Starcie liderów

Gra grupowa, team building, pojedynek menadżerów

Cel: Skuteczne zarządzanie zespołem.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Gra team building.
Ilość osób: 10 -50
Wartość dodana: Autorytet lidera.
Elementy: Ciekawe zadania, współpraca w zespole, praca drużynowa pod presją.

POJEDYNEK LIDERÓW

Starcie liderów     Liderzy odgrywają kluczowe role w większości firmowych struktur. Kierują pracą poszczególnych zespołów czy działów i są za nią odpowiedzialni. Muszą perfekcyjnie zarządzać komunikacją wewnątrz grupy i motywować ludzi do wspólnego działania na korzyść firmy; tworzyć sprawnie działający organizm i leczyć jego choroby. Często rozwiązują skomplikowane problemy pod presją czasu. Ich zdolności przywódcze i charaktery są wtedy poddawane prawdziwej próbie. Coraz więcej firm chce zatem sprawdzać możliwości swoich liderów podczas wyjazdów integracyjnych. Reagując na potrzeby naszych klientów, Projekt Efektywny przedstawia autorski program ''Starcie liderów'', który stawia przed Państwa liderami ciekawe wyzwania, pełniąc zarazem kompleksową funkcję team building-ową.

         ''Starcie liderów'' zaczyna się od podziału na drużyny, które zostają wprowadzone w świat rozgrywki przez charyzmatycznych prowadzących, uznanych ekspertów w dziedzinie team buildingu. Każda z drużyn musi rozwiązać określoną sytuację za pomocą dostępnych narzędzi. Ograniczony czas zmusi liderów do natychmiastowej organizacji pracy - podziału teamu na mniejsze grupy, które próbują jak najszybciej uporać się z danym problemem. Tylko dobra koordynacja i synchronizacja działań może poprowadzić grupę ku zwycięstwu.

WARIANTY GRY TEAM BUILDING

     Przybliżmy nieco rodzaje wyzwań, z jakimi zmierzą się liderzy i ich drużyny. Mogą to być sytuacje typowo survivalowe, czyli dziejące się na terenach wymagających szybkiej reakcji w obliczu zagrożenia życia (pustynie, bagna, tereny arktyczne lub skażone). W grę wchodzą także teatry działań wojennych, na przykład ucieczka z obozu terrorystów położonego gdzieś na Bliskim Wschodzie. Mamy przygotowanych kilkadziesiąt wariantów ''Starcia liderów'', zadbaliśmy o najdrobniejsze detale. Scenariusz wypadków, przeszkody i narzędzia do wykorzystania są dynamicznie prezentowane za pomocą rzutników, flipchartów i szeregu multimedialnych urządzeń, by jak najlepiej oddać klimat i dynamikę poważnej gry z elementami humoru.Starcie dyrektorów

         Kiedy wydaje się, że wszystko idzie gładko, następuje szokujący zwrot akcji, przewrót stawiający wszystkie plany na głowie i zmuszający liderów do chwycenia steru w swoje ręce i błyskawicznej reakcji. W przeciwnym razie drużynę czeka gwałtowna porażka. To właśnie w momencie najtrudniejszej próby okaże się, z czego zbudowani są liderzy. Jedynie stalowe charaktery przetrwają i otrzymają pozytywną ocenę ekspertów. Zwycięzca może być tylko jeden, choć wysiłki innych liderów również zostaną docenione – oczywiście jeżeli prowadziły do efektywnego progresu.

GRA NA OBECNE CZASY

Pojedynek manadżerów    ''Starcie liderów'' jest esencją ambitnego team buildingu, który kładzie specjalny nacisk na testowanie lidera. Stworzyliśmy program totalny, dostosowany do wymagań najmocniejszych graczy na najbardziej konkurencyjnych rynkach. Biznes w XXI wieku idzie w kierunku absolutnej profesjonalizacji i nie ma z tej drogi odwrotu. Skończył się czas prymitywnych form integracji, nadeszła era zaawansowanych programów motywacyjnych i team building-owych. Projekt Efektywny jest jedną z firm wyznaczających nowe trendy w polskiej branży eventowej, o czym świadczą znakomite referencje i opinia w środowisku topowych menadżerów. Z dumą oddajemy w Państwa ręce kolejny przemyślany i dopracowany produkt.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę