Zombie atak! Gra terenowa.

Gra fabularna, LARP, zabawa w terenie, gra w terenie.

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Działanie pod presją czasu
 • Konsolidacja grupy
 • Praktyka w planowaniu
 • Wcielanie się w role
 • Oswajanie się z lękiem

Zombie gra terenowa.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Analiza sytuacji, określenie celów
 • Odbicie uwięzionego naukowca
 • Uruchomienie silnika
 • Odnalezienie antidotum
 • Budowa broni
 • Walka z zombie

ZOMBIE BLITZKRIEG

Gra fabularna w terenie         Jeżeli szukają Państwo nowoczesnej gry terenowej, która spełnia szereg funkcji integracyjnych i przenosi uczestników do innego świata, zapraszamy do udziału w ''Zombie Blitzkrieg'', jednej z najbardziej fascynujących przygód realizowanych przez Projekt Efektywny. ''Zombie Blitzkrieg'' jest grą osadzoną w rzeczywistości opanowanej przez hordy krwiożerczych mutantów. By Państwa pracownicy przetrwali, muszą działać zespołowo pod presją czasu, stawiając czoła karkołomnym zadaniom i rozwiązując skomplikowane zagadki. Do naszej najnowszej produkcji wprowadziliśmy także elementy LARP, czyli gry fabularnej podobnej do improwizowanego teatru. Dzięki elementom LARP gra nabiera niepowtarzalnej głębi.

EFEKTOWNA GRA FABULARNA

         Jest rok 2039. Eksperymenty prowadzone przez jedno z mocarstw Osi Zła Gra zespołowa w tereniedoprowadziły do odkrycia niezwykle groźnej odmiany wirusa genetycznego, jaki powstał w oparciu o badania nazistowskich naukowców podczas drugiej wojny światowej. Wirus dostaje się w ręce radykalnego odłamu neonazistowskich terrorystów, którzy w setną rocznicę inwazji Hitlera na Europę przywracają do ''życia'' faszystowską armię. Dawni zbrodniarze są teraz nieumarłymi, czyli pozbawionymi człowieczeństwa zombie – osobami martwymi, powstającymi z grobu i starającymi się zaspokoić żądzę krwi poprzez konsumpcję świeżego ludzkiego mięsa lub mózgu. Tak rozpoczyna się ''Zombie Blitzkrieg'', wojna błyskawiczna przeciwko ludzkości. Wkrótce armia mutantów spod znaku swastyki dociera do miejsca schronienia Państwa pracowników…

BOGATY ŚWIAT GRY TERENOWEJ

Zabawa terenowa         Wprowadzeniem do gry jest losowanie kart postaci i wyjaśnienie reguł walki z bandą zombie. Właśnie na tym etapie wprowadzamy elementy LARP (Live Action Role Playing, czyli gra fabularna rozgrywana na żywo). Każdy z uczestników wciela się w charakterystyczną rolę. Państwa pracownicy stają się m.in. żołnierzami, lekarzami czy budowniczymi. Po krótkim i treściwym wprowadzeniu przechodzimy do właściwej części rozgrywki. Horda zombie zbliża się w przerażająco szybkim tempie i trzeba działać natychmiast. Oto kilka przykładowych zadań, które czekają Was podczas ''Zombie Blitzkrieg'': znalezienie broni z użyciem mapy lub GPS, przeprawa przez rzekę, stworzenie antidotum dla wirusa, konfrontacja z zombie na Wzgórzu Śmierci oraz… partia szachów z Zombie-Führerem. Wszystkie zadania zostały zaprojektowane zgodnie z najciekawszymi trendami na światowym rynku eventowym. Posiadają one często charakter team buildingowy i trwale podnoszą jakość pracy w firmowym zespole. 

EFEKTYWNA INTEGRACJA W NAJLEPSZYM GATUNKU

         ''Zombie Blitzkrieg'' jest dopracowany przez drużynę Projektu Efektywnego w najdrobniejszych szczegółach. Ogromne wrażenie robią stroje i zachowania zombie, w role których wcielają się profesjonalni animatorzy. Zadbaliśmy również o przemyślaną i płynną fabułę, pełną zaskakujących zwrotów akcji i umiejętnego stopniowania napięcia. Parafrazując słowa Alfreda Hitchcocka, możemy powiedzieć, że ''dobra gra terenowa powinna zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. '' Właśnie w ten sposób zaplanowaliśmy ''Zombie Bliztkrieg''. Wszystko po to, by integracja uczestników była efektywna i przekładała się na poprawę relacji między pracownikami na wszystkich szczeblach intelektualnych i emocjonalnych. 

EXTRA: MOŻLIWOŚĆ HISTORYCZNEJ LOKALIZACJI

         Dodatkowym atutem gry terenowej ''Zombie Blitzkrieg'' może być umieszczenie jej Zabawa w tereniew niezwykłym, owianą tajemnicą miejscu. Proponujemy Państwu między innymi tzw. obiekty Riese w Górach Sowich, gdzie pod koniec drugiej wojny światowej Niemcy prowadzili prace budowlane o legendarnym rozmachu. Cała operacja miała kryptonim ''Olbrzym'' (Riese). Częścią kompleksu Riese jest Podziemne Miasto Osówka, ostatnia i największa kwatera Hitlera. Jest ona wśród naukowców i miłośników historii otoczona prawdziwym kultem. Atmosfera kwatery faszystowskiego wodza nadaje naszej grze wyjątkową formę. Do tego zapewniamy oczywiście kompleksową bazę turystyczną na najwyższym poziomie. Kompleks Riese jest jednak tylko jedną z propozycji Projektu Efektywnego. ''Zombie Blitzkrieg'' może odbyć się także w wielu innych, nie mniej ciekawych lokalizacjach… Zapraszamy zatem do dalszych rozmów w celu omówienia szczegółów.

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę