Wieczór w świecie duchów - wieczór tematyczny.

Impreza z duchami na wyjazd firmowy, wieczór tematyczny.

Cel: Integracja uczestników.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Wieczór tematyczny.
Ilość osób: 10 - 100.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Charakteryzacja miejsca, opowieści rodem z filmów grozy, wywoływanie duchów, wizyta duchów, bal z duchami.

WITAMY W ŚWIECIE DUCHÓW

Zabawa w duchy         Ambicją Projektu Efektywnego jest oferowanie klientom wieczorów tematycznych, które są swoistą kontynuacją gier scenariuszowych. Przykładem takiego wieczoru jest impreza o nazwie "Noc Duchów", będąca dopełnieniem gry "Nawiedzony hotel". Gra odbywa się w godzinach popołudniowych, natomiast wieczorem przechodzimy do części, w której pracownicy firmy stają się widzami: na ich oczach rozgrywa się niesamowity show pełen tajemniczych zdarzeń. Poznają przy tym wiele ciekawych faktów dotyczących spirytyzmu i ezoteryki.

         Wprowadzeniem w atmosferę wieczoru jest prelekcja na temat wszelkich form kontaktu z duchami, jakie podejmował człowiek na przestrzeni wieków. Ta wciągająca opowieść przeplata się z obrazami i fragmentami filmów, budując przekonujący, podszyty bogatą wiedzą klimat świata mistycyzmu. Prelekcję prowadzi charyzmatyczny specjalista w dziedzinie historii spirytyzmu, która unika suchego wykładu i fascynuje widza każdą sekundą swojej narracji.

KUCHNIA Z TAMTYCH CZASÓW

    Po zakończeniu prelekcji na stołach pojawia się wspaniała kolacja, której menuKuchnia spirycystyczna nawiązuje do XIX – wiecznych zwyczajów. Stawiamy tutaj przede wszystkim na dawną, polską sztukę przygotowywania mięsa i sosów. Jak pisze znawczyni tradycji kulinarnych Anna Miller, "polska kuchnia narodowa ukształtowała się w XIX wieku, godząc staropolską tradycję kulinarną z młodszymi wpływami kuchni francuskiej, włoskiej czy np. niemieckiej. Nowe doświadczenia kulinarne sprawiły, że rodzima kuchnia stała się bardziej wyrafinowana, lżejsza, zdrowsza i bliższa naszym współczesnym gustom. " Pamiętajmy również, że moda na spirytyzm kwitła w Polsce właśnie w okresie rozbiorów…

ZABAWY INTEGRACYJNE Z DUCHAMI

Wywoływanie duchów zabawa integracyjna     Kontynuując naszą przygodę z duchami, przechodzimy do kolejnego punktu programu – pełnego humoru seansu spirytystycznego. Pierwszą  jego częścią jest nawiązanie kontaktu z duchami za pomocą medium – osoby potrafiącej ustanowić połączenie pomiędzy nadprzyrodzonymi siłami a światem realnym. Dzięki medium połączymy się duchami postaci, które niegdyś zamieszkiwały okoliczne zamki i rezydencje. Seans płynnie zamienia się w serię komicznych monologów, które wygłaszają pojawiające się duchy. Następnie uczestnicy wieczoru przejdą profesjonalny kurs spirytystyczny, przygotowany przez europejskiej klasy ekspertów w tej dziedzinie. Zrozumiemy, na czym opiera się współczesny spirytyzm i dlaczego trzeba się dokładnie przygotować do wszelkich prób nawiązywania kontaktów z "drugą stroną". Całość prowadzona jest z niezwykłym wyczuciem i dystansem, tworząc jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do zgłębiania duchowości.

MROŻĄCA KREW W ŻYŁACH OPOWIEŚĆ

     Ostatnim elementem spotkania z duchami jest niesamowita opowieść o RosemaryOpowieść o duchach Brown. Była ona medium szczególnym, gdyż oprócz wiadomości otrzymywała również z zaświatów zapisy nutowe nowych utworów wielkich kompozytorów! Jak podaje znany pasjonat okultyzmu Jean Ivellios, "łącznie, w ciągu kilkudziesięciu lat, pani Brown przelała na papier ponad tysiąc kompozycji. Ręczny zapis zdradza cechy pisma wielkich mistrzów. Wszystkie utwory są przeznaczone na fortepian. " Opowieść o Rosemary Brown ukoronowana jest mini-koncertem fortepianowym w wykonaniu cudownej pianistki, klimatycznym zwieńczeniem nasyconego subtelnymi emocjami wieczoru.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę