Pomysły na imprezy integracyjne

Najlepsze atrakcje na imprezy firmowe!

Pomysłowe imprezy i wyjazdy integracyjne!

   Pomysły na imprezę z Projektem Efektywnym cechuje przede wszystkim dbałość o każdy szczegół eventu, doskonała synchronizacja wszystkich elementów scenariusza i absolutny profesjonalizm zaangażowanych osób. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, konstruujemy projekty ''szyte na miarę'' i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, tworząc naszymi pomysłami na imprezę nową jakość dla świadomego biznesu korporacyjnego, a także dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Udane wyjazdy integracyjne, to pomysłowe imprezy!

   Stawiamy na kompleksowe, kreatywne i efektywne metody, nie spoczywamy na laurach i stale pogłębiamy relacje z polskim biznesem. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie poważnych graczy łączy się z wielką odpowiedzialnością. Naszymi pomysłami na integrację regularnie udowadniamy, że warto powierzyć nam organizację imprezy firmowej i cieszyć się z perfekcyjnego wyjazdu o progresywnym charakterze.

   Zespół Projektu Efektywnego to specjaliści w organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych, którym przyświeca nie tylko zasada team buildingu, ale także atrakcyjności i oryginalności. Dobrze zorganizowana impreza integracyjna dla pracowników powinna charakteryzować się świetnie opracowanym planem działania, który pozwoli zaangażować się każdemu w jej uczestnictwo.

Impreza zorganizowana od A do Z

   W naszej ofercie znajduje się możliwość stworzenia kompleksowego planu imprezy integracyjnej dla firmy w oparciu o szczegółowy i w pełni profesjonalny program. Dysponujemy szerokim wachlarzem opcji i rozwiązań gwarantujących udaną imprezę integracyjną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, na jakie aspekty położyć nacisk, aby klienci korzystający z naszych usług osiągnęli realne korzyści. Łączymy nowoczesne i oryginalne pomysły stricte rozrywkowe z zasadą budowania teamu i tworzenia więzi między pracownikami. Opracowane przez nas scenariusze opierają się na w pełni fabularnym przebiegu imprezy wraz z udziałem profesjonalnych aktorów, jak i animatorów, którzy dostarczają uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Imprezy firmowe zorganizowane przez Projekt Efektywny zawierają także szereg warsztatów oraz gier, które prowadzone są przez specjalistów danej branży. W ofercie znaleźć można:

  • pełne adrenaliny i emocji gry terenowe bazujące na dynamicznych zwrotach akcji,
  • spokojne, lecz pozwalające na zacieśnianie więzi pikniki,
  • jak i interesujące wyprawy i podróże ukierunkowane na zwiedzanie, poznawanie i szerzenie wiedzy na temat najpiękniejszych zakątków Europy.

Szeroki wachlarz wydarzeń firmowych

   Wśród licznych interesujących opcji oferowanych przez naszą firmę znaleźć można szkolenia z rzucenia palenia, wyprawy na dorsza, zielone szkoły dla grup, szkolenia z technik uwodzenia, wycieczki do warsztaty gotowania, możliwość uczestnictwa w firmowym lip dubie, jak i warsztaty barmańskie czy wyprawy rowerowe. Doświadczenie i pasja, jakie wkładamy w każde organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm sprawiają, że wydarzenia te na długo pozostają w pamięci wszystkich uczestników.

 

 
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę