EVENTY ONLINEKatalog integracja online

GRY INTEGRACYJNE ONLINE, INTEGRACJA ZDALNA ZESPOŁU, TEAM BUILDING ONLINE

EVENTY ONLINE: Ze względu na dynamikę zmian na rynku w branży MICE, Projekt Efektywny przedstawia zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę eventów online dla firm. Do Państwa dyspozycji oddajemy 20 scenariuszy eventów online, podzielonych na trzy główne kategorie tj. gry team building, warsztaty integracyjne online, czy też występy online na żywo. Każda z pozycji to gwarancja niezapomnianych emocji i szansa na spotkanie ze swoimi znajomymi z pracy. Eventy online to już nie tylko sposób na integrację pracowników, ale przede wszystkim płaszczyzna, na której możemy utrzymać ścisłe relacje między członkami zespołów. W obecnej sytuacji, gdy 90 % pracowników biur pracuje zdalnie, eventy online stały się jedynym sposobem na spędzenie razem czasu. Oczywiście forma eventów online, jaką proponujemy jest dla wielu osób zaskoczeniem i nie każdy podchodzi do tej formy atrakcji z entuzjazmem, ale uwierzcie nam, dziesiątki realizacji jakie mamy za sobą utwierdziły nas w przekonaniu, że jest to równie świetna forma spędzania razem czasu, jak w świecie rzeczywistym. Eventy online to intensywna komunikacja, wrażenia wizualne, prawdziwe emocje, a także czysty team building. Zapraszamy do świata eventów online, gdzie bez względu na sytuację obostrzenia, czy też odległości od uczestników możemy razem spędzić fantastyczny czas. 

NOWY SERWIS - INTEGRACJA ONLINE DLA FIRM: https://integracjaonline.pl/

Eventy online.jpg

PROPOZYCJE EVENTÓW ONLINE

Kto zabił pokojówkę (eventy online).jpg

Integracja online - zdalna integracja pracowników

"KTO ZABIŁ POKOJÓWKĘ?" GRA KRYMINALNA ONLINE

Kto zabił pokojówkę online to kultowa już gra integracyjna dla dorosłych, z sukcesem przeniesiona do środowiska online. Na uczestników zabawy czeka doświadczony oficer wydziału kryminalnego oraz zagadka morderstwa młodej pracownicy jednego z polskich hoteli. Czas na rozwiązanie zagadki jest ograniczony, a ilość pracy jaką mają do wykonania uczestnicy zabawy dość spora, także nie warto marnować czasu. Uczestnicy gry zostają wciągnięci w fascynujące śledztwo interaktywne, którego wyniki okazują się szokujące dla wszystkich, którzy brali w nim udział.

CZAS TRWANIA: 2h            FABUŁA: SENSACJA             AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-50              RODZAJ: INTERAKCJA          WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Decyzje (eventy online).jpg

Integracja online - zdalna integracja pracowników

DECYZJE - INTERAKTYWNY THRILLER NA ŻYWO 

„Decyzje” to pierwszy w Polsce event online, w którym uczestnicy gry mają na żywo możliwość podejmowania decyzji dotyczących życia ludzkiego. Wciągająca fabuła, w której to porwana osoba walcząca o przetrwanie uzależniona jest od właściwych decyzji osób obserwujących wydarzenia. Całość prowadzona jest przez psychopatycznego ekscentryka, który nie pozwoli się nikomu nudzić, a podróż związana ze wspólnym przeżyciem wydarzeń sprawi, że każdy z uczestniczących osób w tym evencie online nie będzie mógł potem długo zasnąć. Jeśli chcesz poczuć się na jak na thrillerze w kinie, albo nawet stać się jego częścią, wybierz „Decyzje”.

CZAS TRWANIA: 2h               FABUŁA: THRILLER                AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-100            RODZAJ: LIVE MOVIE             WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Escape room (eventy online).jpg

Integracja online - zdalna integracja pracowników

ESCAPE ROOM ONLINE

3 pokoje pełne zagadek: kliknij tutaj

„Escape room online” czyli pokój zagadek w wersji online to świetna propozycja dla wszystkich lubiących logiczne łamigłówki. Do Państwa dyspozycji trzy różne pokoje, pełne zagadek i każdy z nich z odrębną otoczką fabularną. Nasza propozycja Escape room, to zabawa w wirtualnym spacerze, gdzie w każdym z proponowanych pokoju w wersji z podziałem na grupy, może przebywać maksymalnie 8 osób. Escape room to rodzaj eventu online, który możemy proponować także dużej ilości osób, ponieważ nie posiada ograniczeń ilościowych i jest tak zbudowany, by w jednej chwili z danego pokoju mogło korzystać nawet 1000 użytkowników.

CZAS TRWANIA: 2h            FABUŁA: SENSACJA            AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-1000              RODZAJ: LOGIKA         WYCENA: e-mail | 32 746 01 00


Bunkier (eventy online).jpg

BUNKIER - ZDALNA GRA AKCJI

„Escape room online” czyli pokój zagadek w wersji online to świetna propozycja dla wszystkich lubiących logiczne łamigłówki. Do Państwa dyspozycji trzy różne pokoje, pełne zagadek i każdy z nich z odrębną otoczką fabularną. Nasza propozycja Escape room, to zabawa w wirtualnym spacerze, gdzie w każdym z proponowanych pokoju w wersji z podziałem na grupy, może przebywać maksymalnie 8 osób. Escape room to rodzaj eventu online, który możemy proponować także dużej ilości osób, ponieważ nie posiada ograniczeń ilościowych i jest tak zbudowany, by w jednej chwili z danego pokoju mogło korzystać nawet 1000 użytkowników.

CZAS TRWANIA: 2h             FABUŁA: THRILLER                AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-50              RODZAJ: LIVE MOVIE            WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Telefony (eventy online).jpg

TELEFONY - THILLER ONLINE

Historia „Telefonów” to thriller rodem z archiwum policyjnego. W 2016 roku we wsi Miedziana policja znajduje zwłoki czterech osób, zwiniętych w księżyce wokół nadpalonej sterty telefonów. Oficer prowadzący śledztwo umiera zaraz po rozpoczętej pracy nad śledztwem, a jedyny trop jaki może pomóc w rozwikłaniu zagadki prowadzi do zaginionego dziennikarza. Rolą uczestników eventu online jest rozwiązanie zagadki śmierci czterech osób i odnalezienie zaginionego dziennikarza. Przy użyciu własnych telefonów i intensywnej współpracy ta misja może się udać, ale czy to nie będzie czasem początek czegoś, co zostanie z nami już zawsze? Przekonajcie się sami.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: THIRLLER         AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-200                   RODZAJ: INTEGRACJA          WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Apokalipsa (eventy online).jpg

APOKALIPSA - ZDALNA GRA ZESPOŁOWA

Wojna jądrowa doprowadza do zupełnego chaosu na świecie, gatunek ludzki stoi na skraju wymarcia. Niewielkie grupy ludzi walczą o przetrwanie w ekstremalnie trudnych warunkach. Taką grupą jest właśnie Wasz zespół, który wyrusza w niecodzienną podróż w formule klasycznego RPG. Każdy z uczestników wciela się w jedną z 15 postaci, a jego udział w evencie online to przetrwać, ale także zrealizować własne zadanie. Czy Waszej grupie uda się przeżyć wspólną podróż? A jeśli tak, to czy ukończycie ją wszyscy razem? Czy decyzje jakie będziecie podejmowali wspólnie zbliżą Was do osiągnięcia własnych celów? Na te wszystkie pytania odpowiedzieć będziecie musieli podczas rozgrywki na żywo.

CZAS TRWANIA: 2h         FABUŁA: APOKALIPTYCZNA                      AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-20          RODZAJ: GRA PSYCHOLOGICZNA   WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Gra miejska (eventy online).jpg

"TEMATYCZNA GRA MIEJSKA" ONLINE 

Gra miejska to ciekawy sposób na integrację uczestników oraz edukację podczas zabawy. W wersji wciągającego eventu online, gra miejska staje się również skuteczną formą integracji, oraz rozwoju. Uczestnicy naszych eventów online, a w tym przypadku gry miejskiej online stają przed zadaniem ukończenia wspólnej podróży po Polsce. Nasza propozycja to 10 lokalizacji, w których każdy z zespołów ma do wykonania odpowiednie zadania. Całość prowadzi Wiedźma Szara, albo Biały Wiedźmin, a rozgrywka oparta jest o legendy, tradycje i wierzenia zaczerpnięte z ziem polskich. Gra miejska online to idealna forma rozgrywki i jeden z najciekawszych eventów online dla firm.

CZAS TRWANIA: 2h           FABUŁA: HISTORYCZNA             AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 5-200          RODZAJ: GRA MIEJSKA               WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Quiz interaktywny (eventy online).jpg

QUIZ INTERAKTYWNY ONLINE

Jedną z najciekawszych propozycji wśród eventów online jest „Quiz interaktywny”. Zapraszamy Państwa do zabawy z elementami rywalizacji między-zespołowej. Każdy z zespołów będzie miał możliwość rozwiązania 10 zadań, które będą kolejno odsłaniane przed zespołami i każdy z zespołów ma ograniczony czas na udzielenie odpowiedzi. Pierwsze 3 zespoły zgarniają punkty, które są później podliczane, by wyłonić pierwsze 3 miejsca w konkursie. Istnieje możliwość przygotowania zestawu zadań specjalnie pod określoną branżę Klienta, czy też wiedzę o Państwa firmie. Zatem zapraszamy do emocjonującego quizu interaktywnego online, pełnego emocji, śmiesznych sytuacji, a także dobrej zabawy. Sprawdźmy kto zna odpowiedź na to pytanie.

CZAS TRWANIA: 2h             FABUŁA: INTEGRACJA            AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-80                  RODZAJ: ROZRYWKA           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Kwarantanna (eventy online).jpg

KWARANTANNA - GRA TEAM BUILDING ONLINE

Kolejna humorystyczna propozycja z pośród emocjonujących eventów online. Świat jaki znaliśmy się skończył, teraz rządzą handlarze papierem toaletowym i hurtownicy makaronu. Czas kwarantanny to walka o przetrwanie, w której ryż, czy też ziemniaki mogą wynieść Was na szczyt. Spójrzmy na to z tej strony, albo zostaniecie królami podziemnego rynku obrotu papierem toaletowym, albo stracicie kompletnie szacunek, na jaki pracowaliście całe życie. Dobierzcie się w zespoły, by było Wam łatwiej i stańcie się potentatami makaronu przejmując cały podziemny rynek. Pełna dobrej zabawy i humoru gra rywalizacyjna „Kwarantanna” to event online godny polecenia każdemu kto ceni sobie pozytywne emocje i odrobinę dystansu.

CZAS TRWANIA: 2h             FABUŁA: KOMEDIA               AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-40              RODZAJ: KARCIANA               WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Kabaret interaktywny (eventy online).jpg

KABARET INTERAKTYWNY ONLINE

Lubicie się śmiać? Jeśli tak, to zapraszamy na kabaret online, a dla bardziej wymagających i tych z większą dozą tolerancji na cięty żart stan up online. Nadajemy z klimatycznego studia urządzonego na scenie, a Wy siedząc w domach stajecie się uczestnikami pełnego humoru, interaktywnego kabaretu online. To event online, jaki warto zaplanować, jako rozrywkę wieczorną, a także jako przerywnik podczas konferencji online. Kabaret interaktywny online niesie ze sobą możliwość brania udziału w przebiegu całości wydarzenia po przez czynne uczestnictwo w skeczach prezentowanych na żywo. Uczestnicy eventu online mają wpływ na zabawę, jaka rozgrywa się na ich oczach.

CZAS TRWANIA: 1,5h             FABUŁA: LIVE SHOW              AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-500              RODZAJ: ROZRYWKA           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Świąteczna impreza (eventy online).jpg

ŚWIĄTECZNA IMPREZA ONLINE

Każdy z nas lubi Święta prawda? A jeszcze bardziej lubimy imprezowanie w „świątecznym” klimacie razem ze swoimi przyjaciółmi z pracy. Dlatego właśnie zapraszamy Was na nowatorską formułę świątecznego eventu online, który poprowadzi sam Św. Mikołaj, a udział w nim wezmą min. Renifer Rudolf a także pracowity Elf Marian. Oferta świątecznej imprezy online dostępna jest w dwóch konwencjach. Pierwsza to zestaw atrakcji, jakie składają się na miłe spotkanie wieczorne, a druga to gra rywalizacyjna w klimacie świątecznym dla zespołów mających ochotę wziąć udział w zabawie z elementami współzawodnictwa. Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań….

CZAS TRWANIA: 2h                FABUŁA: ŚWIĘTA            AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-1000              RODZAJ: IMPREZA         WYCENA: e-mail | 32 746 01 00


Funny rooms (eventy online).jpg

LET'S TALK - FUNNY ROOMS ONLINE

„Funny rooms” to event online pełen dobrego humoru. Założeniem scenariusza jest lepsze poznanie się uczestników, a co za tym idzie pokoje pełne śmiesznych rozmów. Uczestnicy spotkania dzieleni są na pokoje dla maksymalnie 4 osób, w których odbywają rozmowy na tematy zadane przez naszych animatorów. Rolą uczestników jest dokładnie zapamiętać, jakie wydarzenia, informacje, fakty wiążą się z ich kolegami z pracy, by później na wspólnym forum móc przedstawić swoich rozmówców z jak najlepszej strony. Eventy online mają to do siebie, że możemy pozwolić sobie na odrobinę więcej, bo przecież nikt nas nie będzie fizycznie gonił. To oczywiście był żart, zapraszamy do pokojów pełnych śmiechu.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: ROZRYWKA            AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-400                   RODZAJ: INTEGRACJA          WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Dzień z życia pracownika (eventy online).jpg

DZIEŃ Z ŻYCIA PRACOWNIKA - HISTORIA VIDEO

Eventy online mają to do siebie, że dają możliwość wykorzystania nowych technologii. Dlatego też postanowiliśmy skorzystać właśnie z tej sposobności zaprzęgając do zabawy Wasze telefony, a konkretnie kamery w nich wmontowane. Rolą zespołów w evencie online pt: „Dzień z życia pracownika” jest zaplanowanie i nakręcenie materiału video, który później wysyłany jest do nas na serwer. Z otrzymanych filmów tworzymy dla Państwa materiał video, który opowiada o przeciętnym dniu w Waszej pracy. Oczywiście zachęcamy, by materiał ukazywał przebieg dnia w „krzywym zwierciadle” ku uciesze oglądających go później widzów. Duża dawka dobrego humoru, zabawami z kolegami z pracy i satysfakcja z pierwszego debiutu filmowego online.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: INTEGRACJA               AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-50                   RODZAJ: ROZRYWKA           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Lipdub (eventy online).jpg

LIPDUB - TELEDYSK FIRMOWY ONLINE

Gdy klasyczny „lipdub” staje się niemożliwy tam z pomocą przychodzi jego brat w wersji online. Lipdub to jeden z tych eventów online, w których pozytywne emocje i dobra zabawa łączą się w tańcu, jak zakochana para. Uczestnicy eventu online pracują nad przygotowaniem znanego teledysku w ich tylko znanej wersji obrazowo-dźwiękowej, a naszym zadaniem jest by poprowadzić Waszą pracę a taki sposób, by nagranie będące jej wynikiem zostały zmontowane w jedną spójną całość. Finalny efekt dostarczy wszystkim ogromną ilość śmiechu i zastrzyk endorfin, ponieważ nikt nie spodziewa się tak spektakularnego efektu zabawy.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: FILMOWA               AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-50                   RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Malowanie dzieła (eventy online).jpg

MALOWANIE OBRAZU - ONLINE TEAM BUILDING

Zapraszamy wszystkich uczestników na wspaniały event online, którego celem jest wspólne namalowanie dzieła, które można później podziwiać w galerii online. Prowadzenie eventu poprzedza prelekcja na temat malowania, prowadzona przez profesjonalistę w dziedzinie plastyki. Zadaniem uczestników będzie przyswojenie podstaw z zakresu tworzenia dzieł malarskich, a w drugiej części jego realizacja. Oferujemy dwie opcje tego eventu online, pierwsza to malowanie tego samego dzieła przez wszystkich uczestników w domu i później przesłanie zdjęcia wykonanej pracy do wspomnianej galerii. Druga to malowanie jednego z elementów dzieła i złożenie przez nas całości w jeden spójny obraz. Pędzle w dłoń i zapraszamy.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: INTEGRACJA            AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-200                   RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Warsztaty kulinarne (eventy online).jpg

WARSZTATY KULINARNE

Kto z nas nie lubi jeść? My takich osób nie znamy, natomiast znamy świetny sposób na integrację, czyli wspólne gotowanie. Nic tak dobrze jak wspólne gotowanie nie integruje ze sobą ludzi. Warsztaty kulinarne to jeden z najczęściej wybieranych eventów online. Spotkanie z kucharzem poprzedza odpowiedni wybór menu oraz dostarczenie konkretnych składników do gotowania pod Państwa drzwi na dzień przed zabawą. Gotujemy na żywo wraz z kucharzem, który prowadzi transmisję ze studia kuchennego. Zapraszamy wszystkich amatorów kuchni polskiej, włoskiej, hiszpańskiej, czy też kulinariów azjatyckich.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: DEGUSTACJA        AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-200                   RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Warsztaty tańca (eventy online).jpg

WARSZTATY TAŃCA ONLINE

Pełne emocji i ekspresji „Warsztaty tańca online” to sposób na energetyzujące popołudnie ze swoimi kolegami z pracy. Całość eventu online poprowadzi profesjonalista taneczny, który przywita wszystkich, rozgrzeje, a także wciągnie w skoczne rytmy muzyczne. Zapraszamy wszystkich amatorów muzyki i tańca to wspólnej zabawy, w której najważniejsze będzie pozostawienie codzienności za drzwiami pokoju i przejście do świata pełnego radości i pozytywnych emocji. Przed Państwem 1,5 pełne odreagowania, których tak bardzo teraz potrzebujemy. Muzyka i taniec stanowiły zawsze idealną parę i tym razem nie jest inaczej.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: TANIEC                    AKTORZY: TAK

ILOŚĆ OSÓB: 5-500                RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Lasy w słoiku (eventy online).jpg

LASY W SŁOIKU - WARSZTATY ONLINE

„Lasy w słoiku online” to edukacyjne warsztaty w tworzeniu pięknych kompozycji z żywych roślin, które zamykamy w wielkich słoikach. Event online, który pozwoli się zrelaksować, a także mocno pobudzi kreatywność każdego z uczestników. Lasy w słoiku online prowadzi zawodowa florystka, mająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wszelkich kompozycji kwiatowych, a także wszystkich opartych na roślinach żywych. Przed każdą z realizacji dostarczamy żywe elementy naszych lasów pod wskazane adresy. Dzięki temu każda z osób będzie mogła sama wykonać taki las i każdy z nich będzie inny niż pozostałe. Idealna propozycja dla damskich zespołów, ale także dla facetów którzy chcą zrobić prezent swoim kobietom.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: NATURA                 AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-50                   RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00Degustacja alkoholi (eventy online).jpg

DEGUSTACJA ALKOHOLI - WARSZTATY ONLINE

Dla wszystkich, którzy mają ochotę spiknąć się na małe co nieco, ale niestety nie mają jak ruszyć się z domu stworzyliśmy warsztaty degustacji online. Event online prowadzimy prosto ze znanych lokali serwujących napoje alkoholowe na terenie całej Polski. Prowadzenie scenariusza przejmuje profesjonalni kiper, który wprowadza uczestników w świat jednego z trzech alkoholi: piwa, wódki, albo wina. Później każdy z uczestników ma możliwość skosztowania dostarczonych przez nas alkoholi i dowiedzenia się kilku ciekawych faktów na ich temat. Oczywiście nikomu nie trzeba przypominać, że event online sprawi, że robi nam się wesoło.

CZAS TRWANIA: 2-3h             FABUŁA: DEGUSTACJA        AKTORZY: NIE

ILOŚĆ OSÓB: 1-50                   RODZAJ: WARSZTATY           WYCENA: e-mail | 32 746 01 00EVENTY ONLINE - INFORMACJE TECHNICZNE

Eventy online realizujemy w oparciu o wysokiej jakości transmisję obrazu i dźwięku z naszego studia, które wyposażone jest min. w symetryczne łącze internetowe, a także profesjonalny sprzęt audio-video do realizacji wydarzeń online. Zapewniamy ciągłość streamingu i wysoką jakość obrazu z dźwiękiem. Ponadto pracujemy na popularnych klientach do połączeń video jak: Teams, Webex, Zoom. Na specjalne życzenie wykonujemy także realizacje w oparciu o wewnętrzne komunikatory video od klientów. Eventy online realizowane są przy asyście technicznej profesjonalistów oraz z udziałem zawodowych aktorów, konferansjerów oraz doświadczonych animatorów. Każdy ze scenariuszy, jakie oferujemy niesie ze sobą możliwość spotkania się podczas emocjonującego eventu online. Świadczymy także pomoc techniczną w trakcie trwania eventów online. Serdecznie zapraszamy.


Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę