Projekt Efektywny - Misja i cel

Wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firm, outdoor, incentive travel.

WYJAZDY INTEGRACYJNE | TURYSTYKA BIZNESOWA | team building | OUTDOOR

   Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to grupa eventowa funkcjonująca na rynku MICE*, w oparciu o wieloletnie doświadczenie event managerów organizujących wyjazdy integracyjne, szkolenia team building* oraz firmowe wyjazdy motywacyjne

   Misją Projektu Efektywnego jest szeroko pojęta integracja pracowników w organizacji, wzmacnianie i rozwój zespołów pracowniczych, po przez udział w firmowych wyjazdach integracyjnych, zawierających wysokiej klasy programy szkoleniowo-integracyjne. Dostarczamy także sprawdzone i atrakcyjne programy z zakresu turystyki motywacyjnej, realizując wyjazdy incentive na terenie całej Europy.

EFEKTYWNIE INTEGRUJEMY, WZMACNIAMY I ROZWIJAMY ZESPOŁY PRACOWNICZE W ORGANIZACJI

*MICE (skrót – Meetings, Incentives, Conferences, Events) 
tłum. (Spotkania, Turystyka motywacyjna, Konferencje, Wydarzenia)

*Team building - tłum. Budowanie zespołu

 

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm

PROJEKT EFEKTYWNY TO 10 LAT DZIAŁALNOŚCI W BRANŻY MICE:

CELE DZIAŁALNOŚCI

NASI KLIENCI: Celem ściśle związanym z obsługą naszych klientów jest zintegrowanie uczestników wyjazdów firmowych, po przez unikalne programy gier i zabaw team buildingowych. A co za tym idzie, zwiększenie zespołowej efektywności.

BRANŻA MICE: Rozwijamy się z każdym kolejnym projektem, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowanych form integracji na wyjazdy integracyjne, szkolenia team building, wycieczki dla firm. Po przez wyszukane programy integracyjne wnosimy wartość edukacyjną w branżę MICE. 

KONKURENCJA: Głównym założeniem naszej działalności, w odniesieniu do konkurencji, jest ciągła analiza błędów oraz sukcesów firm wykonujących podobne realizacje. Ponad wszystko, cenimy sobie jakość wykonywanych przez nas usług, oraz naszej szanownej konkurencji, bo tylko w ten sposób możemy budować zaufanie do firm z branży eventowej a organizacja wyjazdów integracyjnych, będzie kojarzyła się z profesjonalnym podejściem do klienta.

HOTELE: Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, analizujemy oraz wyłaniamy dla Państwa sprawdzone obiekty, dobierając optymalne dla danego projektu rozwiązania kwaterunkowe-logistyczne.

Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana

WARTOŚĆ DODANA: Proponujemy Państwu przemyślane i odpowiednio zaplanowane programy integracyjne, uwzględniające aspekty edukacyjne. Dzięki połączeniu zabawy z edukacją, uczestnicy naszych szkoleń team building zapamiętują do 80% więcej informacji, niż przy zwykłych szkoleniach. Pracujemy nad poprawą komunikacji w zespołach, organizacją pracy, reakcją na zmiany, kontrolą stresu oraz motywacją. Wiedza wynoszona z naszych gier i zabaw team building to własnie WARTOŚĆ DODANA, która wykorzystywana jest później w celu doskonalenia pracy w zespołach. 

NASZE WARTOŚCI

W swojej pracy kierujemy się trzema fundamentalnymi wartościami:

RELACJE - dbamy o dobre relacje między naszymi pracownikami, co przekłada się na zdrowe relacje z naszymi Klientami. 

DYSCYPLINA - przywiązujemy dużą wagę do wysokiego poziomu organizacji pracy. 

ENERGIA - poszukujemy źródeł energii w organizacji naszych zleceń, oraz u naszych Klientów, takie podejście pomaga nam tworzyć integrację na wyższym poziomie. 


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę