WYJAZDY INTEGRACYJNE

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYJAZDÓW FIRMOWYCH W POLSCE I EUROPIE 2019/2020

Wyjazdy integracyjne - organizacja.jpg

 

 • DZIAŁAMY W CAŁEJ EUROPIE
 • PONAD 150 OPCJI WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH
 • 200 PROPOZYCJI GIER I ZABAW INDOOR/OUTDOOR
 • BAZA 3000 HOTELI DLA GRUP
 • OBSŁUGA KOORDYNATORA WYJAZDU 24H
 • AUTOKARY, BILETY LOTNICZE, REJSY
 • UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE NNW + OC
 • ODLICZENIE PODATKU VAT ORAZ CIT
 • 10 LAT DOŚWIADCZENIA, 
 • REALIZUJEMY 250 WYJAZDÓW W ROKU
 • ŚREDNIA OPINIA 8,9/10 PKT (ANKIETY) 

Gry i zabawy indoor: Do wyjazdów integracyjnych oferujemy PaństwuGry integracyjne indoor zestaw blisko 100 gier integracyjnych indoor (wewnatrz pomieszczeń), wpływających pozytywnie na rozwój komunikacji oraz integrujących zespoły pracownicze. Gry i zabawy indoor są optymalnym rozwiązaniem na złą pogodę, ponieważ ich organizacja prowadzona jest w zamkniętych pomieszczeniach. Do Państwa dyspozycji takie hity jak: "Kto zabił pokojówkę?" Czy też słynny już na całą Polsce (i nie tylko) "Sabotaż". bogatą ofertę gier i zabaw indoorowych (organizowanych wewnątrz pomieszczeń). Proponowane programy integracyjne idealnie wypełniają wolny czas na wyjazdach

Gry i zabawy outdoor: Podczas wiosennych i jesiennych wyjazdów integracyjnych dlaGry terenowe outdoor aktywnych grup oferujemy outdoorowe gry i zabawy (organizowane na otwartym terenie). Realizujemy programy gier opartych o współzawodnictwo, a także dążenie do osiągnięcia wspólnego celu. Wykorzystujemy zasoby terenowe, jaskinie, lasy, rzeki, by proponowane programy były jak najbardziej atrakcyjne. Realizujemy takzże warsztaty survivalowe, czy też medyczne, gdzie oprócz rozrywki dostarczamy uczesnikom sporej dawki wiedzy. Oferujemy aktywne wyjazdy integracyjne dla pracowników. 

Szkolenia team building: Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnych Team building.jpgprogramów team building, które zamienią Państwa wyjazd integracyjny w intensywny proces budowania zespołu. Wszystkich uczestników wyjazdów integracyjnych zapraszamy do wzięcia udziału w praktycznych warsztatach team buildingowych, których nadrzędnym celem jest poprawa funkcjonowania zespołu, a co za tym idzie zwiększenie ich wydajności w codziennej pracy. Nasze szkolenia team building poprawiają komunikację, motywują zespoły, integrują uczestników. Efekty udziału w grach i zabawach team building można z łatwością doświadczyć zaraz po powrocie do pracy. 

Imprezy i wieczory tematyczne: Na zimne wieczory podczas wyjazdów integracyjnych Wieczory tematyczne.jpgjesienią, oraz na te wyjątkowo gorące w maju i czerwcu proponujemy imprezy z motywem. Zabierzemy Państwa do minionej epoki PRL, przywieziemy gorące powietrze i tradycje z wysp hawajskich, postrzelamy z łuków na Dzikim Zachodzie, czy też weżmiemy udział w imprezie z okresu prohibicji w USA. Wszystkie propozycje mają jeden główny cel: Dobra zabawa i to właśnie nasza misja, dostarczyć Państwu dużo dobrych emocji, w profesjonalnej oprawie artystyczno-scenograficznej. Zapraszamy na podróż do najdalszych zakątków świata podczas Waszego wyjazdu integracyjnego. 

Pikniki i imprezy plenerowe: Świetną alternatywną dla klasycznych wyjazdówPikniki firmowe integracyjnych są pikniki firmowe, organizowane na otwartym terenie. Takie imprezy dają możliwość zaproszenia o wiele większej ilości pracowników, nawet do kilkudziesiąciu tysięcy osób. Są również świetną opcją by uczcić ważne dla firmy wydarzenia, czy też osiągane sukcesy. Podczas pikników firmowych oferujemy atrakcje z zakresu dmuchańców, strzelectwa, pojazdów mechanicznych, warsztatów manualnych, a także oprawę sceniczno-muzyczną wraz z angażem znanych artystów. Zorganizujemy konkursy, zabawy i zabezpieczymy Wasz piknik, by całość za długo pozostała w pamięci. 

Wyjazdy motywacyjne/incentive: Jednym z najbardziej skutecznych narzędzi z zakresuWyjazdy motywacyjne dla firm.jpg motywacji w stosunku do kluczowych pracowników firm są wyjazdy motywacyjne. Incentive travel to specyficzna odmiana wyjazdów integracyjnych, mająca na celu zmotywowanie i podziękowanie najlepszym pracownikom w danej organizacji. Proponujemy Państwu kompleksową organizację wyjazdów motywacyjnych na terenie całej Europy, wraz z programi pełnymi najbardziej wyszukanych atrakcji. Organizujemy loty balonowe, skoki spadochronowe, nurkowanie, rejsy statkami, obozy sruvivalowe, czy też wyprawy jeepami po górach starego kontynentu. Zapraszamy do współpracy. 

Wyjazdy narciarskie dla grup: Organizujemy wyjazdy na narty/snowboard na terenie Wyjazdy narciarskie Zieleniec, Polskacałej Europy. Zapraszamy na zimowe wyjazdy integracyjne dla firm, których głównymi atrakcjami będzie zimowe szaleństwo na stokach Beskidów, Tatr, czy też Alp. Zabierzemy Państwa na wyjątkowy wyjazd integracyjny w pięknej oprawie zimowej. Zorganizujemy całość programu, zapewnimy niezbędny sprzęt, ubezpieczenia NW, instruktorów oraz znajdziemy najbardziej optymalną formę kwaterunku. Podczas organizacji wyjazdów integracyjnych w zimie opieramy się na bazie ponad 100 miejscowości narciarskich w całej Europie. Zapraszamy na wyjazd integracyjny z nartami tle. 

Pomysły na wyjazdy integracyjne: Dla tych, którzy poszukują odpowiednich pomysłówPomysły na wyjazdy integracyjne na wyjazdy integracyjne przedstawiamy konkretne rozwiązania do wyboru. Przeanalizujemy Państwa potrzeby i zaoferujemy konkretne opcje wyjazdów integracyjnych, które będą pasowały do Państwa zespołu, budżetu oraz wszelkich innych wymagań. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów integracyjnych, zrealizowaliśmy przeszło 1500 wyjazdów firmowych, dysponujemy tym samym ogromną bazą pomysłów, oraz wiedzą, jaki konkretnie wyjazd integracyjny będzie "strzałem w dziesiątkę" w przypadku Państwa firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi event managami. 

BLOG - wyjazdy integracyjne: W naszym blogu znajdziecie Państwo sporo wartościowych Blog - wyjazdy integracyjne.pnginformacji na temat szeroko pojętej organizacji wyjazdów integracyjnych.
W naszych wpisach poruszamy problematykę branży, nowe pomysły, a także udzielamy się w kwestii zagadnień prawnych oraz finansowych. Organizacja wyjazdów integracyjnych to świat pełen nowych doznań, a także nieskończona kreatywność i wiele zagrożeń dla świeżych w branży organizatorów. Na naszym blogu pomagamy w interpretacji przepisów, omawiamy ciekawe propozycje i dokładamy małą cegiełkę do rozwoju rynku wyjazdów integracyjnych dla firm. 

Katalog eventów PDF: By usprawnić proces wyboru odpowiednich atrakcji na wyjazdy Katalog eventów.JPGintegracyjne, przygotowaliśmy dla Państwa katalog w formacie PDF. Można go łatwo ściągnąć i w postaci jednego pliku przesłać do osób zainteresowanych. Katalog zawiera podsumowanie wszystkich programów outdoor, indoor oraz wieczorów tematycznych. Oczywiście poza zawartością katalogu realizujemy także opcje dopasowane do Klienta, czyli spersonalizowane gry i zabawy, którę idealnie pasują do wyjazdów integracyjnych. Zapraszamy do ściągania katalogu i kontaktu z naszym działem handlowym. 

Pomysły na WYJAZDY integracyjne dla firm

    Dbając o to, aby nasza oferta była maksymalnie konkurencyjna, oferujemy szereg atrakcji i pomysłów na wyjazdy integracyjne dla firm. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wspólna integracja pracowników firmy zapewnia wielowymiarowe korzyści, dlatego każda, organizowany przez nas wyjazd integracyjny, stanowi dopracowany pod każdym względem projekt. Oferujemy swoim klientom szerokie spektrum tematyczne i wiele pomysłów na imprezy integracyjne. Warsztaty gotowania, spartakiady sportowe, gry terenowe, pokazy barmańskie czy firmowy LipDub, gry fabularne team building, to tylko niektóre z naszych pomysłów i propozycji na wyjazdy integracyjne, podczas których żaden pracownik nie będzie się nudzić.

UdanY WYJAZD INTEGRACYJNY dla pracowników

   Wielu pracodawców zdało sobie sprawę z korzyści, jakie zapewnia organizowanie wyjazdów integracyjnych dla pracowników. Ich problemem jest jednak profesjonalna organizacja takiego wydarzenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom i ambicjom firm oraz przedsiębiorstw, mając na uwadze ich prestiż i pozycję na rynku, Projekt Efektywny zapewnia w pełni profesjonalną realizację projektów integracyjnych. 

   Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom, zapewniamy naszym klientom biznesowym szereg atrakcji podczas organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyjazdy integracyjne zbliżały pracowników, jednocześnie motywując ich do jeszcze głębszej identyfikacji z firmą, a co za tym idzie – jeszcze efektywniejszej i bardziej wydajnej pracy. Nasza oferta to szeroki zakres usług, dzięki którym każda wyjazd integracyjny dla pracowników będzie sukcesem i przysporzy wymiernych korzyści całej firmie.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę