Ekstremalne atrakcje dmuchane 

Atrakcje dmuchane Wipe Out na event firmowy

Wipe Out

Jeśli ktoś oglądał kiedyś Wipe Out w TV to dobrze wie co Was czeka a jeśli nie to najwyższy czas żeby  poznać moc uderzającej adrenaliny, akcję pod presją czasu oraz nowoczesne i rewolucyjne rozwiązania dmuchańców jakie dla Was przygotowaliśmy. ARENY WIPE OUT to totalna rewolucja na rynku eventowym! Przy naszych rozwiązaniach outdoor nabiera nowej siły! 

Wipe Out, atrakcje dmuchane na imprezy plenerowe
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Konkursy wipe out, atrakcje na pikniki dla firm

Zasady rywalizacji

Każda grupa uczestników zostanie podzielona na drużyny zadaniowe WIPE OUT, które staną do walki o ZŁOTE TROFEUM ekstremalnych zawodów sportowych. W ciągu określonego czasu zmierzycie się z przeciwnościami fizyki, własnym strachem a także pokonacie blokady psychiczne!  

Urządzenia dmuchane na imprezy plenerowe

Możliwości instalacji

Nasze konstrukcje przeznaczone są do instalacji na równych powierzchniach zewnętrznych oraz dużych halach sportowych. Są to dmuchane areny każda o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Do postawienia naszych kolosów wystarczy tylko dostęp do prądu (siła). 

Dmuchańce na imprezy w terenie i pomieszczeniach zamkniętych

Rodzaje atrakcji

Na początek proponujemy Państwu zestawienie 5 aren zadaniowych, na każdej z nich w inny sposób zdobywa się punkty. Każda z aren jest również inaczej skonstruowana i wymaga innej techniki pokonywania przeszkód.  

Konkursy na dmuchańcach, olimpiady oparte o atrakcje dmuchane

Rodzaje scenariuszy

Organizujemy scenariusze drużynowe oparte na ograniczonym czasie, najszybszym pokonaniu danych torów przeszkód, zdobyciu danej areny bez względu na czas a także opcje drużynowej współpracy (team building).

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport autokarowy,
  • obecność koordynatora,
  • profesjonalna obsługa instruktorska,
  • pełna obsługa podczas scenariuszy,
  • organizacja imprez wieczornych,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę