Kreatywna gra team building!

Gra zespołowa, budowanie fortecy, gra grupowa, team building

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Rozwój kreatywnego myślenia
  • Nauka pracy projektowej
  • Usprawnienie pracy w zespole
  • Edukacja przez zabawę
  • Nastawienie na realizację celów

Firmowa forteca - gra team building.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Odprawa z wojskowym architektem
  • 10 różnych makiet terenu
  • 40 funkcji fortecznych
  • Ponad 1000 elementów konstrukcji
  • Budowa fortecy firmowej

WSTĘP DO GRY TEAM BUILDING

Gra team building    Gdy klient pyta o skuteczną i możliwą do przeprowadzenia w każdych warunkach zabawę team buildingową, jedną z najciekawszych propozycji Projektu Efektywnego jest ''Firmowa Forteca''. Zabawa ta spełnia wszystkie warunki potrzebne do przeprowadzenia wszechstronnego team buildingu opartego o eventy rodem z krajów anglosaskich: genialne w swojej prostocie rozwiązania, bezpośrednio podnoszące jakość relacji wewnątrz firmowych poprzez konieczność współpracy grupy i osiągnięcia przez nią określonego celu pod presją czasu. ''Firmowa Forteca'' to produkt skrojony na miarę klienta świadomego, ceniącego inteligencję efektywną.

TWIERDZE, FORTECE, ZAMKI

    Zabawę otwiera multimedialny wykład poświęcony zamkom, twierdzom, fortecom i Gry zespołowe.JPGinnym budowlom, które świadczyły o potędze militarno-gospodarczej dawnych królestw i imperiów. Poznamy najsłynniejsze warownie Europy i świata, dowiemy się wiele na temat szczegółów architektonicznych i fortyfikacji; murów, fos, wałów, mostów zwodzonych, bastionów oraz innych umocnień. Dowiemy się także, do czego służyło podzamcze i pomieszczenia specjalne, na przykład warsztaty czy prochownie. Przygotujemy się w ten sposób do wyzwań, które niesie ze sobą zadanie budowy firmowej fortecy.

PRACA DRUŻYNOWA. 

Forteca integracja zabawa     Przejdźmy zatem do rzeczy. W zależności od Państwa życzenia, pracownicy biorący udział w evencie zostaną podzieleni na grupy i stworzą kilka fortec lub będą wspólnie budować olbrzymią twierdzę. Do dyspozycji otrzymają tysiące bardzo dużych elementów o przeróżnych kształtach. Wachlarz możliwości jest dzięki nim właściwie nieograniczony. Każda forteca będzie jednak musiała spełnić określone warunki, posiadać wymaganą charakterystykę logistyczną i obronną. Elementy spajane są ze sobą za pomocą kleju, dlatego manewry grup muszą być dobrze zaplanowane. Długość czasu przewidziana na budowę zmusi ekipy budowlańców i architektów do zespołowego wysiłku. Rozwiną się silne osobowości i zdolności przywódcze, wzrośnie entuzjazm i chęć działania na korzyść firmy. Gotowe fortece zostaną ocenione zgodnie z kryteriami wskazanymi uczestnikom przed rozpoczęciem pracy. Liczyć się będzie również dokładność wykonania i wrażenie artystyczne. Zwycięska forteca stanie się trwałym symbolem potęgi Państwa firmy, czymś naprawdę ważnym z punktu widzenia psychologii biznesu. Integracja wykorzystująca twórczą zabawę często ma przełożenie na sukces rynkowy, co zostało udowodnione w specjalistycznych badaniach. Współczesny team building jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi budowy silnej tożsamości biznesowej.

ZAKOŃCZENIE SCENARIUSZA TEAM BUILDING

Zabawy team building.JPG
     Na koniec warto jeszcze głębiej przyjrzeć się symbolice zamku. Jest on znakiem, władzy, siły i wpływów, kreuje przy tym poczucie bezpieczeństwa. Nagrodą za budowę firmowej fortecy jest dla pracowników nie tylko zwycięstwo w zabawie i kosze pełne wszelakich rarytasów przygotowane przez Projekt Efektywny. Przede wszystkim zostają z Wami niezwykłe wspomnienia kolektywnego przedsięwzięcia, podsycane widokiem drewnianej fortecy, która zajmuje eksponowane miejsce w siedzibie firmy. Taka wizja pociąga ludzi przedsiębiorczych i czerpiących dumę ze swojego miejsca pracy. Forteca to także ciekawa animacja czasu na zimowe wieczory podczas narciarskich wyjazdów integracyjnych

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę