Kursy rzucenia palenia

Warsztaty rzucania palenia, metody rzucania palenia, kurs walki z nikotynizmem.

Cel: Rzucenie palenia.Korzyści z imprezy integracyjnej, wartość dodana
Gatunek: Kurs rzucania palenia.
Ilość osób: 10 - 60.
Wartość dodana: Poprawa stanu zdrowia.
Elementy: Praktyczne warsztaty, sprawdzone metody, skuteczne techniki rzucania palenia, wady i zalety nikotynizmu.

WARSZTATY RZUCANIA PALENIA.

walka z nikotynizmem.jpg         Kiedyś bardzo modnym zajęciem było palenie papierosów w gronie znajomych. Z biegiem lat okazało się jednak, że świat nie szedł w dobrym kierunku i dzisiaj trwa nieskończona walka o zdrowie osób palących. Dba się również coraz częściej o ich bliskich. Wyjazd integracyjny to idealny moment, by w niekonwencjonalny sposób uzyskać niezbędne informacje oraz poznać metody wyjścia z nałogu. Zajęcia wykorzystują nowatorskie i skuteczne rozwiązania, które na pewno pomogą Wam rzucić palenie albo przynajmniej je ograniczyć. Przy okazji warsztaty spełniają funkcję team buildingową, uczestnicy wspólnie dążą do wyznaczonego celu i wspierają się w tym. Zapraszamy pracowników Państwa firmy do świata wolnego od dymu papierosów!

WARSZTATY INFORMACYJNE.

         Przeprowadzimy dla Państwa pracowników trzyczęściowe warsztaty, podczasmetody rzucania palenia.jpg których poznaje się skuteczne metody rzucania palenia. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, pracujący w profesjonalnych ośrodkach walki z nikotynizmem. Dzisiejsze metody są o wiele bardziej zaawansowane niż te stosowane jeszcze 10 lat temu. Zawsze warto zrobić ten pierwszy krok!  Warsztaty organizowane przez naszą firmę wyróżniają się niezwykle wysoką efektywnością, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Atakujemy problem palenia w kompleksowy sposób, nie idąc w walce z nałogiem na żadne kompromisy.

ZABAWY I GRY TEAM BUILDING

kursy rzucania palenia.jpg         Zajęcia bez papierosa - podczas trwania wyjazdu integracyjnego zajmiemy Was różnorodnymi zestawami zabaw team buildingowych. Uczestnicy będą mogli się skupić na konkretnych zadaniach, nie myśląc o papierosach i dymku. Zajęcia potrwają do trzech godzin i każdy z uczestników zwróci uwagę, że w tym czasie papieros wcale nie musi być nam potrzebny do działania.  Inspirują nas metody takich ludzi jak Allen Carr, który zrewolucjonizował taktykę walki z paleniem w swoich książkach i stworzył metodę EASYWAY. Nie odwołuje się ona do silnej woli człowieka, lecz do jego świadomości, co pozwala na bezbolesne usunięcie szkodliwego nałogu.

OCZYSZCZAJĄCA I ZDROWA KUCHNIA.

         Podczas wyjazdu integracyjnego pod hasłem rzucania palenia, proponujemydieta oczyszczająca z nikotyny.jpg Państwu sycące, pyszne, a zarazem oczyszczające posiłki. Dobór naturalnych składników został tak skomponowany, by w jak najwyższym stopniu organizm pozbywał się toksyn dostarczanych do naszych organizmów przez palenie.  Organizujemy imprezy integracyjne z udziałem skrupulatnie dobranego menu, które wspomoże Waszą walkę z nikotyną. Zielona herbata, żółta akacja czy winian potasu to tylko niektóre ze składników naszych oczyszczających zestawów. Wzbogacamy Państwa dietę o przeciwutleniacze, cytozynę i flawonoidy, co znacząco poprawia, jakość procesu oczyszczania.

TECHNIKI WSPARCIA.

sposoby rzucania palenia.jpg         Techniki wsparcia - zaprezentujemy Państwu techniki wsparcia dla osób rzucających palenie, zajęcia w ruchu, sposoby koncentracji, metody odwracania uwagi. Jak zastąpić papierosa przyjemną czynnością i sprawić, by przestał nam być potrzebny? Tej sztuki nauczymy się pod okiem nienagannie przygotowanych ekspertów, którzy z empatią i humorem wprowadzą Państwa w tajniki rzucania palenia. Gwarantujemy maksymalną efektywność, potwierdzoną wynikami badań naukowych i poważnymi referencjami.

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę