W obliczu zagrożenia(CSR)

Impreza CSR, event CSR, CSR pierwsza pomoc

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Nauka ratowania życia
 • Edukacja przez zabawę
 • Budowanie świadomości zagrożeń
 • Wzmocnienie pewności siebie
 • Zwiększenie bezpieczeństwa w pracy 

Warsztaty pierwszej pomocy.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Procedury postępowania
 • Oparzenia
 • Pierwsza pomoc przy urazach głowy
 • Złamania kończyn
 • Resuscytacja
 • Certyfikaty dla uczestników

W OBLICZU ZAGROŻENIA - EVENT CSR

eventy CSR.jpg         Poważne firmy doskonale rozumieją potrzebę harmonijnego rozwoju, który opiera się na szacunku dla pracowników i społeczeństwa. Jest on zgodny z koncepcją społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw (ang. CSR, Corporate Social Responsibility), odgrywającą we współczesnym biznesie coraz większą rolę. Projekt Efektywny proponuje zatem Państwu event spełniający najważniejsze funkcje kompleksowego CSR. Z dumą przedstawiamy projekt pt. ''W obliczu zagrożenia''. Treścią naszego autorskiego eventu jest ratowanie ludzkiego życia - zarówno w ekstremalnych warunkach, jak i podczas pracy biurowej. Państwa pracownicy uczą się technik ratowniczych pod okiem najlepszych polskich specjalistów na siedmiu stanowiskach. Każde z nich odzwierciedla nagłą sytuację, w której człowiekowi grozi utrata zdrowia. Zwieńczeniem całości jest przekazanie przez Państwa firmę funduszy na rzecz poszkodowanych w wypadkach. Event CSR ''W obliczu zagrożenia'' podnosi umiejętności pracowników i zwiększa ich poczucie empatii, a zarazem pozytywnie wpływa na społeczeństwo. W ten sposób realizujemy konkretny cel, któremu przyświeca szlachetny duch odpowiedzialnego biznesu.

PIERWSZA POMOC W WYPADKACH I PODCZAS POŻARÓW

         Pierwsze stanowisko służące do nauki dokładnie imituje scenerię wypadkuFunkcje CSR.jpg samochodowego. Katastrofy motoryzacyjne zdarzają się niemal codziennie i mogą spotkać każdego z nas, dlatego warto poznać metody udzielania ofiarom pierwszej pomocy. Zanim przyjedzie karetka pogotowia, trzeba umieć się odpowiednio zachować. Państwa pracownicy uczą się zabezpieczania samochodu, wyciągania ofiary z pojazdu i ochrony przed wychłodzeniem. Te umiejętności często ratują ludzkie życie. Kiedy zakończymy pracę na stanowisku ''drogowym'', przechodzimy do kolejnej fazy eventu. Jest nią nauka pomocy osobom poparzonym. Rozległe poparzenia występują nie tylko podczas pożarów, ale także w warunkach teoretycznie bezpiecznych (biuro, dom), musimy więc być wyposażeni w wiedzę na temat rodzajów poparzeń i sposobów ich opatrzenia. Ta wiedza okazuje się bezcenna w obliczu zagrożenia.

RATOWANIE ŻYCIA OFIAROM POBIĆ I ZAWAŁÓW SERCA

         Współczesny świat jest niestety pełen agresji. Nawet w centrum miasta możemy być świadkami pobicia i powinniśmy wiedzieć, jak zareagować. Zdolność fachowej reakcji poznamy na trzecim stanowisku naszego pożytecznego eventu. Zrozumiemy, jak ważna jest prawidłowa ocena sytuacji i ocenienie rozległości urazów. Ofiary pobić bywają pozostawiane same sobie, co nierzadko kończy się tragicznie. Gdy przećwiczymy procedury pomocy w przypadku agresji fizycznej, czeka nas praca na stanowisku numer cztery, czyli kurs pierwszej pomocy dla ofiar zawału serca. Zawały regularnie zdarzają się w biurach, gdzie stres osiąga szczególnie wysoki poziom. Siedzący tryb życia, ''śmieciowe jedzenie'' i rosnące tempo życia również zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia chorób mięśnia sercowego. Obowiązkiem świadomego, działającego według zasad CSR pracodawcy jest umożliwienie pracownikom nauki efektywnego ratowania drugiej osoby pod wielką presją.

FACHOWA ANALIZA SPECYFICZNYCH PRZYPADKÓW ZAGROŻEŃ

Społeczna odpowiedzialność biznesu.jpg         Trzy ostatnie stanowiska poświęciliśmy specyficznym przypadkom zagrożeń, m.in. takim jak padaczka, hipotermia czy ugryzienia zwierząt. W opanowaniu tajników skutecznego ratownictwa pomogą Państwu najlepsi polscy eksperci w branży. Projekt Efektywny współpracuje z ludźmi o wszechstronnej wiedzy, pasji i charyzmie, których profesjonalizm został wielokrotnie potwierdzony. Całość eventu jest przy tym efektownie oprawiona, imponuje realistyczną scenografią. Wisienką na torcie można nazwać ostatnią część programu, czyli uroczyste przekazanie przez Państwa firmę pieniędzy dla poszkodowanych w wypadkach. Do wyboru jest kilkanaście klinik i szpitali w całej Polsce, których transparentność dokładnie sprawdziliśmy. Tak przygotowany event CSR zapewnia autentyczną i szczerą pomoc potrzebującym, będąc jednocześnie wyjątkowo korzystnym doświadczeniem dla pracowników przedsiębiorstwa.

IDEA CSR A PROJEKT EFEKTYWNY

         Idea CSR jest bliska wartościom, które wyznaje ekipa Projektu Efektywnego. Cele eventów CSR.jpgWierzymy w biznes odpowiedzialny, bazujący na doskonaleniu relacji z pracownikami i społeczeństwem. Jedynie takie podejście ma szanse na zapewnienie firmie zrównoważonego rozwoju przez wiele lat. CSR nie jest działaniem PR-owym, to raczej strategia zarządzania przedsiębiorstwem, która koncentruje się na etycznych aspektach biznesu. Przemyślany event CSR z Projektem Efektywnym przynosi trwałe rezultaty. Pracownicy Państwa firmy otrzymują zestaw umiejętności, która mogą okazać się przydatne podczas niespodziewanych zdarzeń w ich zawodowym i prywatnym życiu. Korporacja daje do zrozumienia, że zależy jej na szeroko pojmowanym dobru ludzi. Przy okazji rośnie poczucie identyfikacji z pracodawcą, poprawia się biurowe zaufanie i wizerunek firmy. Event ''W obliczu zagrożenia'' to efektywny CSR w pełnym tego słowa znaczeniu, szyty na miarę dla nowej generacji polskich przedsiębiorstw.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę