MONSTER TRUCKS NA EVENTY

Gigantyczne samochody, ogromne auta na imprezy integracyjne

Monster Trucks

Moment, w którym drżenie rąk łączy się bezpośrednio z rykiem potężnych silników. Przed nami trasa niemożliwa do pokonania dla zwykłych maszyn 4-kołowych. Czy uda nam się przejechać przez tak niebezpieczny teren? Redukcja, podbicie, ogromny huk łamanych gałęzi i latających wokół kamieni, to nic innego jak MONSTER TRUCKS na Waszą imprezę! 

Monster Trucks na pikniki firmowe
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
MASZYNY

Maszyny

Nasze maszyny to ponad 6 metrów długości o 3,5 metra wysokości, ogromne koła i potężne silniki. W kabinach mogą przebywać maksymalnie 3 osoby, natomiast ze względów bezpieczeństwa dopuszczane tylko 2. Dodatkowo blokada mostów i skrzyni, napęd 4x4 i pięć ton żelastwa w podskokach.  Organizacja imprez na bazie Monster Trucków to świetny wybór!

Transport Monster Trucks, teren pod monster trucks

Teren

Realizujemy imprezy na każdym terenie, monster trucks są w stanie pokonywać prawie wszystkie przeszkody oraz niedogodności drogowe. Zalecane są rozległe tereny off road'owe, tereny górzyste, poligony, tory do przejazdów terenowych a także parkingi. 

Scenariusze zabaw z monster trucks

Scenariusze

Zapewniamy Państwu naukę jazdy na monster truck'ach, przejazdy testowe na różnych terenach. Tratowanie wraków samochodów czyli "to co tygryski lubią najbardziej"! Przejazdy na czas oraz precyzję. Ponadto istnieje możliwość brandingu monster truck'ów w logo Waszej firmy - idealne uzupełnienie na pikniki, imprezy okolicznościowe w firmie.

Monster Trucks

Dodatkowe usługi

Zapewniamy ciepłe poczęstunki w terenie (ogniska, biesiady grillowe). Istnieje możliwość wynajmu namiotów outdoor wraz z wyposażeniem jak przejściowej bazy dla grupy korzystającej z atrakcji. Dodatkowo zapewniamy możliwość nagłośnienia miejsca imprezy jako uzupełnienie pikników firmowych.  Zapewniamy także wraki samochodów do niszczenia przez nasze potwory!

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • wyjazdy integracyjne,
  • profesjonalni instruktorzy,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę