Extreme Outdoor Selector

Gra terenowa, jednostki specjalne szkolenie, GROM, zabawa w żołnierzy

 

Korzyści dla uczestników:  

  • Sprawdzenie się w trudnych warunkach
  • Przełamywanie barier
  • Nauka nowych umiejętności
  • Wyzwolenie adrenaliny
  • Zdrowe współzawodnictwo

Extreme outdoor selector.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Techniki linowe
  • Pojazdy buggy | jeepy 4x4
  • Wiatrówki | broń ostra
  • Łucznictwo
  • Sztuki walki Krav maga | Sambo

EXTREME OUTDOOR SELECTOR

Scenariusz outdoor, atrakcje outdoor, szkolenia jednostek specjalnych         Biznes na najwyższym poziomie jest nieustanną walką i rywalizacją, która przyjmuje ekstremalne formy. By dostać się do elity, trzeba przejść ostrą selekcję. Przetrwają tylko najlepiej przygotowani, najbardziej odporni i wszechstronni. Czy Państwa pracownicy posiadają powyższe cechy? Sprawdzimy to podczas plenerowego programu integracyjnego o nazwie ''Extreme Outdoor Selector''. Zawiera on elementy team buildingowe wykorzystywane w szkoleniach przez służby specjalne i jednostki komandosów. Wysiłek fizyczny łączony jest z intelektualnym, by ludzie mogli w pełni zademonstrować swój potencjał. Całość selekcji przebiega pod okiem znakomicie wyszkolonych zawodowców, byłych żołnierzy i dowódców najlepszych polskich oddziałów. Profesjonalny sprzęt, pomysłowe konkurencje i wielka dawka pozytywnej adrenaliny - oto ''Extreme Outdoor Selector'', wyjazdowa integracja dla poważnych graczy biznesowych.

PROFESJONALNE TECHNIKI LINOWE

         Zaczynamy od konkurencji, w której szczególnie lubują się polscy komandosi, czyliPojazdy mechaniczne, buggy, quady, jeepy, 4x4 zestawu technik linowych. Są to wszelkiego rodzaju elementy profesjonalnej wspinaczki z użyciem liny, często stosowane w ekstremalnych sytuacjach przez wojsko, policję, straż pożarną i inne odmiany służb mundurowych. Od przepraw linowych (w tym m.in. słynny ''most tybetański'') przez malowanie przestrzenne loga firmowego (konkurencja wybitnie zespołowa, rozgrywająca się w dużej mierze na dużej wysokości) do zjazdu tzw. kolejką amerykańską, zwanego również tyrolką. Efektowna tyrolka to wrażenia rodem z filmów akcji: zjazd na linie zawieszonej najczęściej między dwoma drzewami. Dostarcza on prawdziwie hollywoodzkich emocji. Tą metodą pokonuje się przepaście i wąwozy, a także ewakuuje osoby z trudno dostępnych miejsc. W czasie firmowego wyjazdu integracyjnego, znajdziecie się w samym centrum ekstremalnych działań.

POTĘGA POJAZDÓW MECHANICZNYCH

Orientacja w terenie, zabawa w plenerze, szkolenia jednostek specjalnych         Kiedy zakończycie zmagania z technikami linowymi, czeka Was przygoda z pojazdami mechanicznymi. Do dyspozycji macie poduszkowce, buggy, quady i klasyczne off-roadowe terenówki. Urokowi tych maszyn nie oprze się żaden inteligentny człowiek o ekstremalnych instynktach. Poczujecie się jak amerykańscy marines w czasie wyprawy w dżungli. Będziecie musieli wykonać szereg niezwykle wymagających zadań, które nie pozostawią nikogo obojętnym. Prowadzenie pojazdów mechanicznych w warunkach bojowych to rzecz absolutnie niepowtarzalna. Ryk silników, prędkość, osobny temperament każdej maszyny. Po drodze napotkacie wiele przeszkód, pułapek i zaskakujących zwrotów akcji. Ten etap ''Selectora'' można wręcz nazwać miniscenariuszem terenowym. Jego militarna oprawa i dynamiczny charakter fascynują od pierwszej chwili, zmuszając przy tym do maksymalnego wysiłku.

GRY LOGICZNE W NAJLEPSZYM GATUNKU

         Kolejną częścią elitarnej selekcji są efektywne gry logiczne, zaadaptowane z Sztuki walki, krav maga, wojskowe systemy eliminacji przeciwnika, treningirynku brytyjskiego dzięki współpracy Projektu Efektywnego z tamtejszą czołówką branży eventowej. Proponujemy m.in. progresywną wersję tangramów, czyli znanych od ponad 3000 lat chińskich łamigłówek. Nadajemy tangramowi bojowy rys, łamigłówka służy jako element szyfru, który trzeba złamać, by otrzymać kod do tajemniczej walizki. To, co w niej znajdziecie,  zupełnie zmieni sytuację Waszego oddziału. Gwarantujemy ogromny intelektualny wysiłek pod presją czasu. Logiczne wyzwanie zmusi Państwa pracowników do kreatywnego myślenia w warunkach bojowych, perfekcyjnie odtwarzając atmosferę, jaka panuje w firmie podczas kończenia kluczowego projektu i mierzenia się z prawdziwymi trudnościami. Tak przeprowadzany team building zapewnia maksymalizację efektów ''Selectora''.

SZKOLENIE KOMANDOSÓW I EFEKTYWNY TEAM BUILDING

Tyrolka, kolejka tyrolska, zjazd na linie, gra terenowa         Ostatni etap programu ''Extreme Outdoor Selector'' to połączenie dwóch konkurencji, które odsłonią przed Wami tajniki szkolenia komandosów. Najpierw pracownicy Państwa firmy zostaną przeszkoleni w strzelaniu z karabinku ASG. Jest on idealną repliką najbardziej znanych modeli broni, zadziwia precyzyjną konstrukcją i realizmem. Zaawansowana optyka i ruchomy trójnóg zapewniają komfortową pozycję przy strzelaniu z pozycji leżącej. Kiedy przejdziecie szkolenie, przyjdzie czas na ostrą rywalizację strzelecką. Nie będzie to statyczna kanonada, tylko szalony rajd z bronią, zmuszający Was do ścigania ruchomego celu, rozkładania sprzętu w trudnym terenie i wcielania się w role wyborowych snajperów. Następnie zostaniecie pozbawieni broni w dramatycznych okolicznościach. W środku dżungli rozegra się finalny akt ''Selectora'' – ćwiczenia z walki wręcz i pojedynek z potężnym komandosem Specnazu, rosyjskich jednostek specjalnych. Oczywiście wszystkie ekstremalne sytuacje nie przekraczają wyznaczonej granicy bezpieczeństwa i odbywają się pod kontrolą uznanych fachowców. Głównym założeniem jest osiągnięcie wyznaczonego na początku programu celu, team buildingowa selekcja wybitnych ludzi poprzez oryginalne zadania w terenie. Tak ambitne podejście do sprawy wyróżnia Projekt Efektywny na rynku organizacji imprez integracyjnych.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę