"Bohaterowie kina akcji"

Gra terenowa, zabawa w plenerze, gra fabularna, impreza plenerowa

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Wcielanie się postaci kina akcji
  • Nauka odgrywania ról
  • Wykorzystanie indywidualnych zdolności
  • Ćwiczenie kreatywnego myślenia

Bohaterowie Kina Akcji.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Zjazdy tyrolskie
  • Przejazy wojskowymi samochodami
  • Bitwa paintballowa
  • Walka wręcz
  • Reżyser kina akcji
  • Udział ekipy filmowej

BOHATEROWIE KINA AKCJI

Zabawa outdoor.jpg         Z myślą o klientach lubiących terenową przygodę stworzyliśmy naładowany emocjami scenariusz ''Bohaterowie kina akcji''. Państwa pracownicy wcielają się w role w słynnych postaci ze świata filmu i odtwarzają dynamiczne sceny z największych kinowych przebojów. Wszystko odbywa się pod opieką byłych żołnierzy jednostek specjalnych, doświadczonych i charyzmatycznych instruktorów. Każdy etap zabawy dostarcza dawki pozytywnej adrenaliny, a zarazem spełnia funkcję team buildingową. Dopracowaliśmy najdrobniejsze szczegóły i zadbaliśmy o efektowną oprawę, by zadowolić nawet najwybredniejsze gusta. ''Bohaterowie kina akcji'' to nowa jakość w dziedzinie scenariuszy outdoorowych, synonim hollywódzkiego rozmachu i profesjonalizmu. Projekt Efektywny otwiera przed Państwem wrota do legendarnego świata fabryki marzeń.

RAMBO NIGDY SIĘ NIE PODDAJE

         Dwie pierwsze sceny odtwarzane przez Państwa pracowników są twórczą wariacją Impreza plenerowa.jpgna temat broni palnej. Zabawa wciąga od pierwszej sekundy i nigdy nie zwalnia. Uczestnicy biorą na warsztat serię ''Rambo'' z Sylvestrem Stallonem i ''Predatora'' z Arnoldem Schwarzeneggerem. Najpierw zadaniem jest ochrona Rambo przed oddziałami wroga. Zaczyna się regularna bitwa - uzbrojeni w półautomatyczne karabiny Tippmann pracownicy walczą w dzikiej dżungli i zapominają o biurowej rzeczywistości. Ochronę twarzy stanowi atestowana maska ochronna firmy Vorce. Gwarantuje ona całkowite bezpieczeństwo. Rozgrzani wyczynami w stylu Rambo przechodzimy do polowania na Predatora. W konstrukcji tej sceny wykorzystaliśmy między innymi snajperskie karabinki ASG. Ich potężna optyka i ruchome trójnógi zapewniają komfortową pozycję przy strzelaniu z pozycji leżącej. Dodatkową atrakcją jest sam Predator, przybysz z obcej planety o morderczych skłonnościach, w którego wcielił się zawodowy kaskader. By pokonać tą kosmiczną bestię, trzeba będzie pracować zespołowo i sięgnąć do najgłębszych pokładów odwagi. Żołnierze oddziału komandosów Marines nie znają słowa ''porażka''.

TERENOWY TEAM BUILDING NOWEJ GENERACJI

Bohaterowie kina akcji.jpg         Kolejna przygoda również związana jest z postacią Arnolda Schwarzeneggera. Tym razem zadaniem pracowników jest odtworzenie kultowych scen z filmu ''Commando''. Przejdą w tym celu krótki kurs walki wręcz, po którym zmierzą się na leśnej polanie z potężnym rosyjskim zapaśnikiem. Czy zdołają pokonać umięśnionego olbrzyma? Wszystko zależeć będzie od odpowiedniej taktyki. Oprócz arsenału chwytów zapaśniczych, do dyspozycji uczestników są różnego rodzaju siatki, liny i inne akcesoria, które przydadzą się w walce z wrogiem. Warto dodać, że zapaśnikiem może być - na Państwa życzenie - czołowy zawodnik polskiego MMA, czyli mieszanych sztuk walki. Projekt Efektywny posiada rozległe kontakty w tym środowisku, dzięki którym nasze eventy są często wzbogacane przez prawdziwych sportowych mistrzów.

WYJAZD INTEGRACYJNY Z JAMESEM BONDEM

         Na koniec przychodzi czas na nieco inny rodzaj rozrywki. Pamiętają Państwo słynne sceny wspinaczki z filmów serii ''Mission Impossible''? Wyczyny Toma Cruise’a wydają się niemożliwe do powtórzenia, ale przy pomocy naszej brygady instruktorów dokonają Państwo wspinaczkowych cudów. Sztuczna ścianka to niesamowite wyzwanie dla każdego uczestnika ''Bohaterów kina akcji'': prawie dziesięć metrów wysokości, 4 poziomy trudności tras i pełna asekuracja. Przygotowaliśmy także kilka niespodziewanych zwrotów akcji, takich jak zapierający dech w piersiach zjazd tzw. kolejką tyrolską, którą wykorzystamy do błyskawicznej ewakuacji po wykonaniu tytułowej Zabawa w terenie.jpg''Mission Impossible''. Następnie przejdziemy do ostatniego etapu scenariusza - niezapomnianego rajdu pojazdów buggy z filmu ''Moonraker'', gdzie w postać Jamesa Bonda wcielił się wspaniały Sean Connery. Czeka Państwa ucieczka przed pościgiem prowadzonym przez wrogów Bonda - szaleńcza jazda za kierownicą dwuosobowych pojazdów o konstrukcji klatkowej i niezależnym zawieszeniu, które pozwala na pokonanie najtrudniejszych przeszkód. Buggy to czyste terenowe emocje w najlepszym gatunku.

SZLACHETNA PASJA I PROFESJONALIZM

Zabawa plenerowa.jpg         Klimat ''Bohaterów kina akcji'' jest budowany dzięki dokładnie przemyślanym elementom: od oryginalnej ścieżki dźwiękowej przez umiejętne stopniowanie napięcia do filmowej kompozycji scen. Wielkie wrażenie robi na uczestnikach monumentalny charakter całego przedsięwzięcia. Nie zadowalają nas schematyczne rozwiązania, oferujemy klientom coś dużo ciekawszego i bardziej pożytecznego niż tradycyjne gry w terenie. Chcemy podnosić poprzeczkę coraz wyżej, wyznaczać branżowe trendy. Właśnie dlatego nasze eventy obfitują w nowoczesne zadania team buildingowe. Ta nowoczesność jest powszechnie doceniana. Referencje od ścisłej czołówki polskich firm dają wielką satysfakcję i wiarę w słuszność wybranej drogi. Mamy nadzieję, że pasja Projektu Efektywnego uszlachetni Państwa wyjazd integracyjny.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę