Rejsy i spływy dla firm (cała Europa)

Atrakcje na wodzie, ekskluzywne rejsy, turystyczne spływy rzeczne

rejsy i spływy

Jedną z atrakcji turystycznych jaka nigdy się nie zestarzeje są widokowe spływy oraz rejsy statkami w Polsce i Europie. Możemy pływać na jeziorach, rzekach, sztucznych zbiornikach wodnych, morzu a przy tym doskonale bawić się na pokładzie statków. Organizujemy imprezy na promach, statkach rejsowych, nocne zabawy integracyjne. Dla chętnych mokrych wrażeń oferujemy spływy kajakowe oraz spływy pontonowe a także rafting! Zapraszamy do wysyłania zapytań.

Integracyjne rejsy dla firm, imprezy firmowe na morzu, spływy rzeczne
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Pontony, rafting, tratwy, promy, statki rejsowe

Jakie opcje do wyboru

Oferujemy Państwu kilka rodzajów przyjemności wykorzystujących obszary wodne min. rejsy statkami po rzekach, rejsy morskie, rejsy na jeziorach, spływy kajakowe, spływy pontonowe, rafting, rejsy żaglówkami, ekskluzywne rejsy katamaranami

Spływy rzeczne, rejsy na jeziorach, rejsy na rzekach, rejsy morskie

Gdzie pływamy

Pływamy na odpowiednio przystosowanych trasach rzecznych oraz zbiornikach wodnych a także na morzu. Nie korzystamy z dzikich terenów i nie oferujemy spływów w miejscach nie dostosowanych do takich usług. Oferta obejmuje rekreacyjne tereny w Polsce oraz poza granicami w całej Unii Europejskiej.   

Imprezy integracyjne na statkach, wyjazdy integracyjne na wodzie

Gastronomia

Zapewniamy pełne wyżywienie podczas atrakcji wodnych, obiady na pokładach statków, a także imprezy bankietowe podczas długich rejsów. Dodatkowo organizujemy grille i biesiady ogniskowe blisko przystani podczas trwania projektów.   

Rafting

Dodatkowe atrakcje

Jako dodatkowe atrakcje zapewniamy występy artystyczne na pokładach statków rejsowych, wieczory tematyczne na wodzie, wędkowanie na wesoło, konkursy piosenki (szanty) oraz morskie opowieści starych wilków. Organizacja imprez na wodzie to wyjątkowo łakomy kąsek dla wszystkich organizatorów imprez, Wasi pracownicy będą długo pamiętać koncerty rejsowe czy też nocne dyskoteki na promach.

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport,
  • obecność koordynatorów,
  • ubezpieczenia NW,
  • profesjonalni instruktorzy,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę