Organizacja imprez plenerowych

Atrakcje dmuchane na pikniki, estrady, namioty gastronomiczne, popcorn, zabezpieczenie medyczne

Estrady, sceny pod koncerty, sceny plenerowe, sceny na występy

Estrady, sceny, amfiteatry

Podczas organizacji koncertów plenerowych zapewniamy pełne zaplecze techniczne związane z budową scen, strad, amfiteatrów. Występy muzyczne, kabarety, taneczne zabezpieczamy zadaszonymi konstrukcjami, które zapewniają komfort i ciągłość pikników integracyjnych.

Podesty, przenośne parkiety, podłoża pod imprezy tanczne, parkiety do tańca

Podesty, przenośne parkiety

Przygotujemy podesty pod imprezy taneczne, występy, prezentacje, zabawy integracyjne. Dodatkowo służymy możliwością wynajmu przenośnych parkietów na imprezy dyskotekowe. Podczas wyjazdów integracyjnych i zawartych w nich imprezach tanecznych często niezbędne jest zabezpieczenie podłoża właśnie przez podesty czy też parkiety.

Namioty gastronomiczne, zamknięte namioty gastronomiczne, zadaszenia na imprezy

Namioty gastronomiczne

Organizacja imprez integracyjnych w namiotach gastronomicznych to idealne rozwiązania na pikniki, imprezy rodzinne typu komunię, chrzty. Dostarczamy i instalujemy namioty do 500 miejsc siedzących , na terenie całej Europy. Namioty chronią przed nagłymi zmianami pogody, zachowują prywatność osób zgromadzonych i są często niezbędnym elementem technicznym podczas wyjazdów integracyjnych.

Akustyka plenerowa, zaplecze muzyczne, nagłośnienie plenerowe, sprzęt nagłośnieniowy

Akustyka plenerowa

Profesjonalne nagłośnienie na imprezy plenerowe. Organizacja akustyki plenerowej na imprezy muzyczne, koncerty gwiazd, zabawy taneczne czy też firmowe pikniki. Techniczne zaplecze pod ridery dla zespołów muzycznych czy też występów gwiazd kabaretu. Organizacja systemów nagłośnienia podczas plenerowych imprez team building.

Oświetlenie, technika oświetleniowa na imprezy, oświetlenie imprez

Oświetlenie

Pełne zaplecze techniczne wraz z obsługą. Organizacja technicznego zaplecza związanego z oświetleniem imprez, przenośne generatory prądu, lampy sodowe, halogeny itp. Nocne szkolenia team building oraz scenariusze survival będące elementami ekstremalnych wyjazdów integracyjnych.

Klauni, animatorzy na imprezy, animacja czasu dla dzieci

Klauni

Czyli rozbawianie naszych pociech przez profesjonalistów z zakresu animacji czasu. Wykwalifikowani animatorzy, aktorzy kabaretowi, wyśmienite stroje i świetna zabawa dla dzieciaków! Postaci klaunów idealnie zgrywają się z bajkowym światem dla wszystkich dzieciaków na wyjazdach integracyjnych. To także miła niespodzianka dla naszych młodszych pociech.

Malowanie buzi, warsztaty malowania twarzy, body painting

Malowanie buzi

Świetna zabawa dla dzieciaków na imprezy plenerowe oraz wyjazdy integracyjne. Malowanie twarzy i ciała to zawsze bardzo interesujące zajęcie dla naszych podopiecznych bo przecież nie ma to jak ubabrać się farbami i jeszcze odnieść przy tym imponujący efekt! Każdy z nas był dzieckiem i każdy uwielbiał wcielać się w postaci z bajek czy też filmów a jednym z podstawowych sposobów przeistaczania się jest właśnie malowanie twarzy!

Animacja czasu dla dzieci, zabawy integracyjne dla dzieci, gry integracyjne

Animacja czasu dla dzieci

Czyli odpoczynek dla rodziców...w postaci pełnej animacji czasu dla dzieciaków. Ponad 100 zabaw integracyjnych dla naszych milusińskich, zabawy w dom, zabawy z piratami, zabawy w Indian i Kowboi oraz wiele innych. Przeniesiemy Wasze dzieciaki w bajkowy świat, który kompletnie je pochłonie!

Wata cukrowa, stanowiska z watą cukrową, wata cukrowa na imprezy

Stanowiska z watą cukrową

Smak młodości dla wielu z nas przetrwał do dziś jako nieodzowny element imprez plenerowych oraz zabaw integracyjnych dla dzieci. Wata cukrowa to coś więcej niż przysmak to przede wszystkim symbol beztroskiej młodości. Przyszedł czas aby wejść do wehikułu czasu i przenieść się do lat dzieciństwa w pełnym wymiarze!

Popcorn, stanowiska z popcorem, popcorn na wynajem, wózki popcornowe

Stanowiska z popcornem

Czyli przysmak dla wszystkich dzieci! Żaden wyjazd integracyjny z piknikiem nie może odbyć się bez udziału popcornu a tym bardziej dla dzieci! Do wyboru popcorn z sokiem, solą, cukrem oraz karmelem. Ponadto popcorn to symbol wielkiego świata i dobrego "Wuja Sama".

Ratownicy medyczni, warsztaty pierwszej pomocy, zabezpieczenie medyczne imprez

Ratownicy medyczni/warsztaty pierwszej pomocy.

Organizacja imprez integracyjnych to także zabezpieczenie medyczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zabaw. Gwarantujemy punkty medyczne obsadzane przez profesjonalnych medyków gotowych nieść fachową pomoc wszystkim potrzebującym. Na wyjazdach integracyjnych organizujemy także team buildingowe warsztaty medyczne.

Wynajem gwiazd muzyki, kabaretu, występy gwiazd na scenie, gwiazdy rozrywki

Gwiazdy estrady na Twojej imprezie!

Dysponujemy bazą ponad 200 profesjonalnych artystów z zakresu muzyki, kabaretu, konferansjerki, na specjalne życzenie zapraszamy osoby znane na Wasze imprezy integracyjne! Organizujemy koncerty wewnątrz wielkich hal a także w opcji outdoor (pikniki, imprezy plenerowe, festyny).

Konferansjerzy, konferansjer wynajem, wodzireje, prowadzący imprezy

Konferansjerzy

Wszystkie występy na scenie, a także scenariusze wieczorów tematycznych, poprowadzą profesjonalni konferansjerzy. Od nich w dużej mierze zależy sukces imprezy integracyjnej. Zapewniamy świetnych fachowców do Waszej dyspozycji również podczas oryginalnych quizów czy też gier integracyjnych.

Kabarety, kabaret na imprezę, występy kabaretów

WYSTĘPY KABARETÓW

Każdy z nas uwielbia się śmiać prawda? Specjalnie dla Was wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny kabaretowej, to idealny dodatek do wyjazdów integracyjnych czy też imprez promocyjnych. Polska i zagraniczna scena kabaretowa przechodzi wielki renesans i w związku z tym warto uczestników szkolenia team building uraczyć wieczorem niespodzianką kabaretową.

Banialuki dla dzieci, bajki dla dzieci, imprezy dla dzieci, opowieści dla dzieci.

Banialuki dla dzieci

Wciągające opowiadania przebranych pedagogów sprawią że nasze pociechy przeniosą się do innego świata. Bajko-kleci, czarodzieje z innych światów, stare babki z przypowieściami nie do uwierzenia a to wszystko dla wyobraźni naszych dzieciaków! Wyjazdy integracyjne i zabawy team building organizowane są również w oparciu o ciekawe fabuły rodem z bajek.

Ochrona imprez masowych, ochrona pikników, ochrona imprez plenerowych.

Ochrona imprez masowych

Możliwość zorganizowania ochrony na zamknięte oraz otwarte imprezy masowe. Wybór odpowiedniej ilości jednostek oraz profesjonalnego sprzętu do interwencji. Organizujemy także scenariusze warsztatów team building w oparciu o naukę samoobrony. Właściwe zabezpieczenie wyjazdów integracyjnych to również rola profesjonalnego organizatora imprez.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę