Porachunki: Mafijna Transakcja (RAG).

Gra fabularna, gra miejska, gra dla dorosłych, zabawa w mafię, gra scenariuszowa, Real Action Game.

 

Korzyści dla uczestników:  

 • Wcielanie się w żywe postaci
 • Praca w świecie rzeczywistym
 • Kreatywne myślenie
 • Wyzwolenie dużych emocji
 • Lepsze poznanie siebie

Transakcja Mafijna.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

 • Odprawa gangów
 • Egzekucja świadka
 • Rabunek mieszkania
 • Podziemny klub walki
 • Kradzież narkotyków
 • Transakcja mafijna

PORACHUNKI: MAFIJNA TRANSAKCJA

Team building z fabułą.jpg         Wyjazdy integracyjne wkraczają z Projektem Efektywnym w nową erę. Prezentujemy przełomowy, autorski projekt, który spotkał się z uznaniem klientów o najwybredniejszych gustach. Dzięki serii scenariuszy sensacyjnych z serii ''Porachunki'' staną się Państwo postaciami z ociekających adrenaliną filmów, przekraczając granicę między fikcją i rzeczywistością. Pierwsza część ''Porachunków'' przenosi Państwa pracowników w samo centrum brutalnej wojny gangów, z którymi zmierzą się policjanci wydziału ds. walki z przestępczością narkotykową. Wciągająca i realistyczna fabuła, szokujące zwroty akcji, profesjonalni aktorzy i szereg trudnych zadań do wykonania; ''Porachunki: Mafijna Transakcja'' to sensacyjny team building przyszłości, którego nigdy nie zapomnicie.

NASYCONA EMOCJAMI FABUŁA

         Scenariusz jest oparty o pieczołowicie przygotowane lokacje, czyli miejsca akcji, w Gra miejska mafia.jpgktórych Państwa pracownicy będą operować, jako policjanci. W każdej lokacji spotkają charakterystyczne postacie i zostaną postawieni przed różnorodnymi wyzwaniami. Proszę sobie dla przykładu wyobrazić ogromne złomowisko należące do mafii. Na jego zapleczu ma dojść do tytułowej transakcji między gangami. Uczestnicy dysponują aktami sprawy, policyjną bronią i samochodem, którym wjeżdżają na teren wroga. Od tego momentu akcja nabiera szalonego tempa. Nakrywacie gangsterów z dziesiątkami kilogramów narkotyków i setkami tysięcy dolarów w gotówce. Rozpoczyna się efektowny pościg wśród zakamarków złomowiska. W końcu dopadacie jednego z przestępców i zmuszacie go do wydania głównego bossa. To jednak dopiero początek przygody. Teraz musicie ująć szefa gangu, który znajduje się w zupełnie innej lokacji. Po drodze do siedziby mafii odwiedzicie m.in. klub bokserski, restaurację czy kancelarię prawniczą. Całą gamę ciekawych miejsc, gdzie czekają Was kolejne sytuacje nasycone prawdziwymi emocjami.

HOLLYWÓDZKI ROZMACH I KREATYWNY TEAM BUILDING

Porachunki - mafijna transakcja.jpg         Pora na przybliżenie zadań, które będziecie musieli wykonać w poszczególnych lokacjach. Zadania wymagają pracy zespołowej i radzenia sobie ze stresem pod presją czasu. Stanowią mieszankę typowo sprawnościowych akcji (np. pościg za gangsterami czy walka z mafijnym zabójcą) i wyzwań intelektualnych (np. otwieranie drzwi za pomocą szyfrów czy negocjacje z handlarzami narkotyków). Wszystko jest dokładnie przemyślane i tworzy precyzyjną, logiczną fabułę. Wielkie wrażenie robią kreacje profesjonalnych aktorów i animatorów, którzy wcielają się role typów spod ciemnej gwiazdy. Postawiliśmy na maksymalny realizm: przekraczacie barierę ekranu i stajecie się postaciami rodem z najlepszych filmów. Naszą inspiracją były klasyczne arcydzieła kina (''Ojciec chrzestny'', ''Scarface'', ''Chłopcy z ferajny'', ''Psy'') i rewolucyjne produkcje telewizyjne ostatnich lat (''Breaking Bad'', ''The Wire'', ''Gomorra''). Stworzyliśmy osobny świat, zadziwiający hollywódzkim rozmachem.

NOWATORSKA WERSJA MECHANIKI LARP

         Mechanikę gry można nazwać zmodyfikowaną wersją mechaniki LARP, czyli live Gra fabularna.jpgaction role playing game. Nasz LARP balansuje na pograniczu gry i kręconego na żywo filmu, podczas którego pracownicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść.  Zrezygnowaliśmy z elementów umownych i magicznych, które pojawiają się w grach inspirowanych literaturą fantasy. Proponowana Państwu gra wiernie odzwierciedla bezwzględną rzeczywistość mafijnych porachunków i wojny ze zorganizowaną przestępczością. Elementy kreatywnego team buildingu są przemycane w całkowicie nowatorskiej formie. Państwa pracownicy wrócą z wyjazdu integracyjnego naładowani energią i radością, gotowi do kolektywnego i odważnego działania ku chwale przedsiębiorstwa.

POCZĄTEK NOWEJ ERY GIER SENSACYJNYCH

Gra fabularna miejska.jpg         ''Porachunki: mafijna transakcja'' to początek cyklu sensacyjnych gier fabularnych, zmieniających oblicze branży eventowej w Polsce. W kolejnych częściach tej ekscytującej serii przedstawimy nowe wariacje na temat konfliktów gangsterskich, intryg szpiegowskich czy operacji antyterrorystycznych. Na Państwa życzenie zorganizujemy wyjazd integracyjny połączony z grą fabularną w dowolnym europejskim mieście. Wojna KGB z CIA w przepięknej scenerii tajemniczego Budapesztu? Nic prostszego, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Projektu Efektywnego, który zajmie się dopracowaniem wszystkich szczegółów. Świadectwem naszej renomy są referencje od czołowych graczy polskiego biznesu. Z dumą świadczymy dla nich usługi najwyższej jakości, wkładając w każdą realizację maksimum wiedzy i pasji poparte wieloletnim doświadczeniem. Efektywny team building idzie tutaj w parze z autentycznymi emocjami.

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę