Wycieczki śladami zamków krzyżackich

Ponad 30 obiektów turystycznych, wyjazdy integracyjne

Wycieczki do zamków krzyżackich

 

Zamki Krzyżackie

Wiele osób powtarza że widziało w Polsce i nic nie jest w stanie ich zaskoczyć a nadal spotykamy takich, którzy jeszcze nie odkryli szlaku zamków krzyżackich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wycieczką w czasie do odwiedzenia kilku wspaniałych zabytków historii. Może nawet trafi się nam jakaś piękna niewiasta lub szlachetny rycerz?  

Tajemnice zamków krzyżackich
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Zwiedzanie zabytków średniowiecza

Zwiedzanie zabytków

Podczas kilkudniowego wyjazdu integracyjnego jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu najbardziej atrakcyjne pod względem architektury oraz położenia krzyżackie zamczyska. Zwiedzimy dawne dziedzińce, komnaty i poczujemy klimat tamtych czasów.  

Dodatkowe atrakcje zamki krzyżackie

Atrakcje dodatkowe

Wraz ze zwiedzaniem napotkamy ciekawych przybyszów wprost z epoki wielkich rycerzy. Poznamy sposoby wykuwania stali, walki na ciężkie miecze, podkuwania koni bojowych. Zapoznamy się z miłymi damami dworu a dobre duszki zamieszkujące zamki uchylą nam rąbka tajemnicy o jego przeszłości.

Przewodnicy do zamków krzyżackich

Przewodnicy

Proponujemy Państwu profesjonalnych, licencjonowanych przewodników na całą trasę zwiedzania zamków. Przewodnicy opowiedzą o ciekawostkach jakie dotyczą wielkich budowli, wprowadzą nas w pozytywny nastrój oraz sprawią że pytania same będą nasuwać nam się na myśl. Przewodnicy oprócz koordynatorów pełną rolę merytorycznej obsługi w danym scenariuszu.  

Tematyczne wieczory, imprezy integracyjne

Tematyczne wieczory, IMPREZY INTEGRACYJNE W ZAMKACH

Po całym dniu zwiedzania i zgłębiania zakamarków w zamkach zorganizujemy dla Państwa wieczór tematyczny pod kątem rycerskim. Obowiązkowe stroje rodem ze złotych czasów zamczysk, Panie długie balowe suknie, panowie szlacheckie i arystokratyczne przebrania. Do zabawy przygrywała będzie muzyka rodem ze słowiańskich terenów.

DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • organizacja imprez (wieczorne imprezy tematyczne jako dodatek do wyjazdów integracyjnych), 
  • transport,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę