Imprezy motoryzacyjne

Kursy agresywnej jazdy, sportowe samochody, warsztaty motoryzacyjne.

Cel: Wyśmienita rozrywka, adrenalina.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Warsztaty motoryzacyjne.
Ilość osób: 5 - 100.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Oryginalne samochody WRC, próba Stewert'a, Troley, pokaz driftingu, szkolenie z bezpieczej jazdy, szkolenie z agresywnej jazdy.

KURS JAZDY SPORTOWYMI SAMOCHODAMI.

Warsztaty szybkiej jazdy samochodami.jpg         Eventy motoryzacyjne Projektu Efektywnego pobudzają wyobraźnię każdego kierowcy. Oddajemy w ręce Państwa pracowników najbardziej pożądane samochody sportowe świata. Jest to potężny zastrzyk pozytywnej adrenaliny, a przy tym cenna nauka bezpiecznej jazdy i odpowiedzialności drogowej. Wszystko odbywa się na zawodowych torach, pod okiem instruktorów europejskiej klasy.  Tego rodzaju kurs może być głównym elementem prestiżowego wyjazdu integracyjnego. Sięgają po niego zazwyczaj prężne firmy o uznanej marce, pragnące dla swoich pracowników rozrywki z najwyższej półki

PARK SPORTOWYCH MASZYN.

         Skorzystają Państwo z imponującego parku maszyn, w którym zawierają się takie ''potwory'' jak Subaru Impreza WRC STi, Mitsubishi kursy jazdy sportowymi samochodami.jpgLancer Evo, Honda Type R, Lamborghini Gallardo oraz wiele innych wspaniałych maszyn. Ponadto udostępniamy Państwu kontakt z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi oraz instruktorami, którzy poprowadzą Was przez cały event krok po kroku. Od pierwszych chwil uczestnicy odczuwają ekscytację, która stopniowo rośnie z minuty na minutę. Atmosfery toru wyścigowego i ryku silników nie da się powtórzyć. Trzeba jej doświadczyć na własnej skórze. Z doświadczenia wiemy, że uczestników przechodzą podczas motoryzacyjnego eventu przysłowiowe ciarki – w najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa.

SZKOLENIE KIEROWCÓW.

         Na początku imprezy przywita Was znakomita Symulator poślizgu troley.jpgobsługa złożona z ekspertów, która przekaże najważniejsze informacje dotyczące przebiegu całości zabawy. Poznacie autentyczną wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa oraz mitów motoryzacyjnych, jakie krążą w opinii publicznej. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie auta będą prowadzić i jakie zmagania dla nich przygotowaliśmy. Następnie rozpocznie się właściwa część szkolenia – szereg pomysłowych konkurencji, które zwiększają świadomość kierowców, są rodzajem narzędzia team buildingowego (konkurencje zespołowe), a przede wszystkim pozwalają Państwa pracownikom na wcielenie się w role kierowców wyścigowych. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i stuprocentową satysfakcję, potwierdzaną opiniami renomowanych klientów.

TESTY POŚLIZGU, KONTROLI, DOSTOSOWANIA PRĘDKOŚCI

Próba Stewerta.jpg
         Oto kilka z zadań, jakie postawimy przed Państwa pracownikami: w skład testów wyścigowych wchodzą między innymi: próba poślizgowa, test Stewarta (poprawa płynności jazdy) czy niesamowicie efektowny drift, który mogli Państwo zobaczyć w filmie ''Szybcy i wściekli'' lub programach z serii ''Top Gear''. Jeżeli chcą się więc Państwo poczuć jak Jeremy Clarkson i wcisnąć na torze pedał gazu superszybkiego Lamborghini, zapraszamy na wyjazd integracyjny z Projektem Efektywnym.

RYWALIZACJA DLA NAJLEPSZYCH.

Imprezy motoryzacyjne dla firm.jpg         Podczas całego eventu uczestnicy będą zbierać punkty doświadczenia, które na końcu wymienimy na dyplomy ukończenia kursów. Zwycięzcy otrzymają natomiast specjalną nagrodę, która sprawi, że na zawsze zapamiętają wyjazd firmowy. Kursy jazdy sportowymi samochodami to kompleksowe, jedyne w swoim rodzaju połączenie dynamicznej zabawy integracyjnej z elementami team buildingu. Jeżeli zatem chcą Państwo wziąć udział w tej motoryzacyjnej uczcie, zapraszamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem i omówienia szczegółów.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę