Odpicuj wraka na wyjeździe integracyjnym!

Zabawa team building, odpicuj furę z kolegami z pracy, team work

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Praktyka kreatywnego myślenia
  • Rozwój zdolności plastycznych
  • Spełnienie marzeń z dzieciństwa
  • Twórcza ekspresja
  • Integracja przez rozrywkę

Odpicuj wraka - tuning samochodów.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Przygotowanie projektu tuningu
  • Praca nad tuningiem wraków
  • Odzież ochronna, materiały tuningowe
  • Prezentacja zmienionych wraków
  • Nagrody dla najlepszych zespołów

ZABAWA INTEGRACYJNA W TUNINGOWANIE AUT. 

Odpicuj samochód na imprezie       Wyobraźcie sobie Państwo wraki kultowych samochodów, ogołocone z wielu elementów karoserii i wnętrza. Do tego stos przeróżnych części i innych akcesoriów, które można wykorzystać przy tuningu i ,,odbudowie’’ naszych wraków. Właśnie taki widok zobaczą uczestnicy pełnej emocji gry team buildingowej ,,Pimp my Wreck’’, czyli ,,podrasuj mojego wraka’’. Podczas tej inspirującej zabawy powrócą pierwotne uczucia, które towarzyszyły Państwu w dzieciństwie, gdy budowało się pojazdy z klocków i możliwości były nieograniczone. Tym razem jednak auta są naturalnej wielkości i poziom adrenaliny jest jeszcze większy niż za szczenięcych lat…

ZADANIA DLA DRUŻYN

        Każda z drużyn biorących udział w zabawie, musi najpierw przedstawić projekt swojej stuningowanej maszyny. Uwalniamy tutaj wyobraźnię i idziemy na całość, dopuszczalne są najbardziej nieprawdopodobne kombinacje. Wreszcie będziemy mogli zrobić z prawdziwym samochodem absolutnie wszystko, zmienić Malucha, Trabanta lub Pimp my wreckinne legendarne bryki w szalone monstra. To, co zaprezentowaliśmy na papierze, trzeba będzie zrealizować w praktyce, współpracując w zespole (team building). Właśnie teraz zaczyna się jazda bez trzymanki.

   Drużyny otrzymują akcesoria drogą zamiennego losowania. Nie da się więc do końca przewidzieć, jaki będzie końcowy kształt naszego projektu, gra jest kompletnie nieprzewidywalna. Nasze wraki możemy także malować sprayami i farbami, dekorować i przebudowywać przy pomocy dostępnych narzędzi na wszelkie możliwe sposoby. Proszę pamiętać, że nadrzędną zasadą ,,Pimp my wreck’’ jest brak zasad. Nic nie przeszkodzi nam w stworzeniu gabloty rodem z najdzikszych snów. Znowu jesteśmy wyzwoleni z łańcuchów życiowego schematu.Odpicuj brykę

    Po kilku godzinach wspaniałej pracy przychodzi czas na prezentację pracy zespołowej czyli podrasowanych wraków. Wybierają Państwo ścieżkę dźwiękową, do której pojazd będzie prężył swoje stuningowane mięśnie. Wszyscy uczestnicy otrzymują również certyfikat ukończenia warsztatów ,,Pimp my wreck’’ i nagrody-niespodzianki. Całość wieńczy sesja zdjęciowa, istnieje przy tym możliwość wykonania dokumentacji filmowej i dostarczenia fantastycznych wraków do siedziby Państwa firmy.

Elementy zabawy integracyjnej

Zabawa w tuning samochodów    Warto podsumować walory ,,Pimp my wreck’’. Są nimi z pewnością: szansa na nawiązanie współpracy między pracownikami dzięki twórczej zabawie pod presją czasu, pobudzenie kreatywnego myślenia i realizacja najskrytszych motoryzacyjnych fantazji, a nade wszystko kawał rewelacyjnej rozrywki w najlepszym wydaniu. Dynamika i nieustające zaskoczenie, poparte doświadczeniem Projektu Efektywnego. Zapewniamy stuprocentową satysfakcję, radość w najczystszej postaci. Pimp that WRECK!!!

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę