Poszukiwacze skarbu - Święty Grall

Gra terenowa, zabawa plenerowa, gra w plenerze, gra w terenie

 

Korzyści dla uczestników:  

  • Integracja w zespołach
  • Zdobycie nowych doświadczeń
  • Wytworzenie pozytywnych emocji
  • Samopoznanie przez twórczą ekspresję
  • Rozwój kreatywnego myślenia

W poszukiwaniu św. Graala.jpg

 

Scenariusz zawiera:

  • Zagadka słowiańska
  • Pieśń pogańska
  • Legenda szamana
  • Lepienie pogańskich bożków
  • Pogańska mozaika

 W POSZUKIWANIU ŚWIĘTEGO GRAALA

Gra terenowa         Kiedy nadchodzą cieplejsze dni, wiele firm planuje wyjazd integracyjny połączony z team buildingiem w plenerze. Projekt Efektywny oferuje wtedy cały szereg rozwiązań, między innymi odkrywczą grę terenową ''W poszukiwaniu świętego Graala''. Została ona zainspirowana najnowszymi trendami w dziedzinie ekskluzywnej integracji. Państwa pracownicy wyruszą w pełną niebezpieczeństw i oryginalnego humoru podróż, by odnaleźć najbardziej legendarny przedmiot w historii Ziemi – kielich zwany świętym Graalem. Poszukiwania odbędą się przy użyciu m.in. technik spotykanych w geocachingu, czyli odbiorników GPS i profesjonalnych map. Całość posiada bogatą oprawę fabularną, która jest naszpikowana zadaniami team buildingowymi w najlepszym gatunku.

ORYGINALNA PRZYGODA I EMOCJE W STANIE CZYSTYM

         Zapoznajmy się zatem najpierw z fabułą. Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy gdzieś na Wschodzie Europy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach siedziby groźnej sekty. Mówi się, że jej członkowie od dawna znajdują się w posiadaniu świętego Graala - kielicha, z którego pił Jezus podczas ostatniej wieczerzy. Inne świadectwa wskazują z kolei, że Graal jest szmaragdem z korony Lucyfera dającym władzę nad światem lub tajną bronią obcej cywilizacji. Czy uda Wam się rozwiązać zagadkę owianego wielką sławą naczynia? Po drodze ku Graalowi czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi przed Wami osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z systemu nawigacji satelitarnej stworzonego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Szybko zdacie sobie sprawę, jak niesamowitą przygodą jest łowienie skarbów z Projektem Efektywnym.

SZLACHETNA IDEA GEOCACHINGU

         Idea używania nawigacji w czasie poszukiwań skarbu jest zaczerpnięta z coraz GPS gra terenowapopularniejszej w naszym kraju społeczności geocaching. Skupia ona ambitnych turystów, którzy są zarazem pasjonatami technologii GPS. Ukrywają tzw. skrzynki ze skarbami w ciekawych miejscach, często są to mało znane pomniki przyrody lub miejskie zakątki. Wszystko po to, by dać innym członkom społeczności geocaching radość z poznania nowej okolicy i szukania skrzynek przy pomocy nawigacji satelitarnej. Wskazówki dawane przez autora skrzynki są zazwyczaj zaszyfrowane, co zwiększa poziom trudności i satysfakcji ze znalezienia skarbu. Geocaching jest od niemal dekady regularnie stosowany w grach terenowych na terenie krajów anglosaskich. Projekt Efektywny postanowił wprowadzić mechanikę geocachingu na rynku polskim i zastosować ją w ''Poszukiwaniu świętego Graala''. Bardzo pozytywne reakcje klientów wskazują, że było to słuszne posunięcie. ''Poszukiwanie świętego Graala'' to jednak znacznie więcej niż tylko łamanie szyfrów i zabawa z GPS-em. Przejdźmy teraz do opisu pozostałych części fascynującej rozgrywki.

DYNAMICZNY I SKUTECZNY TEAM BUILDING

Gra zespołowa w terenie         Przygody, które Państwa pracownicy napotykają w trakcie drogi do Graala, są najeżone zadaniami team buildingowymi. Na przykład spotkanie z Szalonym Mnichem przynosi konieczność rozwiązania średniowiecznej zagadki logicznej i rozpalenia rytualnego ogniska. Z kolei wyznawcy kultu Graala zamykają Waszą grupę w śmiertelnej pułapce, z której musicie się błyskawicznie wydostać. W przeciwnym razie nigdy już nie zobaczycie Waszego domu i firmowego biurka… Takich niespodziewanych zwrotów akcji jest kilkanaście, napięcie stale rośnie, ale jest przeplatane humorystycznymi elementami. Warto również dodać, że w role spotykanych postaci wcielają się profesjonalni aktorzy i animatorzy.

KOMPLEKSOWA INTEGRACJA W TERENIE

         ''W poszukiwaniu świętego Graala'' to rozrywka totalna, łącząca zapierający dech w Zabawa plenerowapiersiach rozmach z efektywną integracją. Tylko praca zespołowa i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów doprowadzą Państwa pracowników do odnalezienia legendarnego skarbu. W uczestnikach terenowej wyprawy rośnie dzięki temu poczucie wspólnoty. Następuje poprawa komunikacji wewnątrz grupy, a także uwidaczniają się zdolności przywódcze. Team building przebiega w niepowtarzalnej atmosferze, każdy jego detal został opracowany na podstawie specjalistycznych badań i doprawiony pasją Projektu Efektywnego. Ruszajmy więc razem w drogę, niech duch przygody wzbogaci nasze życie!

 

Zostaw swój nr telefonu,
Oddzwonimy do kilku minut.
Dziękujęmy, przyjęto zgłoszenie.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.
Zamknij Zamów rozmowę