Manewry wojskowe, eventy militarne

Wojskowe zabawy integracyjne, militarne imprezy integracyjne

Gry militarne w terenie

 

Manewry wojskowe

Samodyscyplina, organizacja, taktyka oraz strategia to ważne elementy sprawnie funkcjonującej armii! Czy Wasz oddział w firmie współdziała efektywnie?  Czy stanowicie razem spójny oddział bojowy do pokonywania wyzwań i osiągania celów? Jeśli macie wątpliwości lub chcecie się sprawdzić się na "polu bitwy"?    

Manewry wojskowe dla grup, militarny team building
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Musztra wojskowa, eventy militarne

Musztra

Pierwsza i najważniejsza część to opanowanie grupy, zdyscyplinowanie jej uczestników, wyjaśnienie zasad całego scenariusza, podział na grupy oraz przydzielenie do konkretnych zadań. Zbudujemy kilka oddziałów, które będą konkurowały między sobą w osiągnięciu konkretnego celu i zdobycia ZŁOTEGO KARABINU!  

Wojskowe gry plenerowe

Operacja terenowa

Na wcześniej przygotowanym terenie rozmieszczamy stanowiska zadaniowe dla drużyn tak aby każde z nich było idealnie wpasowane do otoczenia i posiadało swobodę ich pokonywania. Drużyny będą musiały się przemieszczać i zaliczać poszczególne obszary żeby wypaść jak najlepiej w rankingu.  

Finalne starcie, wojna paintballowa, zabawa w wojsko

Finalne starcie

Na końcu zmagań zabezpieczymy i zorganizujemy dla Was bitwę paitball'ową czyli ostateczne starcie drużyn, każdy oddział będzie miał szanse zdobyć ekstra punkty i szacunek u reszty właśnie w starciu na karabiny z farbą!   

Bal żołnierza

Bal żołnierza

Gdy już emocje opadną i każdy ochłonie w zaciszu pokojów hotelowych nadejdzie moment na oficjalne wręczenie nagród dla najlepszych oddziałów a także na występ gwiazdy i bal żołnierza! Mundury wojskowe obowiązkowe! Niech wszyscy zatańczą i świat zawiruje!

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • odpowiednio przygotowany teren,
  • profesjonalni instruktorzy wojskowi,
  • organizacja imprez tematycznych,
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę