Wigilia firmowa

Spotkania wigilijne dla firm, oferta wigilijna dla firm, wigilie firmowe, spotkanie opłatkowe

 WIGILIE FIRMOWE

    Raz w roku, przy dźwiękach znanych wszystkim kolęd spotykamy się przy przełamaćSpotkanie opłatkowe.jpg się opłatkiem, podsumować rok, oddać refleksjom nad mijających czasem i tym co udało nam się w mijające dwanaście miesięcy osiągnąć. Wigilia firmowa, to nie tylko okazja by odświeżyć tradycję, która tak głęboko wrosła w naszą kulturę, ale przede wszystkim możliwość spotkania się ze współpracownikami w innej, niż zazwyczaj atmosferze.

OFERTA WIGILIJNA DLA FIRM

    Agencja Projekt Efektywny zaprasza Państwa do skorzystania ze sprawdzonego iWigilie firmowe.jpg ujmującego swoją różnorodnością spotkania opłatkowego. Oprócz kolędowania, nie zabraknie rozrywek tego wieczoru. Na wigilii firmowej wystąpią artyści muzyczni, zaśpiewamy razem kolędy, a dla bardziej aktywnych uczestników przeprowadzimy quiz świąteczny z nagrodami. Pojawią się także prezenty podczas wizyty św. Mikołaja i symboliczne przełamanie opłatkiem. Wszystkie atrakcje okraszone zostaną błyskotliwym komentarzem prowadzącego oraz tradycyjną świąteczną kuchnią.

WIGILIE FIRMOWE – OPRAWA MUZYCZNA

    Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnego DJa, a także zawodowy zespół muzyczny, grający na żywo. Wspólne kolędowanie sprawi, że wigilia firmowa na bierze blasku i zapadnie wszystkim w pamięć, jako nastrojowe i wyjątkowe wydarzenie.

SPOTKANIE OPŁATKOWE – KULINARIA

Wigilia firmowa kulinaria.jpg    Na firmowym stole wigilijnym nie może zabraknąć smażonego karpia, sałatki jarzynowej, uszek w barszczu, czy też śledzi. Dodatkowego smaczku dodadzą kolorowe alkohole, oraz dla bardziej wymagających gości zaserwujemy również mocne trunki. Wszystkie dania pochodzą z tradycyjnego menu świątecznego, by wigilia firmowa uraczyła nasze kubki smakowe szeregiem niecodziennych doznań.

WIGILIA FIRMOWA – ATRAKCJE

      Dla wigilijnych gości przygotowane zostały także świąteczne atrakcje. Zapraszamy Państwa serdecznie na:

  • Udział błyskotliwego konferansjera.
  • Dzielenie się opłatkiem wigilijnym.
  • Wizytę świętego Mikołaja wraz z rozdawaniem prezentów.
  • Wspólne kolędowanie z zespołem muzycznym.
  • Quiz świąteczny z nagrodami.
  • Konkurs strojów świątecznych – z przymrużeniem oka.

Oferta wigilijna dla firm.jpg

 

    Gdy za oknem prószy śnieg, a w kominku strzela palące się drewno,  niechaj kielichy wypełni dobrej jakości wino, a z ust uczestników wigilii firmowej popłyną tradycyjne kolędy.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Kochani

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę