaczki, ale nie miały odwagi. Teraz mają do dyspozycji zespół instruktorów, pełną asekurację i dziewięciometrową, sztuczną ściankę wspinaczkową z czterema trasami o trzech stopniach trudności. Extreme climbing to jedna z największych atrakcji pikników CSR w krajach Europy Zachodniej.

PASJONUJĄCA RYWALIZACJA W SZCZYTNYM CELU

Bungee run, zabawy dmuchane na piknik, społeczna odpowiedzialność biznesu         Drugą część pikniku charytatywnego otwieramy komediowymi walkami sumo, które często doprowadzają uczestników do niekontrolowanych wybuchów śmiechu i dają im mnóstwo spontanicznej radości. Ubieramy charakterystyczne stroje z bardzo grubej pianki i toczymy bitwy na ogromnych matach. Sumo wrestling wyróżnia się również oryginalną koncepcją turnieju, który oferuje Państwa pracownikom dodatkowe możliwości efektownej rywalizacji. Następnie przechodzimy do zabawy zwanej human table football, czyli gigantycznymi piłkarzykami. Pracownicy zostają przypięci za pomocą rzepów i rozgrywają mecz imitujący rozgrywkę w stolikowe piłkarzyki. Rozrywka jest przy tym pozbawiona fauli i zmęczenia, stawia na emocje w stanie czystym. Stanowi klasyczny element firmowego pikniku z prawdziwego zdarzenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy także dmuchany bokserski ring!

SIŁA EFEKTU CSR WE WSPÓŁCZENYM BIZNESIE

         Ostatni akt charytatywnej trylogii składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest Atrakcje strzeleckie, wiatrówki, ASG, CSR, piknikizorbing, zabawa wymyślona w latach siedemdziesiątych w Nowej Zelandii. Polega ona na toczeniu się w nadmuchiwanej kuli, wykonanej ze specjalnego plastiku i wyposażonej w pasy bezpieczeństwa. Istnieje wiele odmian zorbingu, Projekt Efektywny proponuje Państwu najbardziej popularną wśród klientów międzynarodowych. Do olbrzymiej piłki wchodzą uczestnicy , po czym przypinają się od środka i są turlane. Reszta zespołu w jak najkrótszym czasie pokonuje tor przeszkód, pchając i ciągnąc kulę z zawartością ludzką. Zorbing to powrót do czasów dzieciństwa w jego najbardziej pierwotnej formie, afirmacja nieskrępowanej wolności. Po zakończeniu przygody z olbrzymimi kulami przychodzi natomiast czas na nieco poważniejsze wyzwanie. Piknikowe zawody wieńczy Robin Hood challenge, turniej strzelecki o bogatej oprawie. Każdy z zawodników przechodzi szkolenie i oddaje serię strzałów próbnych, a następnie strzela do tarcz zawodniczych. Do dyspozycji są łuki indiańskie, angielskie, krymsko-tatarskie, profesjonalne oraz bloczkowe. Teren zabezpieczamy atestowaną siatką kewlarową. Strzelamy także z ASG, wiatrówek, karabinków paintballowych, rzucamy toporkami oraz gwiazdkami ninja. Gdy turniej dobiegnie końca, piknik wchodzi w fazę dekoracji zwycięzców i przeliczenia zdobytych przez nich punktów na pieniądze, które trafiają na przykład do domu dziecka znajdującego się pod opieką Państwa firmy. Satysfakcji z czynienia dobra nie da się porównać z niczym innym. Wśród pracowników rośnie poczucie odpowiedzialności społecznej i empatii, a także wzrasta, jakość relacji wewnątrz firmy i siła jej pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Oto efekt CSR w pełnej krasie, coś znacznie ważniejszego niż stricte materialny zysk.

PONAD 200 ATRAKCJI OUTDOOR DO WYBORU!

Zorbing, atrakcje dmuchane na pikniki, imprezy charytatywne* - Jak wspominaliśmy na początku tekstu, proponowany zestaw konkurencji jest jedynie jedną z wielu opcji. Liczba zestawów jest niemal nieograniczona, organizując imprez integracyjne, na życzenie klienta możemy przedstawić katalog ponad 200 atrakcji, dmuchanych, team building, extreme,  z których każda posiada odrębną tożsamość i olbrzymi potencjał rozrywkowy. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa, współpracujemy z instruktorami o wielkim doświadczeniu w pracy z grupami i nienagannym wykształceniu. W ten sposób pikniki charytatywne z Projektem Efektywnym utrzymują stały, maksymalnie profesjonalny standard na wszystkich organizowanych wyjazdach integracyjnych.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WSZYSTKIE ATRAKCJE OUTDOOR! Atrakcje outdoor team building

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę