Sztuka uwodzenia, kurs podrywu

Kurs uwodzenia, jak uwodzić, sposoby na podryw, szkoła podrywu, techniki uwodzenia

KURS UWODZENIA

Jak uwodzić         Uwodzimy od zarania dziejów, można powiedzieć, że zostaliśmy do tego stworzeni. Na przestrzeni setek lat utraciliśmy jednak zdolność wyrafinowanego uwodzenia, którą do perfekcji doprowadzili tak znani mistrzowie sztuki, jak Giacomo Casanova czy Madame Pompadour. Projekt Efektywny proponuje zatem Państwu profesjonalne warsztaty w olśniewającej formie, która pomoże na nowo zrozumieć uwodzenie wraz z jego sekretami. Umożliwiają one sukces zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym. Przed Wami prawdziwa ''Sztuka uwodzenia''.

JAK UWODZIĆ

         Warsztaty podrywu prowadzone są przez renomowanych specjalistów, zawodowych ''pick-up artists'' (artystów podrywu), którzy nie zadowalają się tanimi chwytami dla desperatów. Artyści podrywu oferują kompleksową i przemyślaną strukturę warsztatów, która jest gwarancją skuteczności. Całość przepełniona jest humorem w najlepszym guście, podryw nie powinien być bowiem rzeczą prymitywną. Stawiamy na doświadczenie i charyzmę liderów branży ''pick-up'', ludzi wykształconych w topowych amerykańskich akademiach uwodzenia.

SPOSOBY NA PODRYW

         Czego możemy się spodziewać po oryginalnych warsztatach Projektu Efektywnego? Sposoby na podrywPrzede wszystkim wszechstronnego podejścia do nauki przeróżnych technik, jakich wymaga uwodzenie na najwyższym poziomie zaawansowania. Poznają Państwo techniki budujące zaufanie i fascynację, kreujące tzw. efekt wow oraz wykorzystujące kilkanaście uwodzicielskich tożsamości, m.in. ''idealnego kochanka'' (Casanova, Pompadour), ''syrenę'' (Kleopatra, Marilyn Monroe) ''rozpustnika'' (kardynał Richelieu, Gabriele D’Annunzio) i gwiazdę (John Kennedy). Powyższe przykłady posłużą jako punkty wyjścia dla atrakcyjnego przedstawienia własnej osoby.

SZKOŁA PODRYWU

Techniki uwodzenia         Przejdźmy teraz do części praktycznej naszych warsztatów. Przygotowaliśmy dla Was ekscytującą niespodziankę – otóż Panie i Panowie uczestniczące w zajęciach będą mieli okazję sprawdzić świeżo nabyte umiejętności w ''warunkach bojowych''. Nie możemy tutaj zdradzić wszystkich szczegółów, ale większości klientów najbardziej zapada w pamięć właśnie ten etap ''Sztuki uwodzenia''. Tajemnicza wyprawa w nieznane, połączona z szeregiem wyzwań, które sprawdzą Waszą pewność siebie i magiczny urok, osławiony sex appeal, jakiego nie da się kupić – trzeba go wypracować siłą umysłu i ducha.

SZTUKA UWODZENIA

         ''Sztukę uwodzenia'' kierujemy do firm świadomych i pragnących rozwoju swoich Szkoła podrywupracowników. Rozwoju niebanalnego i opartego o nowatorskie bodźce. Rozwoju wykraczającego poza polityczną poprawność, progresu o wyrazistym, ostrym smaku. ''Sztuka uwodzenia'' wyznacza nowe kierunki na rynku eventowym, wpisując się w światową tradycję eleganckich i drapieżnych warsztatów z charakterem, które zdominowały w ostatnich latach wyjazdy integracyjne dla firm na terenie krajów anglosaskich i francuskojęzycznych. Zapraszamy Państwa do podróży efektywnym Pendolino, pociągiem rynkowych zmian.

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę