Projekt Efektywny - Misja i cel

Organizacja imprez firmowych: wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firm, outdoor, incentive travel.

Organizacja imprez integracyjnych, TURYSTYKA BIZNESOWA, team building, OUTDOOR - misja firmy:

   Projekt Efektywny to grupa eventowa, funkcjonująca na rynku MICE* w oparciu o wieloletnie doświadczenie managerów realizujących projekty integracyjne, motywacyjne oraz turystyczne dla grup zorganizowanych.

Misją firmy jest organizacja imprez integracyjnych, imprez outdoor, team building, wyjazdów turystycznych czy też turystyki motywacyjnej (incentive travel). Realizujemy wyjazdy integracyjne dla podmiotów prywatnych i budżetowych na terenie całej Polski oraz w granicach Unii Europejskiej. Pracujemy nad eventami niosącymi jasno określone korzyści dla naszych klientów, nie tylko sam fakt zrealizowanego spotkania.

Naszym głównym celem jest zapewnienie nowej jakości w organizacji imprez oraz wyjazdów integracyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie planowania i organizowania imprezy firmowej. Na każdym kroku dbamy o to, by uczestnicy eventu czuli się komfortowo – w tym celu stwarzamy im doskonałe warunki i wiele atrakcji, jednocześnie mając na względzie korzyści i efekty, odnoszone przez współpracujące z nami firmy.

*MICE (skrót – Meetings, Incentives, Conferences, Events) 
tłum. (Spotkania, Turystyka motywacyjna, Konferencje, Wydarzenia)

 

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm

Profesjonalna organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Obok imprez i eventów firmowych, specjalizujemy się również w kompleksowej organizacji wyjazdów integracyjnych w dowolnym miejscu na terenie Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Na życzenie klientów, jesteśmy w stanie zapewnić wypoczynek w prestiżowych kurortach, znanych europejskich miejscowościach oraz najpopularniejszych polskich zakątkach. Dokładamy wszelkich starań, by nasi goście czuli się komfortowo, gdziekolwiek się pojawią. W swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem, mając na względzie najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów. Realizując zasadę team building, zapewniamy atrakcje, mające na celu zacieśnianie więzi i pogłębianie relacji między pracownikami, co przekłada się na stopień identyfikacji z firmą. Wychodzimy z założenia, że organizowanie imprez firmowych to najlepszy sposób na zbliżenie do siebie pracowników.

Organizacja imprez firmowych – od planu do realizacji

Zajmujemy się organizowaniem imprez firmowych dla pracowników i kadry zarządzającej. Oferujemy imprezy i wyjazdy tematyczne, których koncepcja oparta jest na naszych autorskich pomysłach i wieloletnim doświadczeniu wyniesionym ze współpracy z różnymi małymi firmami i międzynarodowymi korporacjami. Organizowanie imprezy firmowej nie musi przebiegać według sztampowego schematu. Oferujemy m.in.

 • gry i zabawy team building,
 • kurs jazdy sportowym samochodem (WRC)
 • warsztaty kulinarne,
 • odkrywanie tajemnic II Wojny Światowej
 • szkolenia integracyjne,
 • wiele innych pomysłów na imprezy firmowe.
 • W naszej pracy łączymy dostarczanie emocji naszym klientom z budowaniem więzi i profesjonalną integracją. Mając na uwadze różne gusta i upodobania naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosować program imprezy i poszczególne atrakcje, do preferencji współpracujących z nami firm.

  PROJEKT EFEKTYWNY TO 8 LAT DZIAŁALNOŚCI W BRANŻY MICE:

  Agencja eventowa + BIURO PODRÓŻY, CELE DZIAŁALNOŚCI:

  NASI KLIENCI: Celem ściśle związanym z obsługą naszych klientów jest dostarczanie profesjonalnie przygotowanych projektów eventowych o charakterze integracyjnym, motywacyjnym, team building, oraz turystycznym, na terenie całej Europy.

  BRANŻA MICE: Z każdym naszym projektem wciąż się rozwijamy, dostarczając coraz to bardziej wyrafinowanych form rozrywki na wyjazdy integracyjne, szkolenia team building, wycieczki dla firm. Zakładamy uczciwość, transparentność działań i ciągły rozwój by branża MICE, kojarzyła się jak najlepiej.

  KONKURENCJA: Głównym założeniem naszej działalności, w odniesieniu do konkurencji, jest ciągła analiza błędów oraz sukcesów firm wykonujących podobne realizacje. Ponad wszystko, cenimy sobie jakość wykonywanych przez nas usług, oraz naszej szanownej konkurencji, bo tylko w ten sposób możemy budować zaufanie do firm z branży eventowej a organizacja imprez integracyjnych, będzie kojarzyła się z profesjonalnym podejściem do klienta.

  HOTELE: Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, analizujemy oraz wyłaniamy dla Państwa obiekty warte uwagi, dobierając optymalne dla danego projektu rozwiązania kwaterunkowe-logistyczne.

  Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana


  WARTOŚĆ DODANA:
  Symbol nawiązuje do idei organizowania eventów, które oprócz zrealizowania celów jakie zakłada  wydarzenie, spełniają także dodatkowe funkcje typu: poprawa relacji w grupie, kreatywne myślenie, edukacja przez zabawę, integracja, logiczne myślenie.  (Prawa autorskie znaku WARTOŚĆ DODANA należą do marki Projekt Efektywny).

  Potrzebujesz więcej informacji? Jesteśmy do dyspozycji:

  Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firmKONTAKT DO NAS!Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, team building, wycieczki dla firm.

  Organizacja imprez integracyjnych, team building, wyjazdy integracyjne, wycieczki dla firm, gry integracyjne, imprezy tematyczne.

  Zostaw swój nr telefonu,
  Oddzwonimy do kilku minut.
  Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
  Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
  Zamknij Zamów rozmowę