Wycieczki do Kopenhagi (3-5 dni)

Wycieczki dla firm w całej Europie

Kopenhaga

Oferujemy Państwu niezapomniany wyjazd turystyczno-integracyjny do pięknych krajów Skandynawii gdzie popłyniemy promem a punktem kulminacyjnym eventu będzie rozkoszowanie się atrakcjami Kopenhagi. Są to miejsca wyjątkowe pod względem architektury a także wciągającego klimatu. Miasto rowerów, rozrywki, mieszanki kulturowej czeka właśnie na Was!   

Imprezy integracyjne w Kopenhadze, wycieczki do Kopenhagi
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Rejsy promem do Szwecji, wycieczki lotnicze do Danii

RejsY promem, BILETY LOTNICZE

Żeby dostać się do naszej destynacji wykorzystujemy komfortowy środek transportu Bałtykiem czyli rejsy promowe. Odbywają się podczas dnia oraz w nocy, do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe kabiny z łazienkami, sklepy z pamiątkami na promie, drink-bar, nocną dyskotekę oraz wspaniałe menu, które umilą nam rejs do Skandynawii. Opcją alternatywną jest droga lotnicza, którą rezerwujemy dla Państwa w opcji przelotów grupowych.

Zwiedzanie Kopenhagi, ciekawe miejsca Kopenhaga

Kopenhaga

Oferujemy Państwu kilkudniowe wyjazdy integracyjne w Danii, odwiedzimy najbardziej interesujące miejsca oraz przywitamy słynną syrenkę kopenhaską. Dodatkowo nasz przewodnik opowie Państwu o wielu ciekawostkach jakie skrywa miasto a także o jego historii. Zwiedzanie zakończymy pysznym obiadem z typowymi daniami Duńskimi.

Muzeum browaru Carlsberg, wycieczki

Muzeum Browaru Carlsberg

Podczas wyjazdu oferujemy także wizytę w Muzem Browaru Carlsberg'a, będziemy mogli obejrzeć prezentację procesu produkcji tego słynnego trunku, przyjrzeć się technologii jaka obecnie jest stosowana oraz posłuchać interesujących faktów historycznych jakie dotyczą właśnie tego browaru. Czym byłaby wizyta w browarze bez degustacji? Oczywiście że stałaby się  niekompletną a do tego dopuścić nie możemy!

Imprezy w Kopenhadze, organizacja imprez

Imprezy taneczne/koncerty/festiwale

Oferujemy imprezy integracyjne w hotelu połączone z zabawą taneczną przy rytmach najlepszych przebojów świata. Wejścia na wspaniałe koncerty oraz festiwale kopenhaskie.  Istnieje także możliwość odwiedzenia kopenhaskich klubów nocnych gdzie będziemy mogli napić się dobrego drinka oraz zaszaleć na parkietach.

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • organizacja imprez integracyjnych, (wieczorem)
  • transport autokarowy,
  • transport promem/lotniczy,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę