Warsztaty na bębnach dla firm

Muzyczny team building, zabawy integracyjne

MUZYCZNY TEAM BUILDING

Warsztat poświęcony jest grze na najbardziej popularnych bębnach djembe, na których gra się dłońmi. Zabawa polega na nauce podstaw zachodnioafrykańskich rytmów, w radosnej atmosferze wspólnego muzykowania. Gorące melodie perkusyjne nikogo nie pozostawią obojętnym, dostarczając mnóstwo radości i dobrej energii.

Organizacja warsztatów gry na bębnach
ATRAKCJE ZAWARTE W OFERCIE:
Współpraca drużynowa gra na bębnach

Budowanie współpracy

Ważnym elementem jest fakt, iż każdy z uczestników jest równoprawnym i niezbędnym elementem całości orkiestry bębniarskiej, gdyż każdy gra jedną ze składowych rytmicznych i dopiero wspólnie bębniący tworzą muzykę, brzmiąc w finale warsztatu niczym prawdziwa orkiestra perkusyjna.

Rodzaje bębnów na warsztaty

RODZAJE BĘBNÓW NA JAKICH GRAMY

Wszystkim uczestnikom warsztatów zapewniamy oryginalne bębny z Afryki. Nasze warsztaty prowadzi Kuba Pogorzelski, najlepszy muzyk grający na djembe w Polsce, członek zespołu Strefa Rytmu, Ritmodelia, Kwartet Jorgi i Gadająca Tykwa. Prowadzący zaraża pasją do muzykowania, bębnów i rytmu, ma też bogate doświadczenie w pracy z integracją grup.

ETAPY WARSZTATÓW:

1. Etap: podział grup na drużyny zadaniowe

Każda z drużyn dostanie swojego trenera, który będzie pracował nad przygotowaniem konkretnej ścieżki dźwiękowej za jaką dana drużyna będzie odpowiedzialna. Każda z drużyn będzie miała określony czas, instrumenty i nauczyciela, który wyciągnie z naszych uczestników pokłady energii i zespoli umiejętności wszystkich w jedna zgraną całość. 

Warsztaty bębniarskie team building

2. Etap: testowanie poszczególnych elementów utworu

Na tym etapie drużyny będą zgrywać się we własnym towarzystwie tak żeby całość ich pracy przyniosła wymierny skutek w postaci równej i właściwej dla zadania kompozycji. Tutaj ważnymi elementami będą: współpraca w zespole, pozytywne wibracje między pracownikami, umiejętność słuchania wytycznych od trenera.

Gra na bębnach zgranie grupy

3. Etap

Czyli prezentacja przygotowanych umiejętności poszczólnych drużyn oraz na samym końcu WIELKI KONCERT WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROJEKTU jako uwieńczenie pracy w bloku warsztatów muzycznych.

Warsztaty bębniarskie wspólny koncert
DODATKOWO W OFERCIE
  • hotel,
  • transport autokarowy,
  • organizacja imprez integracyjnych wieczorami,
  • obecność koordynatora,
  • ubezpieczenia NW,
  • album ze zdjęciami.
Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę