Atrakcje outdoor, szkolenia integracyjne, team building

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, team building, pikniki, gry terenowe

    Projekt Efektywny to zespół specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, jak zbudować stały i zintegrowany team. Organizowane przez nas szkolenia integracyjne opierają się na sprawdzonych, jednak innowacyjnych technikach budowania relacji międzyludzkich w firmach, które pozwalają tworzyć zespoły na lata. Podczas tworzenia stabilnego i stałego zespołu należy bazować na budowaniu relacji oraz zacieśnianiu więzi pomiędzy pracownikami.

Nowoczesne programy team buildingu

   Opracowany przez naszych specjalistów program integracji dla firm działa w oparciu o zasadę team buildingu, która umożliwia firmom zebranie grupy ludzi, którzy staną się dla siebie nie tylko wsparciem, ale także wzajemną motywacją w codziennej pracy. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń, udział w różnorodnych eventach, które stawiają przede wszystkim na współdziałanie i współzawodnictwo. Warto podkreślić, że prócz szkoleń i wydarzeń umacniających więzi, stawiamy także na atrakcyjność oraz stawianie pracowników przed różnymi wyzwaniami. Organizowane przez nas wydarzenia związane z team buildingiem, umożliwiają przede wszystkim wydobywanie ukrytych:

 • umiejętności,
 • talentów,
 • zdolności,
 • cech,

które w pracy zespołowej będą stanowiły ważną rolę. Ponadto pozwalają one uwydatnić potencjał poszczególnych pracowników, jak i rozwinąć posiadane już kompetencje. Niemniej ważną kwestię stanowi zacieśnianie więzi, jak i kształtowanie w grupie wytrwałości i determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu. Szkolenia integracyjne dla firm to rozwiązanie, które przynosi realne korzyści nie tylko pracodawcy i całej firmie, ale i poszczególnym pracownikom, którzy zaczynają dostrzegać swoje mocne strony i tym samym wykorzystują je w codziennej pracy. Poza typowymi zajęciami team building’owymi oferujemy udział w grach terenowych, w zajęciach z technik linowych, jak i strzeleckich. Nie mniejszą atrakcyjnością cieszą się atrakcje w powietrzu czy naziemne pikniki, jak i pełne luzu dmuchańce oraz inne zabawy sportowe, które tworzą nierozerwalny team.

ATRAKCJE OUTDOOR - KATEGORIE:

Udane szkolenie integracyjne dla firmy

   Jak zorganizować profesjonalne, zakończone sukcesem szkolenie integracyjne? Projekt Efektywny oferuje swoim klientom szerokie spektrum pomysłów i propozycji na przeprowadzanie szkoleń integracyjnych dla firm, kursów i imprez firmowych. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 • parki linowe,
 • atrakcje wodne,
 • terenowe pojazdy mechaniczne,
 • gry i zabawy team building,
 • paintball, ASG, broń ostra,
 • skoki ze spadochronem,
 • gry terenowe i pikniki firmowe.

Szkolenia integracyjne - jak stworzyć drużynę marzeń?

   Oferta szkoleń integracyjnych dla firm, organizowanych przez Projekt Efektywny, to połączenie wysokiego standardu organizacji imprez i wydarzeń firmowych, z profesjonalną integracją i aktywizacją pracowników firm i przedsiębiorstw. W naszej pracy kierujemy się najwyższą jakością, nieustannie podnosząc standard naszych usług, by zapewnić swoim Klientom ofertę, na jaką zasługują.

Potrzebujesz więcej informacji? Jesteśmy do dyspozycji:

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firmKONTAKT DO NAS!Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firm.

Organizacja imprez integracyjnych, team building, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm, gry integracyjne, imprezy tematyczne.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę