Modern British Night

Brytyjski wieczór tematyczny, impreza angielska, brytyjska kultura i tradycje na imprezę

Cel: Rozrywka.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10-1000.
Wartość dodana: Kultura brytyjska.  
Elementy: Profesjonalni muzycy, charyzmatyczna wokalistka, znane utwory, kultura brytyjska w postaci zabaw i gier interaktywnych, taniec

MODERN BRITISH MUSIC (WITH TRIBUTE TO AMY WINEHOUSE)

Impreza brytyjska     Wieczór tematyczny ''Modern British Music'' jest uniwersalnym i pełnym prawdziwych emocji rozwiązaniem, które gwarantuje zgodną z najnowszymi trendami integrację na wysokim poziomie. Tworząc ''Modern British Music'', nawiązaliśmy do najciekawszych i najpopularniejszych zjawisk na brytyjskiej scenie, która wciąż jest jednym z dwóch (obok Stanów Zjednoczonych) hegemonów światowego przemysłu muzycznego. Chcemy, by bawili się Państwo przy największych przebojach takich wykonawców jak Amy Winehouse, Adele czy Duffy, poznając przy okazji inne aspekty wyspiarskiej kultury w wyjątkowej atmosferze radosnej celebracji.

PROWADZENIE IMPREZY BRYTYJSKIEJ

Brytyjska impreza tematyczna  Prowadzącym wieczór jest profesjonalny konferansjer, który zadziwi Was swoją charyzmą i przygotowaniem merytorycznym. Stawiamy na znawców brytyjskiego stylu życia i rynku muzycznego, pasjonatów o nienagannej etyce pracy. Jeden z nich wprowadzi Was w klimat wieczoru - oprócz anegdot z życia gwiazd i humorystycznej interakcji z publicznością, czeka Was m.in. quiz dotyczący brytyjskiej kultury popularnej i jej związków z muzyką. Na specjalne życzenie możemy również wprowadzić elementy brytyjskiego humoru w wykonaniu zawodowego komika, należącego do czołówki europejskiego stand-upu.

ATRAKCJE WIECZORU BRYTYJSKIEGO

british modern music    Głównym atrakcją wieczoru jest oczywiście muzyka. Będą Państwo kosztować uroków nocnego życia w szalonym, londyńskim stylu, zadając szyku na parkiecie w rytm najlepszych wyspiarskich hitów. Na pierwszy ogień proponujemy Wam zestaw muzyki elektronicznej, rockowej, popowej i alternatywnej, miksowanej na żywo przez renomowanego Dj-a, który szlifował swój warsztat przez wiele lat w angielskich klubach i zdobył wyśmienitą reputację. Do tego kuchnia w stylu fusion (regularnie podawane wystawne posiłki), jakiej można spróbować podczas imprezy, a także pomysłowe drinki na bazie topowych brytyjskich alkoholi, np. słynnego ginu Bombay Sapphire czy przeróżnych gatunków whisky. Oprawę całości stanowi dopracowana scenografia o iście królewskim rozmachu.

WYSTĘP FINAŁOWY IMPREZY BRYTYJSKIEJ

british modern music

   Gdy DJ zakończy pierwszego seta (zestaw miksowanych utworów), na scenie pojawia się fantastyczna Aicha - najlepszy ''czarny'' głos w Polsce. Osobowość Aichy i jej możliwości wokalne przenoszą Was do świata muzycznej wrażliwości Amy Winehouse. Program występu o nazwie ''Tribute to Amy'' jest jedynym w swoim rodzaju hołdem złożonym genialnej wokalistce, hołdem eleganckim i pozbawionym tanich efektów. Zespół towarzyszący gwieździe wieczoru staje na wysokości zadania i sprawia, że doświadczacie Państwo pełnokrwistej muzyki na żywo, fenomenu zwanego nowoczesnym brytyjskim brzmieniem. Kiedy natomiast Aicha zejdzie ze sceny, DJ wraca z energetycznym setem numer dwa, by rozgrzać parkiet do białości. London is calling so keep calm and party on!

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę