Wspólne nagrywanie filmu staje się faktem!

Zabawa w kręcenie filmu, teledysku, wiadomości TV, team building, integracja

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Edukacja przez zabawę
 • Wytworzenie pozytywnej energii
 • Samopoznanie poprzez twórczą ekspresję
 • Poprawa organizacji pracy
 • Rozładowanie stresu
 • Oswojenie się w pracy z kamerą

Warsztaty filmowe - integracja.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Lip dub – teledysk firmowy
 • Kino gatunków – sceny filmowe
 • Dziennik TV – wydanie specjalne
 • Reportaż - prosto z miejsca akcji
 • Profesjonalna ekipa filmowa
 • Wizaż, kostiumy, zespół koordynujący

INTEGRACJA PRZEZ PLAN FILMOWY.

Zabawa w kręcenie reportażu     Jedną z najlepszych form integracji jest wspólne tworzenie czegoś, co na zawsze z nami zostaje, spontanicznego dzieła powstającego w atmosferze zabawy i kreatywnego wysiłku całej grupy. Lata doświadczeń w branży eventowej nauczyły nas, że uczestnicy imprez organizowanych w przeróżnych obiektach fantastycznie reagują na ekspresję związaną z kinematografią. Film jest sztuką totalną, działającą na zmysły w szczególny sposób. Wychodząc naprzeciw filmowym marzeniom naszych klientów, skonstruowaliśmy ofertę wieczoru filmowego, którego treść niemal w stu procentach kształtują pracownicy Państwa firmy.

         Pierwszym etapem imprezy jest losowanie zadań – każda z grup musi zmierzyć się z jednym z czterech gatunków filmowych. Kino akcji w stylu Jamesa Camerona, komedia spod znaku Stanisława Barei, film przyrodniczy a la National Geographic czy horror sygnowany przez Wesa Cravena. Oto konwencje, w których sprawdzi się dana grupa. Oczywiście źródła inspiracji są tutaj niewyczerpane, możemy przecież na przykład umieścić elementy horroru w kręconym przez nas filmie przyrodniczym i przekroczyć granice gatunku, wzbudzając podziw lub śmiech widowni.

TEAM WORK - SPRZĘT, SCENARIUSZ I KAMERA, AKCJA, POSZŁA!

         Pora więc wybrać odpowiednie akcesoria, przygotować scenografię i scenariusz. W Oscary na imprezie integracyjnejpracy nas scenariuszem pomoże Państwu specjalista z tej dziedziny, wprowadzając grupy w arkana kina gatunków. Pracując w zespole (team building), nawiążą Państwo do amerykańskiej tradycji filmów klasy B, których mistrzem był Roger Corman. Dowiecie się, jak szybko powstawały jego pomysłowe produkcje o niskim budżecie, mamy nadzieję, że umiejętność improwizacji Cormana stanie się dla Was inspiracją.

         Po zakończeniu pracy w grupach nad scenariuszem, nie będzie zbyt wiele czasu na próby. Niemal od razu sprawdzicie swój projekt w warunkach bojowych. Wszystko zostanie sfilmowane i oświetlone profesjonalnym sprzętem. Projekt Efektywny współpracuje z kilkoma zespołami zawodowców, którzy z niejednego filmowego pieca chleb jedli i wydobędą z Waszych projektów maksimum, stosując szeroką gamę operatorskich chwytów. Praca zespołowa na planie to adrenalina w stanie czystym; przyprawiona humorem, skuteczna integracja.

ROZDANIE NAGRÓD. 

Zabawa w kręcenie filmu     Kiedy padną ostatnie klapsy Waszych filmów, zmęczeni i szczęśliwi aktorzy, reżyserzy i scenarzyści zasiądą do stołu, by oddać się ucztowaniu. Proponujemy kolację w klimacie kulinarnego fusion, pełną eksperymentów równie szalonych jak Państwa wyczyny na planie. Śmiałe połączenia kuchni pochodzących z różnych zakątków, świata, nowe wspaniałe smaki i nowoczesna forma podania potraw – kolacja godna filmowych odkrywców.

         Posiłek będzie wstępem do gali rozdania Oscarów Projektu Efektywnego. Ceremonię poprowadzi jeden z najlepszych polskich konferansjerów, człowiek potrafiący rozbawić i porwać za sobą nawet najbardziej wymagającą publiczność. Jury złożone z ekspertów nagrodzi Państwa wysiłki i rozpocznie się świętowanie do białego rana przy dźwiękach przebojów filmowych. Tak bawi się czołówka polskiej kinematografii, Wasze firmowe Hollywood pełne gwiazd o bogatej osobowości.

DODATKOWO W CENIE ZABAWY INTEGRACYJNEJ.

 • profesjonalni animatorzy oraz koordynatorzy o wysokich kwalifikacjach i nienagannej Zabawa w reżyserakulturze osobistej
 • oryginalna oprawa muzyczna, kreatywny DJ europejskiej klasy
 • doświadczony konferansjer o legendarnej charyzmie
 • profesjonalnie zmontowane filmy, które dostarczamy Państwu do tygodnia po zakończeniu eventu.


 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę