Kursy jazdy konnej dla grup.

Warsztaty jazdy konnej, imprezy w siodle, pikniki w stadninie.

Cel: Nauka jazdy na koniach.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Warsztaty w plenerze.
Ilość osób: 10 - 60.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Profesjonalni instruktorzy, atestowany sprzęt, łagodne konie, piknik w stadninie, wspólna wycieczka konna.

KURSY JAZDY KONNEJ DLA GRUP

warsztaty jazdy na koniach.jpg
         Realizujemy wyjazdy integracyjne połączone z kursami jazdy konnej dla grup na terenie całej Polski. Organizujemy profesjonalną obsługę instruktorską oraz zapewniamy zaplecze niezbędne dla przebiegu szkolenia. Wprowadzamy Państwa do magicznego świata, w którym człowiek i zwierzę egzystują na równych prawach. Doświadczenie jazdy konnej zmienia naszą wrażliwość i dostarcza ogromnej przyjemności.

ORGANIZACJA IMPREZ W SIODLE.

jazda konna dla grup.jpg
         Proponujemy naukę czyszczenia, kiełznania, siodłania oraz obcowania ze wspaniałymi zwierzakami. Ponadto naukę jazdy konnej na lonży oraz maneżu. Poznacie także m.in. Hucuły, Trakeny, Koniki Polskie oraz inne rasy, które idealnie nadają się do nauki podstaw jazdy. Człowiek i zwierzę tworzą niepowtarzalną symbiozę, którą pokochają Państwo od pierwszej konnej przejażdżki.

NAJLEPSZE STADNINY ORAZ HOTELE.

 imprezy w siodle.jpg        Oferujemy Państwu najlepsze i sprawdzone stadniny koni, umiejscowione blisko miejsc kwaterunkowych. Stadniny posiadają pełne zaplecze instruktorskie wraz z profesjonalnym sprzętem niezbędnym do stawiania pierwszych kroków w tej pięknej dziedzinie sportu i rekreacji. Projekt Efektywny od wielu lat współpracuje ze stadninami o najwyższej renomie na polskim rynku, które nadają jeździe konnej znakomitą oprawę. Są to miejsca malowniczo położone, dysponujące nienagannie wyszkoloną kadrą i specjalnie wybranymi wierzchowcami. Kurs jazdy konnej na wyjeździe integracyjnym jest również bardzo dobrym narzędziem team buildingowym, wspólna nauka i praca przy koniach skutecznie scalają zespół i dają mu wielką satysfakcję.

ORGANIZACJA PIKNIKÓW W STADNINACH.

         Jako element uzupełniający zapraszamy na pikniki w stadninach. Organizujemyimpreza w stadninie.jpg tam imprezy integracyjne na wolnym powietrzu, gdzie serwujemy potrawy kuchni staropolskiej.  Do tego proponujemy biesiady grillowe i ogniska. Żywiołowe biesiadowanie po dniu wypełnionym jazdą konną to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Dźwięki nastrojowej muzyki, zapach świeżych potraw i romantyczny klimat stadniny. Taki wyjazd integracyjny jest potrzebny firmie, która pragnie ciekawego, nienachalnego team buildingu w oryginalnym wydaniu.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę