Thriller "Pokoje", gra kryminalna

Gra horror, zabawa integracyjna, gra dla dorosłych, zabawy na imprezę dla dorosłych,

Cel: Rozwiązanie mrocznej zagadki.  Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Gra fabularna, team building. 
Ilość osób: 10 - 60.
Wartość dodana: Logiczne myślenie.
Elementy: Szokujące miejsca, przerażające znaleziska, presja czasu.

GRA INTEGRACYJNA HORROR.

Gra kryminalna na imprezy

 

     Gra horror pt: "Pokoje" czyli wciągająca do granic możliwości gra dla dorosłych, działanie pod presją czasu, zaskakujące zmiany akcji oraz niespotykane rozwiązanie zagadki kryminalnej! Dziwne zjawiska, zagadkowe zachowanie obsługi hotelowej, szokujące znaleziska, to wszystko może doprowadzić Was do rozwiązania tajemniczej łamigłówki. Musicie myśleć wyjątkowo logicznie, łączyć fakty, zadawać trafne pytania i zwracać uwagę na szczegóły bo inaczej ktoś może przegrać walkę z czasem!

FABUŁA GRY TEAM BUILDING.

 Gra dla dorosłych   Wyobraź sobie że podczas pobytu Waszej grupy w hotelu doszło do bardzo dziwnych wydarzeń, z grupy w której przyjechaliście zniknęła nagle pewna część osób, ich telefony komórkowe nie działają, nie ma ich w pokojach, organizator nie ma pojęcia co się z nimi stało a obsługa hotelu zaczyna nerwowo reagować na pytania odnośnie zaginionych. Jedyne co każdy z obsługi powtarza, to wciąż te same słowa: "Pokoje 102, 104, 108, 116, piwnica". O co chodzi? To jakaś gra w horror? Co się tutaj dzieje? Gdzie są nasi koledzy? Co się z nimi stało? To nie elementy zabawy dla dorosłych to prawdziwy dreszczowiec!

GRA KRYMINALNA NA WYJAZDY INTEGRACYJNE.

Zabawa dla dorosłych    Nie ulega wątpliwości że musicie zorganizować się w zespoły zadaniowe i odnaleźć swoich kolegów jak najszybciej, sprawa jest bardzo poważna, w hotelu zjawia się policja i również szuka tych samych osób, to przestaje być śmieszne, pojawia się zbyt dużo pytań, musicie sprawdzić wszystkie pokoje i pomieszczenia jakie pojawiają się w zagadce i zebrać jak największą liczbę informacji, które mogą doprowadzić Was do rozwiązania tej niesamowitej zagadki kryminalnej! Z każdym pokojem jaki odwiedzicie Wasz niepokój o przyjaciół staje się coraz większy, w końcu dochodzi do Was że nie jesteście częścią gry team building dla dorosłych i zaczynacie podejrzewać że stało się najgorsze, w radiu słychać ciągle powtarzający się komunikat o dziwnych wydarzeniach w okolicy, spieszcie się ponieważ nie ma ani chwili czasu!

Pokoje to zabawa integrująca grupę dorosłych:

  • wciągająca fabuła.Zagadka kryminalna
  • dynamiczna akcja.
  • tajemnicze zjawiska.
  • zaskakujące zwroty akcji.
  • 4 animatorów.
  • pełne wyposażenie w rekwizyty.
  • album zdjęciowy na specjalne życzenie.Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę