Gry zagadki pt: "Wywiad z wampirem"

Gry logiczne, zagadki, zagadki dla dorosłych, gry dla dorosłych

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Nauka logicznego myślenia
 • Praktyka w kojarzeniu faktów
 • Ćwiczenie rozwiązywania zagadek
 • Nauka nowych czynności
 • Zabawa, relaks, rozrywka 

Wywiad z wampirem - gra logiczna.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Powitalny drink z wampirem
 • Zagadki mistrza ostrych kłów
 • Gra w trumienki
 • Krew młodych niewiast
 • Inicjacja na wampira

HISTORIA GRY ZAGADKI

Zagadkowe gry     W pewnym hotelu na terenie Europy trzy najbardziej oszalałe, wampiryczne istoty spotkały się w poszukiwaniu skarbu. Skarb wampirów to nic innego jak pradawny totem, ukryty pod serią gier zagadek. Totem umożliwia krwiożerczym istotom swobodne przenikanie ze świata żywych do świata zmarłych, bez utraty energii, czasu oraz tak bardzo potrzebnej krwi. Problem jednak w tym, że upragniony skarb, to czwarty z wampirów, który utknął na wieki w swojej trumnie. Można uwolnić go tylko i wyłącznie za pomocą rozwiązania kilku zagadek logicznych. Poszczególne gry zagadki dadzą możliwość dotarcia do klucza, który zaginał gdzieś na terenie wspomnianego hotelu. Musicie nam pomóc w jego odnalezieniu, bo jeśli te istoty zostaną na stałe w naszym świecie mogą stać się bardzo niebezpieczne. Rozwiążcie logiczne zagadki, uwolnijcie ostatniego wampira i niech krwiopijcy stworzą krąg, który umożliwi im wizytę u swojego stwórcy!

WAMPIRYCZNE GRY ZAGADKI.

            Klucz do trumny ostatniego z wampirów składa się z serii zagadkowych gier, wGry dla dorosłych których udział wezmą nasi dzielni wyzwoliciele. Gry zagadki podzielone są na cztery różne rodzaje:

 1. Zagadka tajemniczych kostek krwi.
 2. Wyuzdane gry dla dorosłych wampirów.  
 3. Logiczne zagadki, osinowe wpadki.
 4. Gra zagadka "Ostre kły".

ZAGADKI LOGICZNE, KLUCZ I TRUMNA

 Zagadki logiczne           Rozwiązanie zagadek odkryje przed Wami kolejne części klucza, aż stworzycie właściwą kombinację jego elementów i będziecie mogli otworzyć starą trumnę, w której spoczywa pradawny, wielowiekowy, Hrabia Armand! Nie bójcie się, Wasz intensywny wkład w rozwiązanie logicznych zagadek zostanie doceniony przez samych wampirów i na pewno sowicie Wam to wynagrodzą.  Nikt z przyjaciół wampirów nie odchodzi z pustymi rękami, a tym bardziej nikt komu uda się złamać zagadki dla dorosłych i pomóc jednego z najwspanialszych wampirów w historii.

ZAGADKOWE GRY I ROZWIĄZANIE SCENARIUSZA

Logiczne zagadki            Seria gier zagadek osadzonych w świecie wampirów to idealna propozycja dla wszystkich osób lubujących się w logicznych łamigłówkach. Uczestnicy scenariusza spotkają nie tylko prawdziwe wampiry, ale także poznają ich tajemnicze artefakty, modlitwy, tajemnice. Nieprzewidywalna fabuła, dynamiczne zwroty akcji oraz zaskakujące rozwiązanie wampirycznych gier zagadek to kwintesencja "Wywiadu z wampirem" autorstwa Projektu Efektywnego. Zapraszamy do wspólnej przygody!

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę