Imprezy integracyjne na wodzie

Rafting, kajaki, żaglówki, olimpiady wodne dla firm

Wodne Eventy

Jeśli mielibyście ochotę spędzić imprezę firmową przy możliwości skorzystania z wyjątkowych atrakcji wodnych to zapraszamy do naszej oferty. Przygotujemy dla Państwa opcje oparte o ciepłe źródła, aqua parki, systemy basenowe a także naturalne kąpieliska. Oferta obowiązuje cały rok, w okresie letnim stawiamy na propozycje na otwartym terenie, jesienią oraz zimą możemy świetnie bawić się w opcji indoor. Propozycje dotyczą realizacji w całej Europie. 

WODNE EVENTY
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Obiekty hotelowe i hotelarskie dla firm, hotele przy parkach wodnych

Obiekty hotelarskie

Na Państwa życzenie przygotujemy odpowiednie zaplecze kwaterunkowe, umiejscowione blisko ośrodków wodnych spełniających oczekiwania najbardziej wybitnych pływaków. Oferta dotyczy hoteli, pensjonatów, domków do wynajęcia w całej Unii Europejskiej.   

Aqua parki w Polsce, parki wodne w Europie

Aqua parki

To jedne z najciekawszych propozycji dla wszystkich pragnących zaznać relaksu a także spędzić mile czas w towarzystwie znajomych z pracy. Oferujemy otwarte oraz zamknięte systemy basenowe idealnie dopasowane do Państwa oczekiwań.   

Ciepłe źródła, termy w Polsce, termy w górach, termy w Austrii, Francji, Włoszech

Ciepłe źródła

W zależności od destynacji i pory roku ciepłe źródła są idealną atrakcją dla każdego kto chciałby zregenerować siły oraz zaznać właściwości leczniczych term. Wpływ naturalnych źródeł na ludzkie zdrowie jest niepodważalny i może również wpłynąć pozytywnie na Państwa samopoczucie.   

DODATKOWE ATRAKCJE

Dodatkowe atrakcje

Wszystkie dodatkowe atrakcje powiązane z ofertą wodnego eventu zależne są od miejsca realizacji wyjazdu. Większość aqua parków oraz term proponuje zaplecza SPA a także WELLNESS jako usługi uzupełniające dla swoich gości. Ponadto proponujemy organizację imprez integracyjnych połączonych z dyskotekami nad terenami wodnymi, na basenach, nad rzekami.

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę