LARP Gra o TRON

Zabawa w terenie, gra zespołowa, team building, gra terenowa

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Wcielanie się w baśniowe postaci
  • Nauka odgrywania ról
  • Wykorzystanie indywidualnych zdolności
  • Ćwiczenie kreatywnego myślenia
  • Integracja przez rozrywkę

LARP.jpg

 

Scenariusz zawiera:

  • Magiczne przedmioty
  • Handel
  • Zagadki logiczne
  • Konfrontacja w walce
  • Budowa broni

GRA O TRON - LARP.

Gra zespołowa, gra drużynowa, LARP, gra w terenie         Każdy z nas pamięta, jak w dzieciństwie uruchamiał wyobraźnię i wcielał się w jakąś rolę. Chłopcy byli rycerzami na polu bitwy, superbohaterami, postaciami z popularnych filmów. Dziewczynki preferowały role księżniczek i czarodziejek. Katalog postaci był wówczas właściwie nieskończony. Potem jednak weszliśmy w dorosłe życie i zmieniło się nasze postrzeganie świata. Dziś gramy role dostosowane do społeczeństwa, tworzymy firmową rzeczywistość. Przyszedł więc czas na powrót do krainy fantazji, tym razem w wersji dla dużo starszych dzieci. Projekt Efektywny zaprasza Państwa pracowników do udziału w LARPie, czyli niesamowitej grze fabularnej z elementami team buildingu i teatralnej improwizacji. Wyjazdy integracyjne stają się dzięki niej podróżami do granic świadomości.

REWOLUCYJNA KONCEPCJA GRY TERENOWEJ.

         Model LARP (ang. live action role playing game) pomaga pracownikom Państwa Gra terenowa, zabawa w terenie, LARP, gra integracyjnafirmy w kształtowaniu wzajemnych relacji poprzez wspólną pracę, twórczy wysiłek wypełniony pozytywnymi emocjami. Głównym celem gry jest budowa opowieści, w której każda z postaci z pasją odgrywa swoją rolę, a zarazem bierze udział w wykonywaniu przeróżnych zadań i rozwiązywaniu zagadek. Wszystko odbywa się według określonych reguł, a nad przebiegiem zabawy czuwają tzw. LARP masterzy - mistrzowie gry. Projekt Efektywny proponuje Państwu LARPa opartego na motywach serialu ''Gra o Tron'' - rzecz nieprzewidywalną, zaskakującą zwrotami akcji. Ta pożyteczna rozrywka wciąga i fascynuje, dostarczając prawdziwie oryginalnych wrażeń.

FENOMEN LARPOWEJ ZABAWY

Zabawa terenowa, gra w terenie, LARP, gra integracyjna, gra zespołowa         Pierwszym etapem ''Gry o tron'' jest wprowadzenie uczestników w świat gry i szczegółowe wyjaśnienie im reguł. Fabularna otoczka, podział na postacie i drużyny, wyznaczenie celów – to wszystko zostanie w zwięzły i ciekawy sposób przekazane. Trzeba tutaj podkreślić, że ''Gra o tron'' odbywa się w specjalnie zaadaptowanym terenie, który pozwala na kompleksowe odtworzenie fantastycznych realiów. Pracownicy uruchamiają wyobraźnię, intelekt, budzą się w nich zdolności przywódcze. By jednak lepiej zrozumieć, na czym polega fenomen LARP, przejdźmy teraz do opisu drugiego etapu przygody.

TEAM BUILDING, rywalizacja, POjedynek o tron

         Gdy uczestnicy przyswoją sobie zasady i wczują się w klimat rozgrywki, przychodzi Gra LARP, Gra o tron, zabawa w terenie, zabawa plenerowaczas na rzucenie się w wir zabawy. Każda z drużyn reprezentuje jeden z wielkich rodów, które rywalizują o władzę w Siedmiu Królestwach. By zasiąść na Żelaznym Tronie, muszą wykazać się odpowiednią strategią grupowej pracy (klasyczny team building), sprawnością fizyczną i błyskotliwością umysłu, dlatego przydadzą się umiejętności wszystkich członków danej drużyny. Czekają ich wyzwania, które zadziwiają precyzyjną konstrukcją i rozmachem. Za wykonanie wszechstronnych zadań uczniowie będą sowicie wynagradzani. Zgromadzone punkty będzie można wykorzystać podczas decydującego starcia drużyn. Kto zasiądzie na Żelaznym Tronie? Jak wykorzysta swoją władzę? Te i wiele innych pytań stawia przed pracownikami Państwa firmy ''Gra o tron''. Gwarantujemy, że nada ona wyjazdowi integracyjnemu znamiona pełnoprawnej sztuki.

ESENCJA GIER TERENOWYCH.

Gra terenowa team building         Fabularne gry terenowe są jednym z najlepszych sposobów dotarcia do pracowników i podniesienia ich poczucia własnej wartości. Jak dowodzą badania naukowe przeprowadzane na zlecenie międzynarodowych agencji eventowych (m.in. The Black Tomato Agency), integracja i team building mają największą wartość, gdy odbywają się w oparciu o wyrafinowane scenariusze, programy doceniające inteligencję klientów. ''Gra o tron'' spełnia powyższe warunki, z szacunkiem odnosząc się do intelektualnego potencjału firmy, która wyrusza na wyprawę z Projektem Efektywnym. Od prawie dekady organizujemy profesjonalne imprezy integracyjne o innowacyjnym charakterze, czego świadectwem są bogate referencje poważnych graczy biznesowych.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę