Wycieczki do Tokaju

Wyjazdy integracyjne, warsztaty wina, wycieczki dla firm, szlakiem wina Węgry.

Cel: Turystyka, integracja.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wyjazd turystyczny, incentive.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Zwiedzanie winnic, scenariusz temtyczny team building, degustacje wina, wizyty w piwnicach.

WARSZTATY WINA W TOKAJU

Warsztaty winiarskie Tokaj.jpg
         Warsztaty winiarskie przeznaczone są dla grup zorganizowanych poszukujących ciekawego sposobu na wspólne spędzenie czasu podczas eventu firmowego z elementami team buildingu. Organizujemy kompleksowe wyjazdy integracyjne do kameralnej węgierskiej miejscowości o nazwie Tokaj, słynącej z wyjątkowo aromatycznego i szlachetnego gatunku białego wina. Organizacja imprez integracyjnych w Tokaju to jeden z najciekawszych punktów oferty Projektu Efektywnego, niezwykle popularny wśród klientów pragnących czegoś więcej niż zwykła turystyka.

WIZYTA U WĘGIERSKIEGO GOSPODARZA.

         Program wyjazdu integracyjnego rozpoczniemy wizytą w domu węgierskiego gospodarza, który wprowadzi nas w wyjątkowy Turystyka szlakiem wina.jpgklimat, opowie o produkcji win, poczęstuje słynnymi trunkami, a także odpowie na najbardziej nurtujące nas pytania. W regionie Tokaj uprawia się cztery odmiany winorośli: Furmint, Harslevelu, Sargę muskotaly i mniej znaną Zetę. Podstawą tokajów jest Furmint, dzięki której może powstać Tokaj Aszu, kwintesencja węgierskiej sztuki winiarskiej. Tokaj Aszu jest uważany przez wielu ekspertów za najlepsze wino likierowe na świecie. Tajniki procesu produkcji tego legendarnego trunku poznają Państwo dzięki fascynującym pokazom w samym sercu tokajskiego raju.

WARSZTATY PRODUKCJI WINA - TEAM BUILDING

Team building w winnicy.jpg         Team building w winnicy – na terenie węgierskich winnic organizujemy imprezy integracyjne i zabawy team buildingowe o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. W razie złej pogody przenosimy  się do wnętrza jednej z największych pijalni win. Będziecie się dobrze bawić i nauczycie się, jak produkować własne wino! Nad wszystkim czuwa grupa koordynatorów i ekspertów, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu, charyzmie i nienagannej kulturze osobistej wprowadzają niepowtarzalny klimat epikurejskiej celebracji.

ODWIEDZINY WINNIC I PIWNIC WINIARSKICH

         Zwiedzanie winnic i piwnic - podczas wyjazdu integracyjnego proponujemy Degustacja win.jpguczestnikom odwiedziny w kilku oryginalnych tokajskich piwnicach, gdzie będziemy mogli posłuchać kolejnych unikatowych opowieści o produkcji win, a także obejrzeć miejsca ich leżakowania. Jest to wielka gratka dla wszystkich, którzy interesują się produkcją wina. Jeżeli natomiast nigdy nie zwiedzali Państwo piwnic o kilkusetletniej tradycji, Tokaj jest jeszcze bardziej zadziwiający i na zawsze pozostaje w pamięci.

ZWIEDZANIE TOKAJU

Zwiedzanie Tokaju.jpg
        Najsłynniejsze miejsca w Tokaju - po kameralnych uliczkach Tokaju oprowadzi Państwa profesjonalny przewodnik, zamieszkujący tereny węgierskiego miasteczka. Posłuchamy opowieści o ciekawych relacjach, jakie łączą mieszkańców z wytwarzanym winem, zwiedzimy najpopularniejsze wśród wytrawnych turystów miejsca oraz zakosztujemy miejscowego klimatu. Nasze wyjazdy integracyjne to również prezentacja miejscowych zwyczajów, kultury i tradycji. Warsztaty wina w Tokaju połączone ze zwiedzaniem tego olśniewającego regionu są doświadczeniem totalnym - oddziałującym  na zmysły, wzbogacającym wiedzę i spełniającym zaawansowane funkcje team buildingowe.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę