Porwanie Baltazara Gąbki

Zabawa w terenie, gra zespołowa, gra dla dorosłych, zabawa w plenerze

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Team building
 • Pozytywne emocje
 • Aktywny wypoczynek
 • Integracja przez rozrywkę
 • Trening zręczności

Porwanie Baltazara Gąbki

 

Scenariusz zawiera: 

 • Zadania logiczne
 • Narty indiańskie
 • Niebezpieczny ładunek
 • Ziołolecznictwo
 • Zagadki logiczne
 • Przeciąganie liny

PORWANIE BALTAZARA GĄBKI

Animatorzy         Wielu klientów prosi nas o zorganizowanie zabawnej gry terenowej, która pod płaszczykiem humoru przemyca poważną integrację. Takie wymagania spełnia jeden z najciekawszych produktów Projektu Efektywnego - ''Porwanie Baltazara Gąbki''. Ta uniwersalna gra oparta jest na motywach popularnego polskiego serialu animowanego, którego autorem był zespół Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. ''Porwanie Baltazara Gąbki'' dostarcza Państwa pracownikom adrenaliny i wyzwań intelektualnych, wykorzystując zarazem szereg nowatorskich narzędzi team buildingowych. By nadać zabawie dodatkową finezję, wprowadziliśmy elementy LARP - ''gry fabularnej na żywo''. W ten sposób terenowe przygody budzą wyjątkowe emocje i na zawsze pozostają w pamięci zadowolonych uczestników.

FANTASTYCZNA PODRÓŻ PRZEPEŁNIONA HUMOREM

         Zaczynamy od wprowadzenia Państwa pracowników w klimat i mechanikęZabawa plenerowa rozgrywki. Przedstawiana jest otoczka fabularna, a także reguły i cel zabawy. Uczestnicy losują karty postaci - oprócz Bartoliniego Bartłomieja herbu Zielona Pietruszka, Smoka Wawelskiego i szpiega Don Pedro De Pommidore stworzyliśmy wiele innych bohaterów o określonych cechach charakteru i umiejętnościach. Zadaniem uczestników będzie wcielenie się w wyznaczone role i odnalezienie porwanego profesora Gąbki w Krainie Deszczowców. Po drodze czeka ich podróż przez fantastyczne krainy, pełna znakomitego humoru, zaskakujących spotkań i zwrotów akcji.

ADRENALINA I WYZWANIA INTELEKTUALNE

Zabawa plenerowa dla dorosłych         Na czym dokładnie polega główna część gry? Otóż Państwa pracownicy wykonują przeróżne zadania na pieczołowicie przygotowanych przez ekipę Projektu Efektywnego stanowiskach. Każde ze stanowisk jest osobną krainą, ze swoimi mieszkańcami i artefaktami, które zdobywa się po wykonaniu zadań. Uczestnicy gry odwiedzą między innymi zbójecki obóz, krainę króla Słoneczko, krainę Psiogłowców czy wreszcie słynną krainę Deszczowców. W role mieszkańców tych egzotycznych miejsc wcielili się profesjonalni animatorzy. Zagadki logiczne, konkurencje wymagające kreatywności i lekkiego wysiłku fizycznego, leśny survival i wiele innych niespodzianek - to tylko niektóre wyzwania, które staną przed Waszą drużyną. Do tego dochodzą wszechobecne akcenty humorystyczne i teatralna improwizacja w stylu LARP. Odgrywając role fantastycznych postaci i zatracając się w świecie szalonej wyobraźni, uczestnicy przechodzą swoiste oczyszczenie. Zapominają o biurowej rzeczywistości i wychodzą poza schematy dnia codziennego, uczą się wspólnego przeżywania pozytywnych emocji, nieskrępowanej radości i dynamicznego teamworku – pracy zespołowej o progresywnym charakterze. To wszystko ma bezpośrednie przełożenie na wyniki Państwa przedsiębiorstwa.

SKUTECZNOŚĆ TERENOWEJ INTEGRACJI

         Efekty wszechstronnej i przemyślanej integracji podczas gier terenowychZabawa terenowaniemal natychmiastowe. Pracownicy wracają z firmowego wyjazdu naładowani nową energią, rodzą się więzi zaufania, empatia i świadomość wspólnego celu. ''Porwanie Baltazara Gąbki'' wytwarza klimat, który za pomocą humoru i stymulacji kreatywnych instynktów wznosi relacje między pracownikami na wyższy poziom. Dajemy Państwa ludziom możliwość pokazania ich najlepszych cech. Proponowana koncepcja gry to niezawodna mieszanka profesjonalizmu Projektu Efektywnego i żywiołowej reakcji inteligentnego klienta. Znakomity odbiór ''Porwania Baltazara Gąbki'' daje nam wielką satysfakcję. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy, bowiem przede wszystkim na pasję i wiedzę. Dbamy o najdrobniejsze detale, by spełnić wymagania czołówki polskiego biznesu.

RENOMA PROJEKTU EFEKTYWNEGO

         Referencje od wiodących marek świadczą o jakości pracy, jaką wkładamy w przygotowanie naszych produktów. Dlatego mogą być Państwo pewni, że ''Porwanie Baltazara Gąbki '' jest rzeczą absolutnie oryginalną, która nie powiela schematów rynku eventowego i wychodzi naprzeciw coraz bardziej wysublimowanym potrzebom. Klientów nie zadowalają już wycieczki firmowe w stylu lat 90. Korzystamy zatem z naukowych ekspertyz dotyczących wszelakiej maści wyjazdów integracyjnych i konstruujemy produkty szyte na miarę dla elitarnej grupy odbiorców. Zapraszamy Państwa do udziału w efektywnej rozrywce najwyższych lotów.

 

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę