Gry terenowe dla firm

Team building w terenie, gry scenariuszowe w plenerze

Gry terenowe

Mając na uwadze fakt że wszyscy jesteśmy po trochu dziećmi postanowiliśmy stworzyć ofertę dla każdego kto myślał kiedyś o tym by jeszcze raz zagrać w "podchody" lub sprawdzić się w biegu na orientację czy też wziąć udział w terenowym konkursie sprawności. Dlaczego więc mielibyśmy nie wykorzystać niesamowitych walorów krajobrazu w Polsce i połączyć go w jeden spójny program z wykonaniem konkretnych zadań? Świeże powietrze, układanie planu, współpraca...start! 

Gry integracyjne w terenie
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Rodzaje scenariuszy terenowych

Rodzaje scenariuszy terenowych

Możemy przygotować następujące scenariusze dla Państwa: poszukiwacze skarbów, śladami zaginionej arki, los podróżnika, survival team building, bieg z punktami kontrolnymi, logiczne myślenie w terenie.   

Teren pod zabawy integracyjne

Miejsce realizacji

Gry terenowe realizujemy przede wszystkim na terenach zielonych, w górach, na terenach leśnych, w okolicy zbiorników wodnych, na rozległych dzikich terenach, na poligonach czy też lotniskach. Realizacje indoor odbywają się w hotelach.    

Team building w terenie

Drużyny

Aspekt zespołu jest jednym z najbardziej istotnych czynników ponieważ niesie ze sobą element współzawodnictwa a przede wszystkim współpracy w drużynie. Dzisiaj większość z nas pracuje w zespołach i każdy odpowiedzialny jest za określoną część projektu, zlecenia, rozliczeń itd. Sprawdźmy jak radzimy sobie pod wpływem stresu w zwykłych sytuacjach.  

Team building z udziałem psychologa

Suplement końcowy

Jako uwieńczenie gry każda z drużyn otrzyma suplement podsumowujący całość zabawy. Wskażemy mocne i słabe punkty drużyn oraz wyłonimy zwycięzców i rozdamy nagrody! 

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • organizacja imprez wieczornych,
  • ubezpieczenia NW,
  • profesjonalni instruktorzy,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę