Grupowe gry wojenne.

Zabawa w wojnę, gry planszowe dla dorosłych, gra zespołowa.

Cel: Zwycięstwo gry wojennej. Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Gra militarna, planszowa.
Ilość osób: 10 - 60.
Wartość dodana: Edukacja przez zabawę.
Elementy: Profesjonalna makieta, zwroty akcji, duża ilość jednostek, ciekawe zadania, obecność eksperta.

GRUPOWE GRY WOJENNE

Gry wojenne               Szanowni Państwo! Kontynent europejski stanął na krawędzi upadku. Państwa Osi Zła zjednoczyły się i szykują potężną ofensywę, która ma zadać ostateczny cios. Armie fanatyków gotowych na śmierć stoją u bram naszej cywilizacji. Pracownicy Państwa firmy muszą się wcielić w rolę strategów, przejąć dowództwo nad wojskami Europy i stanąć do walki z najeźdźcą. Projekt Efektywny przedstawia "Gry wojenne", autorski program integracyjny z elementami team buildingu, który porusza wyobraźnię i dociera do najgłębszych pokładów potencjału intelektualnego uczestników. Wspólnie pracują oni nad planem obrony olbrzymiego terytorium, ujawniając swoje zdolności zdolności taktyczne i predyspozycje przywódcze. Przygotowaniem do gry jest odprawa prowadzona przez uznanego eksperta z dziedziny wojskowości, planowania strategicznego i historii konfliktów międzynarodowych. Dowiecie się Państwo, jakimi zasobami ludzkimi i uzbrojeniem dysponuje armia wroga i co możemy jej przeciwstawić. Wiedza uczestników zostanie wzbogacona o katalog manewrów, które stosowało się i stosuje w obliczu wojen światowych. Na tym etapie gry poznaje się również kryteria, według których będą oceniane działania wojenne.

 MANEWRY WOJSKOWE

            Podzieleni na grupy uczestnicy zaczynają następnie planować pod presją czasu. Taktyka wojenna zabawaIch zadaniem jest odpowiednie rozmieszczenie jednostek wojskowych na olbrzymiej planszy, zapewnienie odpowiedniej logistyki i wykorzystanie terenu oraz opracowanie spójnej strategii ataku lub kontrataku. Zabawa jest przednia, powracają czasy dziecięcych wojen między armiami żołnierzyków. Tym razem jednak panuje nieco poważniejsza atmosfera, w końcu w grę wchodzą losy naszego kontynentu. Parafrazując słowa majora Kellera z "Demonów wojny według Goi": teraz już wiecie, po co tu jesteśmy. To jest wojna, a wy jesteście dowódcami jednej ze stron. Musicie wydawać skuteczne rozkazy albo cała europejska cywilizacja pójdzie pod topór.

WOJNA, TAKTYKA, STRATEGIA

Zabawa w wojnę dla dorosłych            Ostatnim etapem gry jest przedstawienie przez każdą z grup swojej strategii. Punktowane będą między innymi: logika wypowiedzi, prawidłowe wykorzystanie manewrów wojskowych, dostosowanie taktyki do możliwości sił zbrojnych i realizm planowanych działań. Wyobraźnia powinna tutaj współgrać z dyscypliną myślową. Dowódcy armii mają wielkie pole do popisu, dużą rolę odgrywa ich charyzma i sposób komunikacji z oceniającym strategię ekspertem. Zwycięska grupa otrzyma najwyższe odznaczenia firmowe, bohaterów wojennych należy przecież nagradzać i stawiać jako przykład przyszłym pokoleniom.

 KREATYWNOŚĆ DRUŻYN NA POLU BITWY

Gra wojenna dla dorosłych
            Jak powiedział genialny Sun Tzu, autor Sztuki Wojny, "Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku." Ta zasada odnosi się zarówno do wojny, jak i do biznesu. Dzięki "Grom wojennym" Projektu Efektywnego, sztuka strategicznego planowania na biznesowym polu bitwy, rozkwitnie w Państwa pracownikach ze zdwojoną mocą.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę