Imprezy integracyjne

Imprezy firmowe, imprezy dla firm, imprezy dla pracowników 

IMPREZY INTEGRACYJNE – ATRAKCJE

Gry fabularne.jpgImprezy integracyjne od prawie 30 lat przyciągają coraz to większą część środowiska biznesowego. Szybko rozwijające się przedsiębiorstwa, rekrutują coraz to większe ilości pracowników, by sprostać oczekiwaniom rynku oraz akcjonariuszom. Wyścig wielu branż wymusza na firmach ciągłe podnoszenie kwalifikacji wśród swoich pracowników, ale także zainteresowanie się ich komfortem pracy. Podczas realizacji imprez integracyjnych dostarczamy naszym Klientom szerokiem palety usług dopasowanych do oczekiwań. Głównymi atrakcjami imprez integracyjnych są: 

Gry integracyjne – nie ma imprezy integracyjnej bez panelu z zabawami integracyjnymi. Każda, porządna agencja eventowa ma zestaw profesjonalnych gier integracyjnych, przygotowanych specjalnie pod środowisko pracownicze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo logiczne gry integracyjne, zręcznościowe, a także czysto sportowe. Każda firma znajdzie u nas coś dla siebie.  

Gry team building – w sytuacji gdy managerowe firm chcą podejść do tematu integracji w bardziej fachowy sposób, oferujemy gotowe i sprawdzone programy gier team building. Dzięki tego rodzaju usługom zespoły tworzą się szybciej, a pracownicy stają się o wiele efektywniejsi w codziennej pracy.

Gry terenowe – w okresach gdy dopisuje pogoda zapraszamy wszystkich do Wieczory tematyczne.jpgskorzystania z szerokiej palety gier i zabaw outdoorowych. Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy przeszło 30 scenariuszy zabaw w terenie otwartym. Ciekawymi opcjami są także szkolenia outdoor, pikniki firmowe, czy też gry wojskowe w terenie zielonym.

Imprezy tematyczne – wieczorem zapraszamy wszystkich do świata imprez z motywem. Zabierzemy Państwa do stylizowanego świata, w którym poczujecie się jak w prawdziwym filmie. Jak co roku królują imprezy kultowego już PRLu, lat 20 z kasynem, czy też wieczory osadzone w świecie światowej kinematografii. Zapraszamy do szerokiej palety propozycji.

IMPREZY INTEGRACYJNE - FUNKCJE

Imprezy integracyjneImprezy integracyjne stały się formą podziękowania dla pracowników za ich trud włożony w pracę na rzecz rozwoju marek. Oprócz funkcji dziękczynnej mają także kilka innych, o których warto również wspomnieć:

Informacyjna – imprezy integracyjne są świetnym momentem by poinformować pracowników o nadchodzących zmianach, czy też ostatnich sukcesach. Żadna informacja nie robi tak dużego wrażenia, jak ta przekazywania podczas imprezy integracyjnej. Można wtedy wykorzystać mównicę na scenie by nadać danej chwili o wiele większą wagę, niż w standardowym spotkaniu, czy też przy wysyłce maila.  

Relacyjna – podczas imprez integracyjnych łatwiej jest o nawiązanie luźniejszych relacji z kolegami z pracy. Wychodzimy w tym czasie poza swoje standardowe role i możemy pozwolić sobie na odrobinę więcej swobody. Wpływa to w znaczący sposób na budowę nowych, bliższych relacji między pracownikami.

Relaksacyjna – w trakcie imprez integracyjnych uczestnicy biorą udział w różnego rodzaju atrakcjach, od szkoleń integracyjnych, przez gry team building, aż do wieczorów tematycznych. To świetny czas, na odstresowanie się, zaciągnięcie hamulca ręcznego i zatrzymanie na chwilę w tej beztroskiej atmosferze.

Prestiżowa – każda firma, którą stać na organizację imprezy integracyjnej Imprezy integracyjnedaje jasno do zrozumienia, że mamy wolne środki, dobrze się rozwijamy, możemy pozwolić sobie na wydatki związane z przyjemnościami dla pracowników. Pracownicy w większości odbierają imprezy integracyjne, jako sygnał, że w ich firmie dzieje się dobrze. Bo przecież gdyby było źle, nikt nie organizowałby żadnych imprez integracyjnych. Udziałem w takiej imprezie również można pochwalić się w social mediach, czy też w opowieściach swoim kolegom.

Lojalnościowa – w trakcie imprez integracyjnych pracownicy są w stanie zbliżyć się do firmy, poznać członków zarządu, których na co dzień nawet nie znają, zrozumieć jakie relacje panują w przedsiębiorstwie. Te elementu zbliżają pracowników do firmy, sprawiają że czują się bezpieczniej widząc kto konkretnie stoi za sterami przedsiębiorstwa i co ciekawego ma do powiedzenia. Często podczas imprez integracyjnych szeregowi pracownicy mają możliwość spotkania twarzą, twarz z autorytetami, to działa na lojalną postawę wobec przedsiębiorstwa w przyszłości.

Integracyjna – to najważniejsza funkcja imprez integracyjnych, łączącaImprezy integracyjne wszystkie powyżej wymienione. Celem wszystkich imprez integracyjnych jest zbliżenie się i lepsze zgranie pracowników, po przez nawiązanie bliższych relacji, lepsze poznanie się i polubienie. To naturalny proces, który na co dzień w wielu firmach wstrzymywany jest przez hierarchię stanowisk, czy też restrykcyjne zasady związane z zachowaniem w miejscu pracy. Podczas imprez integracyjnych jest inaczej, właśnie po to, by grupa współpracujących ze sobą osób, stała się szybciej zespołem.

IMPREZY INTEGRACYJNE – PROJEK EFEKTYWNY

Imprezy integracyjneOrganizując imprezy integracyjne staramy się o wysoki poziom jakości oferowanych usług. Mając przeszło 10 letnie doświadczenie i prawie 1500 zrealizowanych imprez integracyjnych za sobą, szybko odpowiadamy na potrzeby, dopasowujemy się do budżetów i wybieramy najlepsze z możliwych atrakcji. Nasi Klienci to przeszło 98% pozytywnych opinii i setki stałych kontrahentów, jakich obsługujemy w każdym roku. Zapraszamy do świata imprez integracyjnych  w wykonaniu Projektu Efektywnego.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę