Wyjazdy firmowe, integracyjne Śląsk

Organizacja wyjazdów firmowych, wycieczki firmowe, imprezy firmowe

WYJAZDY FIRMOWE

               Wyjazdy firmowe stały się już w Polsce tradycją. W wielu polskich firmach managerowie nie wyobrażają sobie pracy, bez 1-2 wyjazdów firmowych w roku. Potrzeba organizacji wyjazdów firmowych dla pracowników w okresach wiosennych oraz wczesną jesienią wynika z dwóch prostych przesłanek:

 1. Relacje: Pierwszy główny powód to relacje między pracownikami, a konkretnie chęć utrzymywania ich w jak najlepszych porządku, bo to przekłada się bezpośrednio na wyniki zespołowe.
 2. Wdzięcznośc: Chęć podziękowania pracownikom za trud włożony w pracę i osiąganie wspólnych celów.

Te dwa powody to zazwyczaj główne źródła motywacji do organizacji Wyjazdy firmowewyjazdów firmowych, oczywiście można by wymienić ich i wiele więcej, na przykład konflikt w grupie, zmiany personalne, produktowe itd. Summa summarum wszystko i tak sprowadza się do zdrowych relacji w zespołach oraz chęci podziękowania i docenienia pracy, jaką pracownicy wkładają w rozwój firmy. Dlatego wyjazdy firmowe są naturalną częścią procesu grupowego w wielu firmach. Pomagają scalić zespół, zmotywować, zintegrować uczestników, a tym samym zwiększyć efektywność w wykonywanych obowiązkach. Charakterystyczną cechą wyjazdów firmowych jest ich charakter wyjazdowy, czyli zaplanowana agenda pełna atrakcyjnych zajęć umiejscowiona poza codziennym środowiskiem pracy. To sprawia, że ludziom łatwiej jest nawiązać kontakty i przejść ze stopy zawodowej na bardziej prywatne i zarazem swobodne relacje. Pomaga to uczestnikom wyjazdów firmowych lepiej się komunikować, rozumieć, poznać. Charakter wyjazdowy to także relaks, rekreacja oraz odpoczynek od codziennych trosk i stresu, z jakim większość z nas zmaga się codziennie w swojej pracy. Organizacja imprez firmowych w miejscu pracy również pozytywnie wpływa na zespoły, ale wyjazdy niosą ze sobą dodatkowy zastrzyk emocji i swobody, których na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje.

WYJAZDY FIRMOWE PROJEKTU EFEKTYWNEGO

Nasza propozycja wyjazdów firmowych od lat bazuje na tymsamym, sprawdzonym i atrakcyjnym schemacie. Albowiem wyjazdy firmowe organizowane przez naszą agencję posiadają cztery podstawowe cechy:

 1. Miejsce: Destynacje na wyjazdy firmowe są skrupulatnie wybierane z pośród tysięcy opcji, jakie posiadamy dzisiaj w koszyku usług agencyjnych. Realizujemy wyjazdy firmowe w hotelach o każdej ilości gwiazdek, ale także w pensjonatach, domach wypoczynkowych, czy też domkach turystycznych.
 2. Różnorodność: Dostarczamy kombinacje atrakcji, które spełnią Wyjazdy firmoweoczekiwania nawet najbardziej wymagających grup. Od specjalistycznych szkoleń outdoor, po przez profesjonalny team building, aż do frywolnych i pełnych emocji imprez tematycznych. Nie wolno także zapominać o naszej ofercie wycieczek firmowych, które stanowią idealną alternatywę dla standardowych wyjazdów firmowych o charakterze stacjonarnym.  
 3. Elastyczność: Każdy projekt wyjazdu firmowego, jaki oferujemy naszym Klientom, jest na etapie planowania dopasowywany do najbardziej nietypowych oczekiwań. Realizujemy rocznie przeszło 300 wyjazdów firmowych i jeszcze żaden nie powtórzył się dwa razy. Każda grupa ma własne oczekiwania i każdy program jest inny.
 4. Doświadczenie: Posiadamy przeszło 10 lat  doświadczenia w organizacji wyjazdów firmowych o charakterze integracyjnym, turystycznym oraz motywacyjnym. To plasuje nas w pierwszej dziesiątce firm, które wiodą prym na rynku tego rodzaju usług w Polsce. Jesteśmy także autorami wieli oryginalnych i kultowych już programów wyjazdów firmowych, które dostarczane są naszym Klientom rok po roku.

Wyjazdy firmoweOPINIE: W oparciu o 4 wspomniane cechy budujemy dla naszych Klientów efektywne programy wyjazdów integracyjnych, dostarczając usługi, jakich konkretnie oczekują. Bazując na dużym doświadczeniu w branży wyjazdów firmowych, możemy poszczycić się także obszerną bazą referencji i opinii, które można przejrzeć na naszej stronie, w zakładce referencje, czy też w takich portalach jak facebook lub google.

OFERTA ATRAKCJI NA WYJAZDY FIRMOWE

               Zlecając organizację wyjazdu firmowego naszej agencji możecie liczyć Państwo na wsparcie przeszło 50 gotowych scenariuszy integracyjnych zawierających gry integracyjne (indoor), gry terenowe (outdoor), czy też organizowane wieczorami imprezy tematyczne.

Opcją dla wszystkich zainteresowanych profesjonalnym team buildindigiem będą:

 1. Gry i zabawy team buildingowe, rozwijające relacje w zespołach.
 2. Nowatorskie i skuteczne warsztaty rozwoju zespołów zwane pigułką team building.

W obszarze szkoleniowym zaproponować możemy trzy opcje:

 1. Szkolenia integracyjne – to programy wyjazdów firmowych zawierających programy szkoleniowe, mające na celu integrację zespołów pracowniczych.
 2. Szkolenia outdoorowe – oryginalne i profesjonalnie przygotowane scenariusze gier i zabaw terenowych o charakterze edukacyjnym dla uczestników.
 3. Szkolenia biznesowe – realizujemy szkolenia biznesowe, mające na celu rozwój umiejętności miękkich wśród pracowników działających w zespołach projektowych.

Pozostałe opcje związane z wyjazdami firmowymi:

Wyjazdy firmowe

 1. Wycieczki integracyjne – przygotowywane na zamówienie programy wycieczek turystycznych. Włącznie z organizacją wyjazdów motywacyjnych dla firm na terenie całej Europy.
 2. Wyjazdy narciarskie dla firm – programy wyjazdów firmowych w okresach zimowych, połączone z aktywnymi atrakcjami na stokach narciarskich.
 3. Organizacja pikników firmowych – jako alternatywna wyjazdów firmowych, dla dużej ilości uczestników, realizowane na terenie całego kraju.

Katalog atrakcji eventowych – zapraszamy do ściągnięcia katalogu.

 

 

 

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę