Warsztaty gotowania, kursy kulinarne

Kursy grillowania, kulinarny team building dla firm

Organizacja warsztatów kulinarnych

 

Gotowanie

Jedzenie to ogromna przyjemność dla wszystkich z nas, a dobre jedzenie to wręcz broń w rękach osób, które chciałby zdobyć kogoś sposobem po przez żołądek! Macie ochotę na wspólne gotowanie? Może przygotujecie razem firmowy bankiet? A może chcielibyście nauczyć się przygotowywania orientalnych potraw? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Was kochani.

Team building, warsztaty kuchenne
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE
Instruktaż Szefa Kuchni, gotowanie z gwiazdą

Instruktaż Szefa Kuchni

Wszystkim uczestnikom zapewnimy profesjonalny instruktaż posługiwania się sprzętem kuchennym, poznamy metody krojenia, dowiemy się jak najlepiej smażyć, piec i gotować a także w co się ubrać podczas kuchennych przebojów by jak najmniej ubrudzić się a zarazem podejść praktycznie do swojego zajęcia.

Podział na role podczas warsztatów kuchennych

Określenie kierunków działania

Wskażemy Państwu kierunki działania, czyli obierzemy cele, podzielimy się na drużyny, dokonamy również podziału obowiązków w poszczególnych grupach. Tak żeby każda osoba miała jasny obraz działań jakie ma wykonać bo przyłożyć swoją cenną cegiełkę do ogółu projektu.  

Przygotowanie potraw w drużynach, grupowe gotowanie dla firm

Przygotowanie potraw

W tej części wszyscy uczestnicy zainspirowani pomysłami Szefa kuchni a także przygotowani wcześniej do działania zmierzą się w praktyce ze sztuką przyrządzania potraw. Nad wszystkimi działaniami czuwało będzie silne ramię szefa kuchni oraz asystentów.

Profesjonalna asysta kucharska, gwiazdy TV

Profesjonalna asysta kucharska, GWIAZDY TV

Podczas eventu kuchennego do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny zespół zawodowych kucharzy pod kierownictwem Szefa Kuchni, którzy w sposób skrupulatny wskażą słabe oraz mocne strony podczas przygotowań i wyciągną dla Państwa cenne wnioski. Na specjalne życzenie warsztaty mogą poprowadzić takie gwiazdy jak Pascal Brodnicki, Karol Okrasa, Tomasz Jakubiak!

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • sala wyposażona w niezbędny sprzęt do warsztatów,
  • spełnione wymogi przepisów BHP,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę