Poszukiwacze zbójeckich skarbów

Poszukiwanie skarbu, ukryte skarby, poszukiwanie skarbów zabawa, zaginione skarby, ukryty skarb.

 

Korzyści dla uczestników:  

  • Poznanie góralskiego folkloru
  • Nabycie nowych umiejętności
  • Ekspresja emocji
  • Pozytywne emocje i przygoda
  • Rozrywka i dobry humor 

W poszukiwaniu zbójeckiego skarbu.jpg

 

Scenariusz zawiera: 

  • Próba trunkowa
  • Góralskie instrumenty
  • Konkurs śpiewu
  • Góralski test męstwa
  • Pasowanie na zbója

ZAGINIONY SKARB ZBÓJNICKI

Poszukiwacze skarbów.jpg         Zimowe wyjazdy firmowe w polskie góry są coraz popularniejsze. Naturalne piękno, bogata infrastruktura i magia towarzysząca Tatrom, Beskidom czy Bieszczadom - oto współczesny wizerunek naszego zimowego krajobrazu turystycznego. Podczas wyjazdu warto jednak również zadbać o profesjonalną integrację pracowników. Projekt Efektywny proponuje Państwu rozwiązanie stworzone z myślą o polskich górach - pełen niesamowitych przygód scenariusz ''Tajemnica zbójeckiego skarbu'', oparty o historie i legendy związane z dawnymi królami górskiej przestępczości. Celem nadrzędnym tej dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach gry integracyjnej jest zapewnienie Państwa pracownikom inteligentnej i pożytecznej zabawy opartej na idei poszukiwania skarbów.

UKRYTE SKARBY

         Zbójnicy grasowali niegdyś z wielkim rozmachem i byli prawdziwymi gangsterami ówczesnych górskich terenów. Jak pisze znawca tematu Łukasz Bołdys, ''Zbójników za Poszukiwacze skarbów gra.jpgodwagę, honor i fantazję kochały dziewczęta, a lud śpiewał o nich pieśni. Byli postrachem bogatych, a szczególnie niesprawiedliwych panów. Rabowali mienie, które częściowo rozdawali biednym, stając w ich obronie. Toteż wielu z nich lud uważał za swoich bohaterów.'' Szczególnie trudna do przetrwania była dla zbójników zima, musieli oni szukać wtedy schronisk u ludzi. Zostawiali swoje bogactwa w wysokich górach, a sami schodzili do wiosek. Właśnie tak zrodziła się legendy o ogromnych skarbach, które pozostawili po sobie Janosik, Ondraszek czy bracia Klimczakowie. Tych skarbów będą szukać Państwa pracownicy, którzy przeniosą się w czasie i spotkają na swojej drodze niezwykle realistyczne postacie rodem z początków XVIII wieku: zbójników, górali, mieszczan,  szlachciców i żołnierzy królewskiego wojska. W role tych ludzi wcielą się znakomici aktorzy i animatorzy.

POSZUKIWANIE SKARBU

         By zdobyć zaufanie dawnych mieszkańców górskich krain, będziecie musieli ,Zabawa w poszukiwanie skarbów.jpgsprostać wielu wyzwaniom. Czeka Was między innymi spotkanie z samym Janosikiem, któremu złożycie zbójecką przysięgę i pod okiem, którego przejdziecie prawdziwy chrzest, w którego skład wchodzą takie konkurencje jak skoki nad ogniskiem (całkowicie bezpieczne i bardzo efektowne) czy rzut ciupagą. Z kolei w starej drewnianej chacie czekać będzie na Was sławna tatrzańska malarka, mistrzyni malowania na szkle, która uwolni Wasze twórcze instynkty. Każda kolejna postać przybliża Was do zdobycia skarbu, ale nie możecie zapominać o żelaznych zbójeckiej zasadzie: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. W ostatniej fazie gry pojawi się bowiem niebezpieczeństwo, które wystawi na próbę jedność Waszej grupy…

POSZUKIWACZE SKARBÓW - GRA. 

         Przygotowując dla Państwa grę w okolicach danego obiektu, zawsze Zaginiony skarb.jpgwykorzystujemy jego walory i specyfikę położenia, by stworzyć jak najciekawsze lokacje – miejsca, w których Państwa pracownicy będą walczyć o zdobycie skarbu. Karczmy, szałasy, pasterskie chaty, kamienne groty – to tylko niektóre z lokacji, jakie adaptujemy do celów gry. Kiedy natomiast zdobędą już Państwo informacje o miejscu ukrycia skarbu, udajecie się na krótką wycieczkę i wracacie z bogatymi łupami. Zwieńczeniem całości może być przy tym tradycyjna ludowa biesiada z góralską kapelą, ogniskiem i lokalnym jadłem. Do rana będzie się potem tańcowało i śpiewało z legendarną zbójnicką fantazją.

POSZUKIWACZE SKARBÓW - ZABAWA.

        Ukryte skarby.jpg ''Tajemnica zbójeckiego skarbu'' wciąga i fascynuje od początku do końca, dając naszym klientom autentyczne emocje. Pozwala na poznanie góralskiej kultury i przeżycie sytuacji rodem z filmowego ''Janosika'', a zarazem wszechstronnie integruje, zacieśnia więzy między pracownikami. Podkreśla również wagę efektywnej współpracy w zespole, która stanowi jeden z głównych fundamentów rozwoju wiodących firm i korporacji. Z dumą oddajemy w Państwa ręce scenariusz totalny, wykraczający poza utarte ścieżki myślenia o zimowych wyjazdach integracyjnych. Poszukiwacze skarbów, do dzieła!

 

 

 

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę