W służbie jej królewskiej mości!

   Gra szpiegowska na zimę, zabawa w szpiegów, gra fabularna, służby specjalne, jak zostać agentem

 

Korzyści dla uczestników: 

  • Aktywny wypoczynek
  • Wcielanie się role
  • Odstresowanie dzięki ciekawej fabule
  • Nauka nowych umiejętności
  • Rozwój kreatywnego myślenia

W służbie jej królewskiej mości.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Skutery śnieżne
  • Strzelectwo
  • Ścieżka agenta
  • Antidotum
  • Deszyfracja

ZESPOŁOWA GRA SZPIEGOWSKA

Gry szpiegowskie.png     W związku ze zbliżającym się sezonem zimowym otrzymujemy coraz więcej zapytań dotyczących programów integracyjnych, które są szyte na miarę dla biznesowych gości górskich kurortów. Nasi klienci potrzebują rozwiązania oryginalnego i skutecznego, nie interesują ich schematy i półśrodki. By zadowolić najbardziej wymagających liderów biznesu, stworzyliśmy elitarny zimowy scenariusz ''W służbie jej królewskiej mości'', zabawa w w szpiegów z cyklu przygód agenta brytyjskiego wywiadu Jamesa Bonda. Gra szpiegowska integruje ludzi sukcesu w kompleksowy i pełen emocji sposób, przenosząc ich w samo centrum szpiegowskiej intrygi o międzynarodowym znaczeniu. Charyzmatyczne postacie, zagadki logiczne, szalone pościgi i szampańska zabawa – to tylko część atrakcji, jakie czekają Państwa w bondowskim świecie.

ZABAWA W SZPIEGÓW

         W trosce o dynamikę i precyzję scenariusza zadbaliśmy o efektywną mechanikę, czyli klarowne i pomysłowe zasady, według których odbywa się gra szpiegowska. Zabawa w szpiegowanie.jpgZanim jednak rozpoczną się zmagania, pracownicy tworzą grupy tajnych agentów, które muszą uwolnić Bonda z rąk potężnego wroga. Po wyłonieniu grup filmowe napięcie rośnie w ogromnym tempie. Oto przykładowy ciąg zdarzeń, jaki mogą Państwo spotkać podczas przygód w zimowym kurorcie: najpierw udajecie się do hotelowego kasyna, gdzie pewna bogata dama przekazuje Wam nagranie z filmem, który przedstawia fabrykę śmiercionośnych chemikaliów należącą do terrorystycznej organizacji Widmo. Następnie musicie powiązać ze sobą kilka tropów i śladów, by za pomocą szpiegowskiej dedukcji znaleźć drogę do fabryki, gdzie rozegra się ostateczne starcie. Po drodze czeka Was pościg za terrorystami na rakietach śnieżnych i wiele innych niespodzianek. Wszystko po to, by doskonale oddać atmosferę filmowej historii i nieustających zwrotów akcji.

JAK ZOSTAĆ AGENTEM?

         Podczas scenariusza spotkają się Państwo z postaciami filmowego oryginału – uczciwą i mądrą sekretarką Moneypenny, piękną i tajemniczą Tracy di Vincenzo, bezwzględnym Marca Draco, a przede wszystkim z arcyzłoczyńcą Ernstem Stavro Blofeldem, prawdziwym zdemoralizowanym geniuszem, którego schwytanie jest zadaniem W ich role wcielą się profesjonalni aktorzy i animatorzy, z którymi Projekt Efektywny współpracuje od lat podczas swoich realizacji. Są to ludzie o nienagannym warsztacie pracy i wszechstronnym talencie, stale uczestniczący w projektach dla śmietanki polskiej przedsiębiorczości. W połączeniu z pieczołowicie dobranymi lokacjami gry (m.in. kasyna, kluby, restauracje, sale bilardowe, górskie chaty, schroniska i stacje kolejki linowej) nadają grze szpiegowskiej aurę hollywódzkiej produkcji.

GRA FABULARNA DLA DOROSŁYCH

Gra terenowa dla dorosłych.jpg         ''W służbie jej królewskiej mości'' to scenariusz naszpikowany efektywnymi narzędziami integracyjnymi. Każde z zadań w poszczególnych lokacjach wymaga od uczestników współpracy i szybkiego podejmowania decyzji. Tylko zwarte i silne grupy, w których indywidualności służą dobru zespołu, będą w stanie poradzić sobie z wyzwaniami stawianymi przez fabułę gry szpiegowskiej. Po przez nacisk głównie na stymulację pozytywnych emocji doprawionych adrenaliną odpowiecie sobie na pytanie jak zostać agentem wywiadu. Podczas powstawania scenariusza braliśmy pod uwagę m.in. ekspertyzy anglosaskich ośrodków badawczych, specjalistyczne raporty dotyczące wyjazdów firmowych na terenie Europy Wschodniej. Przede wszystkim korzystaliśmy jednak z bogatej bazy własnego doświadczenia i stale podsycanej pasji, która zapewniła Projektowi Efektywnemu pozycję lidera polskiego rynku gier fabularnych dla dorosłych.

GRY SZPIEGOWSKIE

         Jednym z głównych celów Projektu Efektywnego jest tworzenie scenariuszy Gra szpiegowska.jpgintegracyjnych o unikatowym charakterze, bogatych fabularnie i przenoszących Państwa pracowników do innego świata. Jesteśmy przekonani, że propozycja zimowej gry szpiegowskiej znakomicie wpisuje się w najciekawsze międzynarodowe trendy w branży eventowej. Zapraszamy zatem do aktywnego przeżywania filmowych przygód w górskich kurortach i odkrywania świata luksusowych emocji. Nasycone radością wspomnienia połączone z budową silnej firmowej tożsamości będą konsekwencją naszej wspólnej pracy.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę