Hotele dla grup zorganizowanych

Organizacja imprez integracyjnych od strony hotelarskiej

Rezerwacja miejsc hotelowych

 

noclegi dla firm, hOtele na event, rozwiązania kwaterunkowe dla firm

Termin obowiązywania: rok 2017/2018
Minimalna liczba osób: 5.
Zakres realizacji: Teren Unii Europejskiej.
Rodzaj usług: Usługi o charakterze hotelarskim, konferencyjnym, logistycznym.

Najlepsze hotele
Kategoryzacja hoteli

Zgodność jakości usług w stosunku do kategoryzacji obiektu

W tej części wykorzystując wieloletnie doświadczenie w hotelarstwie sprawdzamy czy obiekt spełni oczekiwania naszych klientów na poziomie jakości świadczonych usług. Hotel deklarując posiadaną kategoryzację musi spełniać konkretne warunki by jego klienci byli zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Wyjazdy integracyjne to w dużej mierze świadczenia hoteli a dla nas liczy się wysoki poziom usług. 

Hotele nad morzem

Położenie obiektu

To jeden z najistotniejszych aspektów przygotowania danego miejsce pod wydarzenie. Sprawdzamy walory turystyczne, rodzaj dojazdu, odległości od istotnych usług dodatkowych. Oferujemy hotele w górach, nad zbiornikami wodnymi, w lasach, nad morzem a także położone w centrach miast.

Usługi hotelarskie

Rozwiązania logistyczne

Czyli wielkość, położenie oraz wystrój sal bankietowych, sal szkoleniowych, sal konferencyjnych, restauracji, kawiarni, parkingów oraz terenów przyległych. Na przykład duże projekty wymagają dobrego rozłożenia pomieszczeń w hotelach, niektóre szkolenia muszą odbywać się w zupełnej ciszy, imprezy tematyczne uzależnione są od dobrych sal bankietowych itp. Nasza praca gwarantuje Państwu optymalne rozplanowanie przedsięwzięcia w konkretnym obiekcie.

Usługi gastronomiczne

Poziom usług gastronomicznych oraz możliwości serwowanego menu

Wszystkie eventy łączą się nierozerwalnie z usługami gastronomii dlatego też przed konkretną imprezą zawsze, szczegółowo sprawdzamy możliwości obiektów pod tym kątem. Organizując imprezy dobieramy zróżnicowane menu, składamy propozycje ciekawych serii dań. Zajmujemy się również sposobem serwowania konkretnych posiłków w odniesieniu do rodzaju eventu: zwykłe posiłki, uroczyste kolacje, biesiady grillowe, zimne płyty, posiłki nocne, bogate śniadania, posiłki w terenie lub na piknikach.

Serwis hotelowy

Podejście obsługi hotelu do klienta

Każdy obiekt hotelarski lub gastronomiczny posiada obsługę w postaci konkretnego zespołu ludzi odpowiedzialnych za swoje zadania. Kładziemy duży nacisk na tzw. uśmiech do klienta i miły klimat we wszystkich obiektach. Nasi klienci czują się w hotelach dobrze i zawsze mogą liczyć na odrobinę więcej niż inni.

Koordynatorzy

Obecność koordynatorów

Organizacja imprez integracyjnych dla naszych klientów związana jest z obowiązkową obecnością koordynatorów imprezy, dostępnych 24h na miejscu realizacji. Koordynatorzy biorą pełną odpowiedzialność za prawidłowy przebieg eventu w danym obiekcie hotelowym. Współpraca hoteli z naszymi koordynatorami sprawia że klienci czują się pewniej i zawsze mają do kogo zwrócić się na miejscu imprezy, konferencji, szkolenia.

Usługi okołoturystyczne

Usługi około-hotelarskie

To nic innego jak wyjazdy integracyjne + koszyki usług dodatkowych oferowane przez nasze obiekty. Usługi te dzielimy na 2 grupy: świadczonych w obiekcie hotelarskim oraz poza jego budynkiem ale na przyległym terenie. Czyli min. pakiety SPA, usługi turystyczne w zależności od położenia obiektu, wynajem terenów pod scenariusze outdoor a także wszelkie inne usługi jakie włączamy zawsze w ofertę organizacji imprez dla naszych zleceniodawców.

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteśmy do dyspozycji:

TelefonKONTAKT DO NAS!Mail

Organizacja imprez integracyjnych, team building, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm, gry integracyjne, imprezy tematyczne.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę