LARP - "Władca pierścieni".

Gra terenowa, zabawa w terenie, gra fabularna w plenerze, gra przygodowa.

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Wcielanie się w baśniowe postaci
  • Nauka odgrywania ról
  • Wykorzystanie indywidualnych zdolności
  • Ćwiczenie kreatywnego myślenia
  • Integracja przez rozrywkę

LARP

 

Scenariusz zawiera:

  • Magiczne przedmioty
  • Handel
  • Zagadki logiczne
  • Konfrontacja w walce
  • Budowa broni

WŁADCA PIERŚCIENI – LARP NA MOTYWACH KSIĄŻKI.

Gra terenowa         Jedną ze specjalności Projektu Efektywnego są gry fabularne rozgrywane w terenie, oparte na tzw. modelu LARP (ang. live action role playing game). Gracze wcielają się w przeróżne role i wspólnie tworzą niesamowitą opowieść. Rozwiązują po drodze zadania wymagające kolektywnego wysiłku, zarówno fizycznego jak i umysłowego. Fabuły terenowych gier fabularnych są bardzo bogate i często nawiązują do najlepszych dzieł kultury popularnej. Dla Państwa pracowników przygotowaliśmy grę opartą o film ''Władca Pierścieni'', przygodę osadzoną w świecie fantasy. Jest ona niezwykle wartościowym elementem efektywnego wyjazdu integracyjnego. Zawiera wiele zadań skomplikowanych zadań team buildingowych i udowadnia, że organizacja imprez integracyjnych może być pełnoprawną sztuką.

MECHANIKA GRY FABULARNEJ.

         Pierwszym etapem ''Władcy Pierścieni'' jest wprowadzenie w klimat rozgrywki i LARPwyjaśnienie zasad. Uczestnicy otrzymują szczegółowe informacje dotyczące świata, którego twórcą jest jeden z największych geniuszy literatury fantasy – J.R.R. Tolkien. Ten świat został odpowiednio zaadaptowany do potrzeb gry fabularnej. Posiada ona określone reguły, których pracownicy będą musieli przestrzegać, by płynnie poruszać się w terenie, współtworzyć narrację i stawiać czoła przeciwnościom z uśmiechem na twarzy. ''Władca Pierścieni'' jest pełen humoru i niespodziewanych zwrotów akcji, zadziwia precyzyjną konstrukcją.

LARP KOPALNIĄ NIEZWYKŁYCH PRZYGÓD

         Gdy pracownicy mają już za sobą wstęp do gry, zostają podzieleni na cztery drużyny: ludzi, elfów, krasnoludów i orków. Każda z drużyn otrzymuje odrębne zadanie i musi je wykonać pod presją czasu. Nad całą zabawą czuwają tzw. LARPmasterzy (mistrzowie gry), osoby dbające o wszystkie jej aspekty – fabułę, zgodność z regułami czy atmosferę na ''scenie'', którą jest w tym przypadku urokliwa, pozwalająca na bezpośredni kontakt z przyrodą przestrzeń. Zadania łączą ze sobą Zabawy zespołoweelementy wyzwań intelektualnych i sprawnościowych, dają poszczególnym pracownikom szansę na pokazanie swojego potencjału. Rośnie w nich poczucie własnej wartości i szacunek dla umiejętności kolegów, a także ujawniają się pozytywne cechy charakteru, m.in. szeroko pojmowana empatia.

CEL GRY TERENOWEJ - WALKA O PIERŚCIEŃ

         Za wykonanie zadań uczestnicy będą wynagradzani punktami. Zgromadzone Team buildingpunkty odegrają kluczową rolę podczas decydującego starcia czterech drużyn, które rozegra się pod okiem LARPmasterów. Kto przejmie kontrolę nad potężnym Pierścieniem? I jak wykorzysta swoją władzę? Oto jedne z wielu pytań, jakie stawia przed Państwa pracownikami autorski pomysł Projektu Efektywnego. Zanim jednak rozpocznie się finałowa konfrontacja, uczestnicy posilą się przy ognisku strawą godną nieustraszonych poszukiwaczy przygód. Będzie to uczta prawdziwie magiczna.

TRWAŁE EFEKTY PROFESJONALNEJ INTEGRACJI

 Zabawa w plenerze        ''Władca Pierścieni'' zmienia podejście pracowników do siebie nawzajem, fantastycznie integruje i buduje trwałe relacje. Gracze miesiącami wspominają niepowtarzalną zabawę, która była dla nich podróżą do alternatywnej rzeczywistości, pobudziła wyobraźnię i uruchomiła twórczy potencjał. Pamiętajmy o wielu poziomach emocji, jakie budzi udział we ''Władcy Pierścieni'' – od wcielania się w role i identyfikacji z postaciami przez adrenalinę towarzyszącą walce z czasem w trakcie rozwiązywania zagadek do refleksji nad znaczeniem wspólnej pracy. Tak wygląda nietuzinkowy team building z prawdziwego zdarzenia. Wyjazd integracyjny otrzyma dzięki niemu zupełnie nowy wymiar. Zapraszamy Państwa firmę do nowoczesnej gry terenowej z Projektem Efektywnym.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę