Strzałka.pngZabawy i gry team building

Warsztaty team building, zabawy grupowe, współpraca w zespołach, konkurencje drużynowe


 

Atrakcje outdoor

Zabawy na świeżym powietrzu, gry i zabawy terenowe

Zabawy integracyjne

Gry scenariuszowe W TERENIE

Organizujemy scenariusze gier terenowych w oparciu o najciekawsze wątki fabularne z historii świata, książek a także filmów, czy też trendów na rynkach światowych. Wstąpcie do świata LARPów, pikników CSR, poznajcie tajniki świata preppersów i stańcie się bohaterami kina akcji! Wyjazdy integracyjne wypełnione grami w plenerze, to najlepsza propozycja dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas! Wszystkie scenariusze zawierają elementy integracji w zespole a także aspekty team buildingu.

Survival

Survival dla grup/Szkoła przetrwania PREppERSÓw

Survival czyli sztuka przetrwania ma na celu naukę przeżycia, po przez praktyczne zadania w terenie.  Uczymy Was podstawowych czynności jakie stają się niezbędne do przetrwania, w trudnych warunkach. W tematyce zajęć proponujemy techniki pozyskiwania wody, żywności, bytowanie, terenoznawstwo, środki łączności, bezpieczeństwo. Ponadto zapewniamy pełne umundurowanie, opiekę medyczną, profesjonalnych instruktorów. Organizując imprezy integracyjne dbamy także o sens realizacji określonych scenariuszy, proponujemy także gotowe rozwiązania czyli Szkołę Przetrwania (preppers).

Samoobrona

KURSY SAMOOBRONY DLA GRUP

Kursy samoobrony to ciekawy pomysł na wyjazdy integracyjne dla firm. W tematyce zajęć przeprowadzane są techniki obezwładniania osób; dźwignie, bloki, techniki nożne i ręczne. Istnieje także możliwość zorganizowania kursów konkretnych dyscyplin związanych ze sztukami walki: karate, boks, MMA, judo. Organizujemy także spotkania z żołnierzami z oddziałów specjalnych, którzy mogą poprowadzić kursy z zakresu systemów eliminacji przeciwnika (Krav Maga, Sambo).

Cymbergaj

Cymbergaj

Zabawa integrująca dla wszystkich bez względu na wiek. Idealny element dodatkowy na pikniki czy też imprezy rozrywkowe dla firm. Cymbergaj to jedna z najstarszych rozrywek i gra pełna emocji, możecie grać drużynowo, indywidualnie. Organizujemy także mistrzostwa w cymbergaja.

Rower przeciwskrętny

Rower przeciwskrętny

Świetna propozycja na imprezy team building, drużyna stara prowadzić osobę na rowerze po przez podpowiedzi, czyli jak ma jechać i trzymać kierownicę, żeby zaliczyć przygotowany tor przeszkód. Problem w tym że rower ma przeciwskrętną kierownicę i każdy ruch w prawo powoduje ustawienie się koła przedniego na lewo oraz odwrotnie. Ludzki mózg potrzebuje u niektórych sporo czasu, żeby przyzwyczaić się do zupełnie nowej logiki. Idealna propozycja na pikniki, gry terenowe i wszelkie wyjazdy integracyjne. Dużo śmiechu i dobrej zabawy!

Mikro-rower

Mikro-rower

Prawdziwy rower ale w skali mikro, na którym każdy będzie mógł poczuć się jak w bajce o liliputach. King Size staje się faktem, a każdy z uczestników pada ze śmiechu patrząc jak koledzy walczą z podstawowymi zasadami fizyki. Duży facet na takim rowerze to niezapomniany widok i salwy śmiechu. Niech Was nie zmyli wielkość rowerów, nasz sprzęt to wzmocniona konstrukcja, specjalnie pod obciążenia dla osób dorosłych.

Drążek sprężynowy

Drążki SPRĘŻYNOWE DO SKAKANIA

Zabawa na profesjonalnych sprężynowych drążkach na których możemy dowolnie podskakiwać jak konik polny. Dzieciaki uwielbiają skakać, natomiast widok dorosłych na drążkach sprawia wszystkim wielką radość. Wyjazdy integracyjne dla dzieci, wzbogacone w takie aktywności na pewno zapadną wszystkim głęboko w pamięć. Drążki wykorzystujemy także w plenerowych zabawach team building.

Szczudła

Szczudła na imprezy integracyjne

Szczudła do nieodzowny element sztuki cyrkowej, każdy cyrk posiadał swoją własną szkołę szczudlarską gdzie kształcono najlepszych wirtuozów tej dziedziny na świcie. Podczas wyjazdów integracyjnych, szkoleń team building, pikników oddajemy do Państwa dyspozycji magię tradycji szczudlarskiej oraz możliwość sprawdzenia się w tej, niełatwej konkurencji.

Bicykl

Bicykl NA WYNAJEM

Wyśmienita zabawa która przeniesie nas w XIX wiek gdzie prawdziwi mężczyźni królowali na wszystkich drogach, naszym wyjazdom integracyjnym, piknikom, zabawom w terenie, czas umilą bicykle, na których przejedziemy się niczym arystokraci po drogach miejskich. Proponujemy Państwu niezapomniane doświadczenie i niecodzienną atrakcję jaką bez wątpienia stanowi jazda na bicyklu.

Wykrywacz metalu

Wykrywacze metalU

Oddajemy do Państwa dyspozycji podstawowe wersje wykrywaczy metali. Poszukiwanie skarbów z użyciem tych urządzeń to nie lada frajda dla dzieciaków a także osób dorosłych. Istnieje możliwość sporządzenia stanowiska wykrywaczy metali podczas zabaw team building na wyjazdach integracyjnych. Drużynowe zawody w odnajdywaniu skarbów, świetnie sprawdzają się jako element budowania zespołów. Zapraszamy do świata odkrywców! 

Platforma lądowa

Platforma lądowa

Na platformę wchodzi cała drużyna, i nikt z uczestników nie może z niej spaść czy też dotknąć jedną nogą ziemi. Zabawa team building, w której zespół z platformy przekłada klocki drewna z tyłu do przodu, jednocześnie przesuwając się do mety. Jest to typowe działanie zespołowe, przygotowane w celu zwiększenia współpracy między członkami drużyn.

Platforma obywatelska

Platforma obywatelska

Na platformie stoi cała drużyna, która musi skoordynować wyskok w tym samym momencie, w którym jeden z członków pociąga za platformę i przesuwa ją bliżej celu. Zabawa nastawiona na team building w grupie oraz dobrą integrację. Platforma obywatelska jest także jednym z elementów bardziej rozbudowanych scenariuszy gier terenowych.

Sieć pajęcza

Sieć pajęcza

Zawieszamy ogromną sieć z lin na stalowej konstrukcji. Drużyna musi przejść z jednej na drugą stronę przez otwory w sieci. Utrudnienie to fakt że jedna osoba może przejść tylko przez jeden otwór, potem staje się on już nieaktywny. Dodatkowo na linach zamocowane są dzwoneczki które zasygnalizują nieprzepisowe dotkniecie sieci. Sieć pajęcza podczas organizacji imprez integracyjnych wpisuje się idealnie w segment outdoorowego team buildingu.

Zabawy logiczne

Zabawy i GRY logiczne

Kompilacja kilkudziesięciu gier logicznych to świetny pomysł na kreatywny team building. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozbudowanych gier fabularnych oraz zabaw terenowych a co za tym idzie również w dziedzinie szeroko pojętej logiki. Jeśli zależy Ci na zgraniu zespołu lub nakłonieniu ludzi do wspólnego działania, stanowiska gier logicznych są właśnie dla Was!

Niebezpieczny ładunek

Niebezpieczny ładunek

Gra drużynowa polegająca na przeniesieniu niebezpiecznego ładunku w określone miejsce. Elementem budowania zespołu jest ścisła współpraca między uczestnikami procesu, ze względu na fakt że niebezpieczny ładunek przytwierdzony jest do kilku linek, a każda linka odpowiada jednej osobie. Team building z elementami zarządzania zespołem, po przez udział jednej osoby kierującej drużyną.

Wyścigi na skrzyniach

Wyścigi na skrzyniach

Drużyna staje na skrzyniach, a następnie przekłada skrzynie z tyłu do przodu przechodząc jak najszybciej pomiędzy przeszkodami do mety. Skrzynie mogą zostać zastąpione innymi rodzajami podłoża. Konkurencja na czas oraz precyzję. Seria: Organizacja imprez integracyjnych w opcji team building.

Stanowisko z podkowami

Stanowisko z podkowami

To zadanie rodem z dzikiego zachodu w jak najtrafniejszy rzut podkową, która musi się zaczepić o metalowy słupek. Wielu z nas bawiło się w takie zabawy w młodości, przyszedł czas odświeżyć sobie pamięć. Swego czasu każdy dobry wyjazd integracyjny z grami w terenie to także rzut podkową oraz kaloszem.

Litera A

Litera "A"

Zadanie dla całej drużyny, polegające na utrzymaniu za pomocą czterech odciągów, zawodnika który stojąc na literze A, przemieszcza się do przodu. W konkurencji najważniejsze jest zgranie zespołu oraz sprawność fizyczna osoby, która stoi pośrodku. Bezdyskusyjnie "Litera A" to czysty team building zręcznościowy i świetna propozycja na aktywne spędzenie czasu na wolnym powietrzu.

Rzut kaloszem

RZUT KALOSZEM

To zadanie rodem z dzikiego zachodu czyli rzut kaloszem, który musi zaczepić się o metalowy słupek. Rzut kaloszem to klasyka wielu pikników na całym świecie. Bierzemy kalosze celujemy i rzucamy! Zabawa drużynowa, szczególnie uwielbiana przez dzieciaki. Rzut kaloszem to także tradycja w wielu krajach anglosaskich.

Budowanie noszy

Budowanie noszy

Zabawa dla grupy polegająca na zastosowaniu węzłów linowych wraz ze deskami do zbudowania funkcjonalnych noszy. Idealny wyznacznik poziomu współpracy w drużynie. Sposób konstrukcji oraz jej wykonanie są bardzo istotne. Wielu liderów komplikuje wykonanie zadania a dobry lider jest w stanie niesamowicie pomóc w konstrukcji noszy. Podczas budowania noszy uwidaczniają są wszystkie elementy team buildingu.

Budowanie tratwy

Budowanie tratwy

Zadanie polegające na jak najszybszym skonstruowaniu tratwy przez współpracę w zespole (team building), która będzie w stanie pomieścić chociaż jedną osobę. Elementy tratwy muszą trzymać się razem a żaden z węzłów sznurowych nie nie może ulec rozwiązaniu. Konstrukcja musi spełniać swoją praktyczną rolę i być wynikiem współpracy drużynowej.

Tunel z piłką

Tunel z piłką

Gra team buildingowa polegająca na umiejętnym przesuwaniu piłki za pomocą patyków po przez labirynt wiązań w tunelu. Polecana dla osób z dużą dozą cierpliwości oraz świetną koordynacją ruchową. Równie ważne są elementy szybkiego planowania oraz zarządzanie zespołem. Świetna propozycja dla grup ceniących sobie pracę w zespołach.

Alkogogle

ALKOGOGLE CZYLI PIJANY LABIRYNT

Świetna zabawa z goglami, które zamazują obraz oraz mylą kierunki ich posiadaczom. Kierowca musi przejść określony tor słuchając wskazówek od reszty drużyny. Idealna konkurencja team buildingowa. Osoba posiadająca alkogogle nie jest w stanie prawidłowo określić swojego położenia i musi być wspierana przez podpowiedzi swojej drużyny.

Niebezpieczny ładunek

Niebezpieczny ładunek 2 WERSJA

Druga wersja znanych już zmagań z niebezpiecznym ładunkiem. Tym razem budujemy wieżę z kostek przy udziale całej drużyny. Wczuwamy się w rolę pirotechników, precyzja, odpowiednie zarządzanie, współpraca do klucze do sukcesu. Team building pełną gębą, trzeba być bardzo ostrożnym bo cena jaką płaci się za błąd w zespole może być ogromna.

Kryptologia

Kryptologia

Cała sztuka polega na właściwym zapamiętywaniu i odczytywaniu znaków. Ćwiczymy pamięć, szyfrujemy i łamiemy kody. Współpracujemy drużynowo w celu prawidłowego przekazywania odpowiednich informacji. Idealny team building w każdych warunkach. W scenariuszach LARP, kryptologia opiera się także na magicznych runach, czarach oraz logicznych zadaniach.

Przeciąganie liny

Przeciąganie liny

Jedna z najstarszych zabawa team building w opcji outdoor. Przeciąganie liny to rewelacyjny pomysł na pikniki, imprezy w terenie oraz zawody outdoor. Konkurencje przeciągania liny możemy wzbogacić dodatkowo o błotnisty rów, dzielący obie drużyny, do którego można wpaść gdy jedna z ekip zostanie zwyciężona. Wyjazdy integracyjne mogą być wesołe!

Pchnięcie kulą

Pchnięcie kulą olimpijską w dal

Pchnięcie kulą olimpijską to dyscyplina sportu znana doskonale z igrzysk. Wiele wspaniałych gwiazd, zapisało się w historii tego sportu mocnym akcentem. Teraz pchnięcie kulą staje się także rozrywką na imprezach plenerowych. Podczas organizacji imprez integracyjnych w plenerze w grę wchodzą także scenariusze olimpijskie, w których pchnięcie kulą zajmuje jedno z czołowych miejsc.

Upadek zaufania

Upadek zaufania

Upadek zaufania to świetna zabawa team building, polega na przeniesieniu odpowiedzialności za przyszłość opadającej osoby na wszystkich członków drużyny. Wybrany uczestnik/czka, staje na określonej wysokości i z zamkniętymi oczami swobodnie opadają, na ręce członków zespołu. Najważniejszym elementem budowania zespołu jest właśnie moment delegacji odpowiedzialności za własną decyzję na osoby trzecie. Upadek zaufania to także element scenariuszy terenowych oraz gier indoor. 

Podłączanie telefonu

Podłączanie telefonu

Podłączanie telefonu to kreatywny team building w opcji outdoor. Rolą drużyny jest podłączenie telefonu Wojskowego WZ. 43, za pomocą 30 metrowego kabla i przekazać meldunek. Utrudnienie to schowany telefon w promieniu 30 metrów i sposób podłączenia którego trzeba się nauczyć. Współpraca oraz kreatywne myślenie to klucze do zwycięstwa w tej konkurencji. Zgrana drużyna w szybki sposób podłączy telefon i przekaże meldunek!

Szachownica

Szachownica

Świetna zabawa team building kształcąca pamięć i logiczne myślenie. Za pomocą współpracy całej drużyny odtwarzamy poszczególne trasy labiryntu. Jak jedna osoba nawali cały plan jest niezrealizowany. To idealny test na odpowiedzialność poszczególnych członków zespołu. Szachownica to idealna propozycja zabaw grupowych i gier zespołowych.

Hydraulik

Hydraulik

Do długiej rury z wieloma dziurami wrzucamy wiadomość, napełniamy rurę wodą a współpracujący zespół ma palcami zatrzymać wypływającą wodę. Koordynacja działań, właściwe zabezpieczenie dziur oraz sprawne manewry drużyny gwarantują sukces w wykonaniu zadania. Team building pełną gębą a do tego dużo śmiechu i dobrej zabawy! Hydraulik to także sprawdzian zarządzania dla osoby wydającej polecenia oraz presja czasu (uciekająca woda).

Tangramy

Tangramy

Zabawa zespołowa, polegająca na wspólnym schematycznym działaniu całego zespołu podczas działań stresogennych. Każdy poziom będzie coraz to bardziej trudniejszy i coraz łatwiej będzie się pomylić. Układamy określone wzory z dostępnych elementów. konkurencja pobudzająca mocno wyobraźnię uczestników. Tangramy jako konkurencja team building, często staje się elementem większego scenariusza, mającego na celu budowanie relacji w zespole.

Rzut granatem

Rzut „granatem”

Czasami wyjazdy integracyjne muszą zawierać śmieszne konkurencje! Kto dalej i celniej rzuci „granatem” do przygotowanej tarczy obronnej, to idealny przykład dobrej rozrywki. Gra polegająca na kilku rzutach do celu którego nie widać. Za każdym razem słuchamy wskazówek naszego zespołu, który namierza dla nas właściwy cel. Elementy team building nadają konkurencji wymiaru gry zespołowej.

Dzwon

Dzwon

Osoba znajdująca się w okręgu utworzonym przez pozostałych członków grupy zamyka oczy i jest odpychana i utrzymywana w pionie, zadanie testujące zaufanie uczestnika do całego zespołu (team building). Ponadto osoba odpychana z zamkniętymi doświadcza niecodziennych emocji bezwładności. Na wyjazdach integracyjnych gdzie realizujemy projekty szkoleniowe, konkurencje takie jak dzwon są mile widzianą odskocznią od intensywnej pracy umysłowej.

Mega pisanki

Mega pisanki

Za pomocą 1,5 metrowych pisaków drużyna ma namalować obrazek. Nie jest to jednak proste zadanie – gdyż do mazaka przyczepione są odciągi, które trzymają uczestnicy i tak nimi kierują aby prawidłowo wykonać zadanie. Współpraca w zespole, rodem ze szkoleń team building, jest nieodzownym aspektem całości zadania.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę